Masum 273.Bölüm Özeti- 20 Aralık Pazar

Radha’nın Sonu YAKLAŞTI! BÜYÜK OYUN!

Masum dizisi 273.bölümde Kokila hafıza kaybı oyununa devam etmiş Radha’nın suçunu itiraf etmesi için plan yapmıştı. Bu arada Gopi ise annesi Madhu’ya gerçekleri anlatır. Radha’nın neler çevirdiğini, ne işlere kalkıştığını. Mira’yı kaçırdığını hepsini anlatır. Madhu kızının bu denli kötülük yapmasından dolayı çok üzülür. Gopi ayrıca annesinden gerçekleri Radha’ya anlatmaması içinde söz ister. Kokila’nın oyunuyla her şeyi itiraf ettireceklerini söyler. Bu arada Radha herkesin toplandığını görünce gelir ama kalabalık Radha’nın gelişiyle kalabalık dağılır. Masum dizisi 273.bölüm özeti devam ediyor.

Ertesi gün olduğunda minikler camdan bir ses duyar. Bir adam geleceği gören papağan diye bağırıyordur. Miniklerin hemen ilgisini çeker. Minikleri karşısına oturan adam papağanım sizin için bir kart seçecek bende geleceğinizi tahmin edeceğim der. Çok geçmeden Gopi’de satıcının yanına gelir. Satıcının papağanı kullandığını gören Gopi öfkelenir. Satıcıya hayvan haklarını ihlal ettiğini ve papağanı çalıştırdığını söyleyerek polise vereceklerini söyler. Adam korkuyla papağanı bırakıp kaçar.

Rashi adamın bıraktığı papağanı alıp içeri gelir. Amacı oldukça akıllıca bir oyun oynamaktır. Rashi’de adam gibi papağanın geçmiş ve geleceği bildiğini söyler. Bunu test etmek içinse papağana soru soracaktır. Rashi’nin papağana sorduğu soru oldukça sinsice olur. Rashi’nın o sorusu Kokila’nın hafızasını kimin yüzünden kaybettiğidir. Papağanın cevabı ise elbette Radha olur. Radha cevabı duyunca şoke olur. Koki Meeti’nin yani Radha’nın paniklediğini görünce ona neden paniklediğini sorar. Radha cevap veremezken Rashi hizmetçinin ikinci adının Radha olduğunu söyler.

Rahat bırakın Kokila’yı 🙂
Radha Korkmaya Başlar!

Radha odasına gittiğinde epey panikler. Salak papağan neredeyse onu ifşa edecekti. Radha Tirpti’yi arasa da ona ulaşamaz. Ardından mutfağa iner. Mutfakta Mira yanlışlıkla kavanozu yere dökünce Radha, Mira’ya kızmaya başlar. Kokila, Radha’nın Mira’yı azarladığnı görünce gözü döner. Süpürgeyi alıp Radha’nın kafasına tam geçirecekken Gopi onu engeller. Koki’den sakin olmasını isteyen Gopi gerçeklerin gün yüzüne çıkmaması gerektiğini söyler.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Modiler ardından odada toplanarak planları hakkında konuşurlar. Bu arada ortalığı tenha gören Radha papağanın yanına gider. Rashi ise gizlice onu izleyerek papağan oyununu devam ettirir. Rashi telefonda açtığı programla papağan konuşuyor gibi yapıyordur. Rashi papağana bu sefer tapınakta neler olduğunu bildiğini söyletir. Tabi Radha papağanın her şeyi bildiğini duyunca şoke olur ve kuşu öldürmek ister. Neyse ki Rashi son anda yetişip hayvanı kurtarır. Ancak Radha papağanı öldürmekten vazgeçmez. Bu sefer kuşun yemine zehir katmaya kalkışır. Tabi Gopi bunu görüp engeller.

Modiler’in Urmila Planı!

Bu arada Urmila, Kokila’nın altınlarını çalmak için odasına girer. Rashi annesine kızar. Altınları bırakmasını ister. Radha ikiliyi kapıda dinler. Diğer Modiler de gelince Urmi zor duruma düşer ve Rashi’ye kızar. Ancak Rashi annesinin hırsızlık yapmasına tahammül edemez ve onu konaktan dışarı atar. Bu olaylardan sonra Radha, Tripti’yi arayıp konaktaki son durumları ona anlatır.

Masum 20 Aralık 273.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Radha ve Tiripti’nin konuşması bitince Urmila, Radha’nın yanına oldukça öfkeli bir şekilde gelir. Radha’ya tüm olanları anlatır. Kokila’nın her şeyi bildiğini, oyun oynadıklarını ve tüm gerçekleri anlatır. Urmila’da Radha ve Tiripti’nin yanında yer almak istediğini söyler. Radha şok içinde olanları dinlerken Urmila ayrıca Kokila’yı öldürmeye çalıştığın ancak sadece elini yaralayabildiğini söyler. Radha, Urmila’ya başta inanmasa da Kokila’nın elini görünce inanır.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Urmila ile beraber Tripti’nin yanına giderler. Tripti’ye olanları anlatan Radha, Urmila’ya güvenmesini ister. Urmila onlarla Kokila’yı öldürmede yardım edeceğini söyler. Evden çıkarken de telefonunu unutur. Tripti’yi arayarak telefonunu alacağını ve karıştırmamasını ister. Tripti hemen mesajlara bakar. Mesajlarda Radha’nın Tripti’ye ihanet edeceği mesajı vardır. Mesajı Radha’nın telefonundan Rashi atmıştır. Anlayacağınız Urmila’da Modilerle oyun oynayarak Radha ve Tirpti’yi birbirine düşürmeye çalışırlar. Urmila başarılı oyunuyla Koki’nin övgüsünü alır. Tripti, Radha’ya hesap sormak için onu arar ancak telefonunu çocuklar suya atıp bozarlarlar.

Tripti konağa gizlice geldiğinde Kokila onu kovar. Modiler ikilinin bir araya gelmesini engellerler. Radha ne yaparsa yapsın Tripti’ye ulaşamazken Tripti’de ona ulaşamaz. Ancak Kokila’nın Radha’yı tapınağa giderken yanında gelmesini istemesi Radha’yı sevindirir. Radha orada gizlice Tripti’ye ulaşabileceğini düşünür. Ancak tüm bunlar Modiler’in birer oyunudur. 

Devoleena Bhattacharjee (Gopi) Yakın Arkadaşını Kaybetti!

Hemen Tıkla

Sanaya Irani ve Mohit Sehgal Evliliği

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir