Masum 274.Bölüm Özeti- 21 Aralık Pazartesi

Modiler Sonunda Radha ve Tripti Tutuklattı!

Masum dizisi 274.bölüm özetinde Modiler,Radha’nın kendileriyle iş birliği yaptığı oyununa Tripti’yi inandırmıştı. Modiler planın ikinci aşamasına geçerler. Bu amaçla Kokila, Radha’ya beraber tapınağa gideceklerini söyleyerek arabaya bindirir. Kokila ayrıca Radha’ya iyi davranarak uzaktan onları izleyen Tripti’yi kandırır. Tripti, Radha’ya karşı nefret dolmuş, onun kendisine ihanet ettiğini düşünmüştür. Masum dizisi 274.bölüm özeti devam ediyor.

Modiler yola çıktığında Tripti’de peşlerine düşer. Tripti bir fırsatını bulup Radha’nın işini bitirmek istiyordur.Gördüğünüz gibi rüzgar tersine dönmüştür. Modiler’in bir diğer oyunu da burada devreye girer. Urmila ve Daval motorla Modiler’in aracına yanaşır ve Kokila’nın çantasını çalar. Tabi Radha hırsızlık olayını görürken Tripti bunu fark etmez. Kokila hırsızlık olayı üzerine şoföre karakola gitmesini söyler. Bu arada Urmi çaldıkları çantaya bakar ancak hiç para çıkmaz. Kokila, Urmi’ye laf sokan bir not bırakmıştır. Urmi’nin moraller gider.

Tripti kandırıldığını sanıyor 😀

Bu arada Modiler arabayla karakola gelip ifade vermek için içeri girerler. Tabi uzaktan olanları izleyen Tripti şoke içerisindedir. Radha’nın kendisini ele verdiğini düşünüyordur. Modiler planlarını başarıyla yapıp konağa dönerler. Artık Trtipti ve Radha birbirlerine düşman olmuştur.

Minikler Planı Bozdu!

Ancak bu iyi giden planı minikler bozar. Radha miniklerin oyuncağına basıp onlarla kavga eder. Minikler öfkeyle ona kızarken yakında hapse gireceksin diye ağızlarından kaçırır. Tabi bu Radha’nın dikkatinden kaçmaz. Kokila’nın hafızasının yerine geldiğini düşünen Radha gizlice ipucu aramaya başlar. Bu amaçla Hetal’in yanına gidip onun ağzını arar. Hetal panikleyip odasına gidince Radha bir şeylerin döndüğünü hisseder.

Şam şeytanı gizli gizli dinliyor.

Nitekim Hetal herkese mesaj atıp odasında toplayınca Radha evdekilerin bir şeyler karıştırdığına emin olur. Gizlice onları dinlemek için odanın camına tırmanır. Modilerin tüm konuştuklarını dinler. Kokila ise Radha’nın yansımasını görür. Artık tüm oyunlarının Radha tarafından öğrenildiğini Modiler de fark eder.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Modiler, Radha’nın ilk işinin Tripti ile konuşmak olduğunu anlar ancak iş işten geçmiştir. Radha çoktan Tripti’yi arayıp olanları anlatmıştır. Modilerin tüm planları mahvolmuştur. Radha Tripti ile bir adreste buluşmak için sözleşir. Bu adresi öğrenen Modiler’de ikilinin peşine düşer. Bu arada Tirpti ise Radha’nın tüm anlatımlarına rağmen ona güvenmez. Radha’nın ağzından bir intihar mektubu yazar ve intiharın sorumlusu olarakta Modiler’i gösterir.

Masum 21 Aralık 274.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Bu arada Radha konaktan çıkıp buluşma yerine doğru hareket eder. Modiler de Radha’nın peşinden onu takip ederler. Ancak Tripti pazar arabasına çarparak trafiği kilitler ve Modiler’in takibini engeller. Radha’yı tek takip eden Urmila kalır. Urmi elbette bu işte başarısız olur. Yanda dondurma satıcısı görünce dondurma almaya gider. O arada Tripti Radha’ya bir telefon göndererek yeni buluşma yerini söyler. Urmi dondurmalardan başını kaldırana kadar Radha buhar olur.

Tripti Radha’ya inanmıyor ve onu öldürecek!

Radha yeni buluşma yerine gider. Burası inşaat halinde bir harabedir. Tripti, Radha’yı görünce tokatı geçirir. Onu ihanetle suçlar. Radha tüm olanları anlatsa da Tripti ona inanmaz. Karakola gittin der. Radha hırsızlık oldu dese de Tripti çoktan kararını vermiştir. Radha’yı öldürecektir. Bu arada Modiler Radha’nın intihar mektubunu bulurlar. Tripti’nin onu öldüreceğini anlarlar.

Diğer tarafta Tripti ise Radha’yı zorla sandalyeye bağlar. Radha yalvarıp ağlasa da Tripti onu dinlemez. Bu esnada konağa taksici gelir ve parasını alamadığı için Radha’yı şikayet eder. Modiler taksiciden hemen Radha’nın yerini öğrenip oraya giderler. Gopi Radha’yı bulur ancak Tripti çoktan zehri Radha’ya içirmiştir. Gopi Radha’ya yardım etmeye çalışırken Tripti tüm gerçekleri itiraf eder.

Radha ve Tripti Tutuklandı!

Umang ile evli olduklarını da söyler. Tabi Radha bu gerçeği öğrenince baştan beri Modiler’in haklı olduğunu öğrenir. Bu arada Kokila ve Rashi’de olay yerine gelirler. İkili Tripti’yi etkisiz hale getirirken Kokila baygın halde olan Radha’yı kusturarak zehri temizler. Ardından polislerde gelip ikiliyi tutuklar. Radha pişmanım diyerek ablasından af diler. Ancak artık iş işten geçmiştir. Gopi Radha’ya sert bir tokat geçirir. Polisler ikiliyi alarak hapse götürüler. Böylelikle Modiler sonunda Radha ve Tripti’den kurtulurlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir