Masum 276.Bölüm Özeti- 23 Aralık Çarşamba

Konağa Gelen Öğretmen GOPİ’YE AŞIK OLACAK!

Masum dizisi 276.bölüm özetinde Rashi paraları almış Kokila’da parayla ne yapacağını araştırmıştı. Elbette Rashi parayı alıp annesi Urmi ve arkadaşlarıyla yemeğe gidecektir. Urmi ise kızıyla beraber restoranda yemek yiyeceği için oldukça mutludur. Kinjal’e hava atıp keyfini çıkartır. Bu arada Poja, Urmi evine gelir. Urmi elbette Poja’ya da hava atmaktan geri kalmaz. Masum dizisi 276.bölüm özeti devam ediyor.

Poja’nın ardından Kinjal’in arkadaşı da gelir ve onu dışarı çağırır. Kinjal, Papu’yu bırakamayacağını söylerken Poja ona bakabileceğini söyler. Tabi bu durum Poja için bir fırsat olur. Poja, Kinjal gittikten sonra Daval’ın odasına girer. Daval’a aşık olan Poja onun kıyafetlerine dokunur. Akşam olduğunda ise güzel romantik bir akşam yemeği hazırlayıp Daval’ı bekler. Yani anlayacağınız Poja, Daval’a fena halde takmış durumda.

Diğer tarafta Gopi, Modi konağının sorumluluğunu aldığı için Mira’nın eğitimiyle ilgilenemez. Bunun için öğretmen tutulur. Mira yeni öğretmeni konusunda oldukça gergindir. Nitekim öğretmende oldukça disiplinli biridir. Öğretmenin bu tavrı miniklerinde dikkatini çeker. Minikler öğretmenden kurtulmak için plan yaparlar.

Rasmi ve Urmila Her Zamanki Gibi!

Bu arada Rashi ve Urmila restorana gitmişlerdir. Rashi’nin arkadaşları da yemektedir. Urmi restoranda yemek yediği için aşırı mutludur. Ancak yemeği Kinjal’in ısmarlayacağını ve fiyatlarında pahalı olduğunu görünce morali bozulur. Modi konağında ise Rashi’nin açıkları bir bir çıkmaya başlamıştır. Sütçü ve bohçacı paralarını istemek için konağa gelmişlerdir. Gopi adamların parasının Rashi tarafından ödenmediğini duyunca şaşırır. Rashi’yi arayıp durumu öğrenmek ister ancak ona ulaşamaz. Çok geçmeden bu durum Kokila tarafından da öğrenilir. Koki Rashi’nin paraları kendisi için kullandığını elbette biliyordur. Nitekim bunu bildiği için Rashi’nin çantasından paraları almıştır.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Rashi hesabı ödemek için çantasını açtığında bu durumu fark eder. Yanına aldığı paralar çantasından kaybolmuştur. Rashi hemen annesine dönüp durumu anlatır. Bir şeyler yapmasını ister yoksa arkadaşlarına rezil olacaktır. Urmi her zamanki gibi şeytanlık yapar ve yemeğin içine saçını koyarak restoranı suçlar. Restoran sahibi uzun saçlı çalışanları olmadığını söylese de Urmi’nin arsızlığına karşı koyamaz ve yemeklerin parasını almaz. İkili bu durumdan kurtulsa da Urmi, Rashi’yi hemen kışkırtır. Evin anahtarlarını verdiğin için beş parasız kaldın der. Anahtarlar sende olsaydı para derdimiz olmazdı diye sözlerine ekler. Rashi’de anahtarları verdiği için pişman olmuştur.

Konakta minikler ise öğretmeni kovmak için planlarını yapmışlardır. Camın yanına karınca döken minikler öğretmenin sandalyesine de tatlı sürerler. Tabi kısa süre sonra öğretmen kaşınmaya başlar. Karıncaları ve tatlıyı gören öğretmen bu durumdan Mira’yı suçlar. Ona tokat atacakken Gopi durumu fark edip engeller. Şiddetle asla bir eğitim yöntemi olmayacağını söyleyen Gopi öğretmenin işine son verir.

Masum 23 Aralık 276.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Bu arada Rashi gelir. Rashi çantasındaki paraları Gopi’ye sorar. Gopi, Kokila’nın aldığını söylemek yerine parayı  ödemeleri için kendisinin aldığını dile getirir. Bir nevi Koki’yi kollar. Gopi ardından Rashi’yi mutfağa yollar ve yemeğe yardım etmesini ister. Rashi bu durumdan hiç memnun olmaz. Hemen annesini arar. Urmi elbette yangına körükle gider. Rashi evin anahtarları için pişmanlık yaşarken tekrar geri almak ister.

Radha Jigar’dan Hamile Kalıyor!

Hemen Tıkla

Tabi Rashi, Gopi gerilimi devam eder. Gopi miniklere çikolata vermez. Onların sağlıklı beslenmesini ister. Tam tersi Rashi ise vermeden yanadır. Ancak Gopi’nin istediği olur. Gopi akşam olduğunda miniklere tatlı yaparak onları ödüllendirir. Tabi minikler mutludurlar. Ancak Rashi gizlice çocuklara çikolata vermeye başlar. Bu durumu fark eden Gopi gerçeği ortaya çıkarır. Rashi ise başta yalan söyleyip inkar etse de gerçekler ortaya çıkınca yalancı durumuna düşer. Rashi’nin yalancılığı Modiler’i kızdırır. 

Yeni Tehlikeli Öğretmen!

Diğer tarafta Mira’nın öğretmen ile yaşadığı ve Urmila’nın onu aşağılayıcı sözleri psikolojisini bozar. Mira eğitime küser. Büyükanne, Gopi herkes ısrar etse de Mira’yı ikna edemez. Onu ikna edecek kişi ise konağa gelen sempatik ve eğlenceli yeni öğretmen olur. Oldukça enerjik bu olan öğretmeni aslında sevebilirdik ta ki gelecek bölümleri bilmiyor olsaydık. Konakta işleri karıştıracak ve Gopi’ye de aşık olacak. Bu arada Ahem ve Gopi’de yağmurda oldukça romantik anlar yaşayacak. İkili birbirlerine doyamıyor.

Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir