Masum 279.Bölüm Özeti- 26 Aralık Cumartesi

Masterji, Urmi ve Rashi’yi ÖLDÜRECEKTİ!

Masum dizisi 279.bölüm özetinde Masterji, Ahem’in aldığı sari ile kendi aldığını değiştirmiş Gopi’ye bir şekilde kendi hediyesini giydirmiştir. Meeti ise temizlik yaparken Ahem’in aldığı kırmızı sariyi Masterji’nin odasında bulur. Sarinin Gopi’ye ait olduğunu düşünüp onun odasına götürür. Bu arada bu olay Rashi’nin de dikkatini çeker. Tabi Masterji sarinin alındığını görünce epey panikler. Ahem ise Gopi’ye ona aldığı sarinin ortadan kaybolduğunu anlatır. İkili dolaba bakarken sariyi yatağın üstünde görürler. Ahem bu duruma şaşırırken Gopi bu sari diğerinden daha güzel diyerek kocasının gönlünü almayı başarır. Masum 279.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Rashi ise Masterji’nin odasına girmiştir. Rashi sarinin buraya nasıl geldiğine anlam veremez. Tam çıkacakken yanlışlıkla Masterji’nin kalemliğini düşürür. Rashi kalemleri toplarken içinde Gopi’nin resminin olduğunu görür. Rashi hemen Masterji’den şüphelenmeye başlar. Masterji ise bu durumu görünce şoke olur. Ancak yalan konusunda oldukça iyi olan Masterji iyi bir ressam olduğunu söyler. Resmide  Gopi’nin çizim yapması için ona verdiğini söyleyerek durumu kurtarır.

Daval, Gazetede Satışa Çıkarılmıştır!

Bu arada konağa Savita elinde gazete ile gelir. Savita, Kokila ile alay ederek ona gazeteyi gösteriri. Damadınızı satışa çıkartmışsınız diyerek alay eder. Kokila neler olduğunu anlayamaz. Daval’ın evlerle birlikte satışa çıkması da neyin nesidir. Modiler soluğu Urmi evinde alırlar. Koki neler olduğunu sorar. Daval’ın satışa nasıl çıkarıldığına anlam vermez. Urmi lafa atılarak Daval’ı satışa kendisinin çıkardığını söyler. Tam bir paragöz Urmila!

Kinjal ise olanlardan haberinin olmadığını söyleyerek ağlıyordur. Koki bu işi yapan Poja’nın kim olduğunu sorup onunla konuşmak ister. Bu arada Poja’da eve gelir. Kinjal Poja’ya kızarak kocamı elimden alamazsın diye çıkışır. Kinjal sonunda az da olsa Poja’nın niyetini anlamıştır. Neyse ki Poja yaptığından geri adım atar ve olay kapanır.

Masterji Planlarına Başlıyor!

Diğer tarafta psikopat öğretmen ise gerçeği yani aşkını Gopi’ye ilan etmeye karar verir. Bu amaçla ilanı aşk mektubu yazar. Mektubu ardından Gopi’nin önüne atar ve gözlerini kapatır. Gopi’nin mektubu okuyup aşkına karşılık vereceğini hayal eder. Tabi mektup Gopi’nin değil Rashi’nin önüne düşer. Rashi mektubu okuyunca öfkeden deliye döner. Masterji ise işlerin ters gitmesiyle oldukça zor duruma düşmüştür. Ancak yine yalancılık yeteneğini kullanan Masterji Gopi ve Rashi’yi kandırır. O mektubu ölen eşine yazdığını ve yanlışlıkla elinden uçtuğunu söyler. Her ne kadar kızlar bu durumun üstüne gitmese de Masterji’nin şüpheli tavırları onların kafasını karıştırmıştır.

Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?

Hemen Tıkla

Bu arada Vidya ve Meeti tartışır. Ahem, Vidya’nın Meeti’ye karşılık vermesine kızar. Büyüklerine saygılı olmasını söyler. Vidya bu duruma bozulup babasını annesine şikayet eder. Masterji bu olayı görünce aklında şimşekler çakar. Vidya ile arasını iyi tutarsa Gopi’nin kalbini fethedebileceğini düşünür.

Masum 26 Aralık 279.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Diğer yandan Umrila Kinjal’den zorla aldığı parayı güzellik salonunda yemek için Rashi’yi çağırır. Bu arada Urmi önce Vidya sonra da Gopi ile kavga eder. Masterji uzaktan olanları öfkeyle izler. Gopi’ye yapılan herhangi bir kötülük onu delirtiyordur. Bu arada Urmi ve Rashi güzellik salonuna doğru yola çıkarlar. Masterji’de ikiliyi takip eder. Amacı Rashi ve Urmi’den intikam almaktır. Bu amaçla kılık değiştirip tamirci şeklinde salona girer. Urmi’nin girdiği buhar odasının kapısını kilitleyip buhar seviyesini sonuna kadar getirir. Bir anda Urmi nefessiz kalmaya ve bağırmaya başlar. Güzellik salonundakiler apar topar kapıyı açmaya çalışırlar ve Urmila’yı çıkarırlar. Urmi kendinden geçmiş şekildedir. Neyse ki ciddi bir sorunu yoktur.

Urmila ölümün kıyısından dönerken…

Akşam olduğunda ise Ahem tüm miniklere hediyeler alır ancak sadece Vidya’ya almaz. Daha doğrusu onunkini saklar. Masterji bu durumu fırsat bilip Vidya’nın yanına gider ve onu dolduruşa getirmeye çalışır. Ahem’in ona üvey evladı gibi davrandığını söyler. Vidya’da annesine durumu anlatır. Gopi Masterji’nin odasına gider ancak Masterji orada yoktur. Gopi ortada duran kalemliği açar. İçinde resmini görünce şoke olur. Hemen Masterji’nin yanına gidip ona hesap sorar. Masterji ise Gopi’nin ona sert davranmasına çok üzülür.

Yaralı Kalbim Oyuncularını Yakından Tanıyalım!

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir