Masum 280.Bölüm Özeti- 27 Aralık Pazar

Gopi, Masterji’nin Ahem’i ÖLDÜRMEK İSTEDİĞİNİ ANLAR!

Masum dizisi 280.bölüm özetinde Gopi Masteji’nin Vidya’ya Ahem’i kötülemesi ve kalemlikten çıkan fotoğrafın hesabını sorar. Masterji iyi bir yalancı olduğu için hemen yalanlarına başvurur. Vidya’nın olayları yanlış anlamış olabileceğini söyler, Kalemliği de Gopi’ye hediye etmek için aldığını resmin bu yüzden içinde resminin olduğunu söyler. Tabi ki Gopi bu yalanların hiçbirine inanmaz. Masum 280.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Urmi ise evine geldiğinde kapıda araba görünce şaşırır. Urmi içeri girdiğinde bir sürü bavul vardır. Urmi tüm bunların şaşkınlığını yaşarken topuklu ayakkabısı kayar. Urmi’nin suratı masada duran pizzaya yapışır. Urmi pizzadan kafasını kurtardığında karşısında genç bir kız görür. Bu kişi Daval’ın kardeşi Paridhi’dir. ( Jigar’ın gelecekte karısı)

Gıcık Paridhi geldi!

Paridhi aile ilişkileri araştırması yapmak için gelmiştir. Urmi elbette Paridhi’yi görünce sinirlenir. Madhu yetmezmiş gibi yeni bir misafire daha müsaade etmek istemez. Ancak oldukça enerjik olan Paridhi’den kurtulmak hiçte kolay değildir. Paridhi elinde telefonu alıp pizzaya bulanmış Urmila’yı söylenirken çeker. Urmi sinirden deliye dönerken Paridhi çok eğleniyordur. Ayrıca Paridhi Urmi ile selfie çekmeyi de unutmaz.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Paridhi ayrıca telefonu alıp Umri’nin tüm komşularını videoya çeker. Komşular başlarında duran ve sürekli onları çeken bu kızdan aşırı rahatsız olurlar. Urmi’nin yanına gidip Paridhi’yi şikayet ederler. Urmi başına gelenler  yetmezmiş gibi birde komşularla uğraşmaya çalışır. Çözümü ise Pridhi’den kurtulmakta bulur.

Gopi Masterji’yi Araştırıyor!

Modi konağında ise Gopi eski okulundan bir arkadaşı ile konuşur. Gopi Masteji hakkında bilgi toplamak amacıyla eski arkadaşına onu sorar. Arkadaşı Masterji’nin okuldan kovulduğunu söyleyince Gopi bunun nedeninin merak eder. Arkadaşı Masterji’nin deli olduğu için okulda atıldığını Gopi’ye anlatır. Gopi bu gerçeği duyunca şoke olur. Soluğu Kokila’nın yanında alan Gopi durumu ona da anlatır ve Masterji’nin konaktan gönderilmesini ister. Ancak Rashi Masterji’nin gitmesini istemez. Tolu ve Molu’nun notlarının çok yükseldiğini söyler. Koki Masterji’nin bir süre daha kalmasına müsaade eder.

Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?

Hemen Tıkla

Urmi ise Paridhi’den kurtulma yolunu bulmuştur. Ona seni daha iyi gözlem yapacağın bir yere götüreceğim der. Orası daha geniş ve daha rahat diye sözlerine ekler. Kinjal Urmi’nin nereyi kastettiğini anlayıp kızsa da Urmila, Radha yıllarca orada kaldı Paridhi’de kalabilir der. Urmi Paridhi’yi alıp Modi konağına gider. Paridhi konağa gelir gelmez etrafı çekmeye başlar. Rashi Koki’nin Pardhi’yi kabul etmeyeceğini düşünür. Ancak Pardhi konakta kalmak için Koki’yi ikna eder.

Masterji Ahem’i mi Öldürmek İstiyor!

Bu arada Masterji ise Gopi’ye kendini kabul ettirmenin yollarını arar. Bunun için en kolay yolun Ahem’den kurtulmak olduğu kararına varır. Bu amaçla plan ararken Koki ve Meeti’yi bahçede konuşurken dinler. Koki Meeti’ye kopmak üzere olan balkon korkuluklarını gösterip önlem almasını ister. Masterji bu durumu Ahem’i öldürmek için kullanmaya karar verir.

Planını yapan Masterji korkulukları tele bağlar ve gizlice ağacın oraya kadar teli uzatır. Artık yapacağı şey Ahem’in korkulukların altına gelmesini beklemek ve teli çekmektir. Nitekim çok geçmeden Ahem telefonla konuşmak için avluya çıkar. Masterji Ahem’in korkuluğun altına geldiği anı bekler ve teli çeker.  Ancak  o esnada Gopi’nin Ahem’e doğru koşup onu kurtarmaya çalıştığını görünce korkar. Gopi’ye zarar gelmemesi için kendisi korkuluğun altına atlar ve Ahem’i kurtarır. Masterji ve Ahem ufak sıyrıklarla kurtulurken Gopi korkuluğa bağlanmış teli görür. Teli ucunu takip ettiğinde Masterji’nin saatini görür. Yani Gopi bunları yapan kişinin Masterji olduğunu anlamıştır.

Gopi yalvaran gözlerle Rashi’ye durumu anlatır.

Gopi durumu tekrar anlatsa da Rashi Masterji savunur ve çocukları için burada kalmasını ister. Gopi yine çaresiz kalmıştır. Ancak Gopi vazgeçmez. Gizlice Masteji’nin odasına girip dolabını kurcalar. Dolapta Gopi kendine ait resimler bulunca şoke olur. Ardından Masterji’nin telefonunu alıp eski eşini arar. Ona neden boşandıklarını sorar. Kadın Masterji’nin Gopi’ye saplantılı bir aşk yaşadığını ve bu yüzden boşandığını söyler. Gopi duydukları karşısında ne yapacağını bilemez. Rashi’ye gidip tüm olanları anlatır ancak Rashi Masterji’nin gitmesine karşı çıkmaya devam eder. Rashi, Gopi’nin Masterji’yi bilerek yollamak istediğini düşünür. Çocuklarının başarısını kıskandığını zanneder. Ancak işler hiçte öyle değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir