Masum 272.Bölüm Özeti- 19 Aralık Cumartesi

Kokila’nın Hafızası Sonunda GERİ GELDİ!

Masum dizisi 272.bölümde Gopi ve Rashi bir yandan, Ahem ve Jigar diğer yandan Kokila’yı ararlar. Kokila yetmezmiş gibi bir de Mira kaybolmuştur. Gopi dua ederek bir an önce kızını ve kaynanasını bulmak ister. Aynı hüzün konakta da vardır. Parag Kokila’yı merak ederken Kinjal’de annesi için endişelidir. Baba kız gözyaşları içinde gelecek iyi bir haberi beklerler. Masum dizisi 272.bölüm özeti devam ediyor.

Kokila ise bir yanında Tripti diğer yanında Radha dağlık bir alana götürülüyordur. İkilinin arkasında ise Mira vardır ve onları takiptedir. Mira büyükannesine yetişince ona doğru koşmaya başlar. Radha, Mira’nın geldiğini görünce hemen gizlenir. Mira’ya yakalanmak istemez. Mira, büyükannesinin yanına geldiğinde Tripti’yi görür. Tripti, Mira’ya tehditler savurmaya başlar. Tüm aileni, seni öldüreceğim der. İkili kavgaya tutuşurlar. Radha ise ikilinin kavgasını fırsat bilerek Kokila’yı almak ister. Ancak ayağı kayınca bir anda uçuruma düşer. Son anda tutunur ancak oldukça tehlikeli bir duruma düşmüştür.

Aamir Khan, Yeni Filmi “Laal Singh Chaddha”

Hemen Tıkla Aamir Khan, yeni filminin çekimlerini Niğde’de tamamladı

Mira sonunda Tripti’den kurtulur. Kokila’nın kollarına girerek onu tenha bir yere çeker. Bu arada Radha, Tripti’ye seslenip kendisine yardım etmesini istiyordur. Biri yardım etmezse uçurumdan düşmesi an meselesidir.

Masum 19 Aralık 272.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Tripti’nin başı ise maymunla beladadır. Maymun Trtipti’ye saldırıyordur. Ama izlerken bir hayli güleceksiniz çünkü maymunun yüzü öyle sakin ki kim kime saldırıyor tartışılır. Radha’nın sesini duyan kişi Mira olur. Tanıdık sesin yardım istediğini duyan Mira urumun eşiğine gidip bir çubuk yardımıyla düşen kişiyi kurtarmaya çalışır. Mira Radha için uğraşırken Tripti sonunda maymundan kurtulmayı başarmıştır. Hiç zaman kaybetmeden Tripti soluğu Kokila’nın yanında alır. Onun işini bitirmek için eline fırsat geçmiştir. Kokila’yı kolundan tutup uçurumdan atmak isteyen Tirpti bunu başaramaz. Oldukça yorulduğu için Kokila’yı kaldırmakta güçlük çeker.

Kokila’ya elektrik çarpıyor 🙁

Tripti’nin gözüne ise hemen yanlarında bulunan elektrik direği takılır. Elektrik direğini Kokila’nın üzerine yıkabilirse onu rahatlıkla öldürebilecektir. Bütün bunlar olurken Rashi ve Gopi ise Kokila’nın sarisinden bir parça görerek dağlık alana doğru hızla geliyorlardır. Bu arada Mira’da uçurumdaki kişiyi kurtarmıştır. Ancak yüzünü göremeden Kokila’nın çığlık sesine doğru koşar. Tripti var gücüyle direği itip Kokila’nın elektirik akımına kapılmasını sağlamıştır. Kokila yerde hareketsiz yatarken Tripti kahkahalar atar.

Tripti ardından Kokila’nın yanına gelen Mira’ya saldırmaya başlar. Ancak Rashi ve Gopi’nin geldiğini görünce Radha ile beraber kaçıp saklanırlar. Mira, Rashi ve Gopi’ye Kokila’yı gösterir. İkili Kokila’yı görünce şoke olurlar. Durumunun kritik olduğunu fark ederek hemen doktora götürmek için Koki’yi kaldırırlar. İkili Ahem ve Jigar’a da haber verir. Ayrıca merakla bekleyen konaktakilerde durumdan haberdar edilir.

Rashi ve Gopi, Kokila’yı buldu.
Beklenen An!

Tapınağa kadar taşınan Kokila için doktor beklenirken Gopi dualar eder. Nitekim Kokila çok geçmeden kendine gelir. Kendine geldiğinde ise tüm geçmişi anımsamaya başlar. Hemen Gopi’ye Mira’yı sorar. Ardından Mira’ya sarılıp hasret giderir ve tüm olanları Gopi’ye ve diğerlerine anlatmaya başlar. Tüm olanların suçlusunun Radha olduğunu, Tripti ile iş birliği yaptığını ve Mira’yı küçükken nehre onun attığını söyler. Herkes şok içerisindeyken Gopi bütün bunları Radha’nın yaptığına inanamaz. Koki tüm bunları Umang’ın intikamı için yaptığını söyleyerek Gopi’ye Radha’nın neden bunları yaptığını anlatır.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Ayrıca Kokila tapınakta tüm olaylara şahit olduğunu da anlatır. Arabasının kaza yapmasını sağlayanlarında onlar olduğunu açıklar. Herkes şoke içerisinde Koki’yi dinler. Gopi gözyaşları içinde ağlarken Kokila çok öfkelidir.

Geçmişler olsun şam şeytanı 🙂
Radha Tokat’ı Yer!

Tüm bunlardan habersiz Radha ve Tirpti ise Kokila’yı öldürdükleri için mutludurlar. İkili eve dönerlerken Radha’da Urmi’nin evine gider. Tabi  Kokila’da konağa döner ve tüm olanları konak halkına anlatır. Onlarda Radha’nın tüm bunları yaptığına inanamaz ve şoke olurlar. Bu arada Radha ve Madhu Modi konağına gelirler. Radha Koki’nin öldüğünü düşünüp ağlamaya başlayarak rol keser. Ancak Kokila karşısına çıkınca dona kalır. Koki Radha’nın karşısına gelince tokatı geçirir. Ancak Kokila gerçekleri söylemez. Yüzünde sinek gördüm diyerek hafızası kayıpmış gibi davranır ve Radha’ya hizmetçisi gibi davranır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir