Masum 278.Bölüm Özeti- 25 Aralık Cuma

Yeni Belamız Masterji Ahem’in BOĞAZINA YAPIŞTI!

Masum dizisi 278.bölüm özetinde Rashi’nin yalanları bir bir ortaya çıkmaya devam eder. Miniklerin zehirlenmesiyle durumdan şüphelenen Koki, Rashi’yi yine sıkıştırır. Koki, Rashi’ye ağır sözlerle yüklenirken Rashi sonunda çocuklara gizlice para verdiğini itiraf eder. Hem Koki hem de Gopi tarafından ezilen Rashi bu duruma çok sinirlenir. Bu arada Urmila’da Rashi’nin açık kalan telefonundan tartışmaları dinleyip o da sinirlenir. Rashi ikilinin sözlerine daha fazla dayanamaz ve çocuklarını alarak odayı terk eder. Rashi aldığı yeni kararla artık kendi çocuklarını Gopi’ninkilerden ayırmıştır. Konakta da kimsenin kendi çocuklarına karşımasını istemez. Masum dizisi 278.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi ulu orta yerde ağlama!

Rashi ayrıca Gopi’yi bencillikle de suçlar ve Radha meselesi üzerinden ona laf sokar. Gopi Rashi’nin bu sert tavrından ve sözlerinden çok etkilenir. Gözyaşlarını tutamaz ve ağlar. Bu arada eve gelen Masterji Gopi’yi ağlar şekilde görünce şoke olur. Masterji Gopi’nin üzgün olmasına dayanamıyordur. Gopi’nin yanına sokulan Masterji onun omzuna dokunarak teselli etmek ister.

Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi ” YARALI KALBİM”

Hemen Tıkla

Gopi Masterji görünce kendini toparlar ve ağlamasına son verir. Masterji buraya neden geldiğini sorar. Masterji kalemliğini unuttuğunu söyler. Bu arada Mira kalemliği getirir. Mira merak edip kalemliği tam açacakken Masterji endişelenir ve yanlışlıkla yere düşmüş gibi yaparak Mira’yı engeller. Bu hareketiyle durumu kurtarsa da kolunu incitir. Gopi Masterji’nin kolunu görünce hemen krem alarak tedavi eder. Masterji ise Gopi’nin kendisine dokunmasından ve onunla ilgilenmesinden adeta büyülenmiştir. İçinden Gopi’ye karşı arzularını ve isteklerini söyleyip durur.

Diğer tarafta Daval ise eve sırılsıklam gelir. Madhu Daval’a ne olduğunu sorunca Poja ile yağmurda motor ile gezinip ıslandık der. Madhu Poja’nın Daval’a olan ilgisini bildiği için bu durumdan hiç hoşlanmaz. Tam tersi Kinjal ise ilginç bir şekilde Poja’yı hiç ama hiç kıskanmıyordur. Üstelik Madhu’nun Poja’ya karşı tavrından dolayı da ona kızar. Hatta Madhu Poja’yı arayıp ona Daval’dan uzak durmasını söylemesine Kinjal delirir. Poja’yı arayıp ondan Madhu adına özür diler. Ayrıca Kinjal bu olayla beraber Urmi ile bir olup Madhu’nun evden gitmesini ister. Ancak Daval, Madhu’nun burada kalacağını söyler.

Masterji’den Rashi’ye Tuzak!

Bu arada Masterji Gopi’nin neden üzüldüğünü öğrenir. Rashi, Hetal ve Kokila’ya Gopi’yi kötülerken Masterji yukardan her şeyi duyar. Bildiğiniz üzere Masterji Gopi konusunda oldukça hassas. Rashi’nin onu incitmesine kızar ve Rashi’ye bir nevi intikam planı yapar. Gizlice Rashi’nin odasına girip iplerle ona bubi tuzağı hazırlar. Rashi odaya girip kapıyı açınca ipi çekecek ve kafasına boya kutusu dökülecektir. Ancak plan başarısız olur. Üstüne Masterji odadan kaçarken ipi Gopi’nin odasına düşürür. Rashi tüm bu tuzağı Gopi’nin hazırladığını zanneder. Yani anlayacağınız Masterji Gopi’nin daha da zor duruma düşmesine sebep olmuştur. Rashi hemen nefes dahi almadan Urmila’yı arayıp olanları ona anlatır.

Masum Dizisinde Rashi Nasıl Ölüyor?

Hemen Tıkla
Masum 25 Aralık 278.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Ancak Masterji’nin asıl sorunu konakta nasıl kalacağıdır. Masterji için fırsat ayağına gelir. Vidya yüksek not alırken Tolu ve Molu’nun notları çok düşüktür. Masterji bunu öğrenip hemen Rashi’ye söyler. Ardından da isterse minikleri çalıştırıp notlarını yükselteceğini de sözlerine ekler. Rashi için bu fikir mantıklıdır çünkü Kokila miniklerin başarısızlığının Rashi yüzünden olduğunu söyler.

Ertesi gün olduğunda minikler okuldan gelir ancak Masterji ortalıkta yoktur. Rashi arayıp nerede olduğunu sorunca Masterji bugün gelemeyeceğini söyler. Rashi Urmi’yi arayıp durumu anlatınca Urmi Gopi’nin arkadaşı o adam o yüzden bilerek gelmiyor der. Ancak işler öyle değildir. Tüm bunlar Masterji’nin planıdır. Nitekim Rashi öğretmenin evine gider ve ayağının sakat olduğunu öğrenir. Bu sakatlıktan dolayı Masterji’nin konakta kalmasını ister. Ahem elbette bu olayı duyunca şiddetle itiraz eder. Masterji’nin Gopi’nin yakınında olmasına tahammülü yoktur. Ancak Koki çocukların notları yükselmesi karşılığında Rashi’nin isteğini kabul eder. Masterji Gopi’nin yanında olmaktan dolayı çok mutludur.

Ancak Masterji Tolu ve Molu’yu ararken Gopi’nin odasının önünden geçer. O esnada Ahem ile Gopi’nin yakınlaşmasını görünce öfkeden delirir. Gopi’yi çok kıskanmıştır. Sürekli ikilinin yakınlaşması Masterji’nin aklına gelip durur. Masterji o kadar öfkelenirki Ahem’i gördüğünde öfkeyle boğazına sarılır. Ancak Gopi’nin geldiğini görünce Ahem’e sarılıp ağlama taklidi yapar.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir