Masum 28.Bölüm Özeti – 19 Nisan Pazar – Gopi Ahem’in Onu Sevmesini Diledi

Ahem Gopi’yi Eşi Olarak Görmüyor

Masum dizisi 28. bölüm izle! Masum dizisi son bölümde neler oldu? Masum dizisinde Kokila Gopi’yi eğitmeye ve ona doğru yolu göstermeye kararlıdır. Gopi’nin sürekli Rashi’yi savunmasından dolayı ise oldukça rahatsızdır. Yemekleri, temizliği Gopi yapmasına rağmen Rashi’nin tüm bunları kendisi yapmış gibi göstermesi ve Gopi’nin de sessiz kalması Kokila’yı hiç ama hiç mutlu etmemektedir.

Bu arada yine geleneksel bir gün nedeniyle kocalar eşlerine sari hediye eder. Ahem’in Gop’ye olan tavrından dolayı Kokila sariyi kendi alıp Gopi’ye verir. Diğer tarafta Jigar’da Rashi’ye almıştır. Hediyesini verince ikili arasında aşk kıvılcımları oluşur. Rashi Jigar’ın bu heediyesinden etkilenmiştir.

Gopi’nin Mutluluğu Kısa Sürdü

Hint dizisi Masum 28. bölüm fragmanı ve özeti sizlerle. Gopi geleneklere göre elinden alması gereken sariyi yaşadığı tesadüf sayesinde gerçekleştiri ve oldukça mutlu olur. Gopi odadayken Ahem aniden ieri girer. Gopi telaşa kapılıp sariyi yere düşürür. Ahem masadaki dosyayı Gopi’den ister. Gopi doyayı Ahem’e verirken Ahem’de ona yere düşen sariyi verir. Gopi Ahem’den sariyi alınca çok mutlu olur.  

Tabi bu hedieleşme sadece yeni evlilerde değil, Kokila, Hetal’de de olur. Sari verme töreni oldukça eğlenceli geçer. Tören bittiketen sonra ise Kokila Rashi’ye yeni bir iş daha verir. Bu iş mutfak ve kilerin gider ve gelirlerini yönetmektir. Rashi her geçen gün üzerindeki sorumlulukların ağırlığını daha fazla hisseder. Rashi Kokila’nın verdiği görev doğrultusunda herkesin ihtiyaçlarını öğrenip listeler.

Ardından sıra Gopi’nin isteklerini almaya gelir. Gopi kendinin bir ihtiyacı olmadığını söyler. Rashi gerekli olanları söyle diyince Gopi mufaktaki yadan başlayıp kuruyemişlere kadar uzunca bir sipariş listesi verir. Rashi o kadar çok şey yazarki en son snirleri bozulur.

Rasshi Kinjal’i Tehdit Ediyor

Rashi Gopi’yi bitirdikten sonra Kinjal’e geçer. Ancak orada Kinjal’i Umang üzerinden tehtid ederek kendi isteklerini Kinjal adına yazdırır. Kinjal bu tehtitten dolayı ses çıkaramaz.

Bu arada akşamki tören için herkes oruç tutuyordur. Gopi odaları düzenlerken ahem’in resmini alıp dua etmeye başlar. Gopi’nin tek dileği Ahem’in ona aşkla baktığı günleri görmektir. Şu an nefretle bakan gözlerin bir gün sevgiyle onu sarmasıdır.

Bu arada Hetal Gopi’ye güzel bir sari hediye eder. Ardından Jigar’ı arayıp Ahem ile berber gelmelerini ister. Jigar Ahem’e durumu söyler ancakAhem işleri bitince geleceğim der. Ahem Jigar’ın bu halinden memnun değildir. Performansı’nın düşük oldğunu düşünmketedir.

Gopi ise  giyinmiş ve oldukça şık olmuştuır. Ancak mutlu değildir. Çünkü Ahem hala ortalıkta yoktur. Orucunu açması için eşinin gelmesini bekler ancak Ahem ortalıkta gözükmez. Kokila Gopi’ye yemek yemesini söyler. Saat oldukça geç olmuştur. Kokila bunun üzerine Ahem’i arar ve gelmesini söyler. Gopi’nin orucunu açabilmesi içn gelmesi gereklidir. Ahem annesinin isteğini yapacaktır ancak bu durumdan hiçte memnun değildir. Gopi Ahem’in geleceğini duyunca mutlu olur.

Ahem Gopi’den Nefret Ediyor

Tabi Gopi’nin bu mutluluğu çok ama çok kısa sürer. Ahem telefonla Gopi’yi arar ve ona hakaretler etmeye başlar. Onun yüzünden annesinden azar yemiştir. Ve hibir eşlik görevi olmamasına rağmen Gopi nasıl ollurda onun için oruç tutmuştur. Ahem bu oyunu yapacağını ancak Gopi’den nefret ettiğini haykırır. Kızcağız yine gözyaşlarına boğulur.

Bunca azrdan sonra Gopi Ahem ile beraber oruç açmamak için küçük bir oyun oynar. Sanki orucunu açmış gibi davranarak Kokila ve diğerlerinin görmesini sağlar. Hetal ise bu durumun sebebini Gopi’ye sorar. Hetal bu durumdan dolayı hayal kırıklığına uğramıştır. Gopi acıktığı için yaptığını söyler. Kokila’da duruma çok kızar. Ceza olarakta Gopi’yi depoya kilitler.

Bu arada Ahem’de konağa gelir. Neler olduğunu sorar. Kokila yaşananları Ahem’e anlatır. Gopi’nin orucunu bozduğu için nasıl kzıgın olduğunu haykırır. Ahem ise bu duruma çok şaşırır. Ahem’in bu olaya tepkisi ne olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir