Masum 271.Bölüm Özeti- 18 Aralık Cuma

Radha ve Tirpti, Kokila’yı Zehirleyip ÖLDÜRMEK İSTİYOR!

Masum dizisi 271.bölümde Modi konağından kaçan Kokila’yı sonunda Gopi bulur. Gopi koşa koşa Kokila’nın yanına gider. Onu bulduğu için çok mutludur. Kokila’ya sarılan Gopi gözyaşları dökerken Koki tam tersi oldukça soğuk davranır. Hafızası yüzünden Gopi’yi tanıyamaz. Gopi gelini olarak kendini tanıtsa da Koki benim çocuklarım küçük ne gelini diyerek Gopi’den uzaklaşır. Masum 271.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Modi konağında endişeli bekleyiş devam eder. Minikler, büyükler herkes perişan haldedir. Herkes Kokila’dan gelecek iyi habere odaklanmıştır.

Modi konağında bekleyiş sürerken Gopi, Kokila’nın peşinden giderek kendini tanıtmaya devam eder. Kokila’nın hassas hafızası daha fazla dayanamaz ve kısa süreli bir baygınlık geçirir. Koki kendine geldiğinde Gopi’yi tekrar kovmak istese de çevredekilerin araya girmesiyle olaylar büyümez.

Gopi de hanginizle uğraşsın!

Gopi kadınların da desteğiyle Kokila’nın yanında geziye katılır. Gezi esnasında da durumu Ahem’e bildirmek isteyen Gopi telefonunu alır ancak şarjı bitmiştir. Araçta telefonla konuşan şoförden ricada bulunur. Ancak Kokila ilahiler söylenip dualar edilirken telefonla konuşmanın uygun olmayacağını söyleyerek Gopi’yi engeller.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Bu arada hava da iyice kararmıştır. Gezi ekibi yolda yürürken Koki’nin ayağına bir şey batar. Gopi hemen eğilerek Koki’nin ayağına batanı çıkarır. Herkes Gopi’yi takdir ederken Koki oldukça umursamaz davranır.

Yan Kesici Eksikti!

Diğer tarafta Ahem ise Jigar’ı arayarak ona son durumu aktarır. Ahem telefonda konuşurken oradan geçen bir kadın konuşmaya kulak misafiri olur. Yan kesici olan bu kadın Ahem’e Kokila’yı gördüğünü söyler. Ahem’i Kokila’ya götüreceğim diyerek sessiz tenha bir yere götürür. Ardından cebinden bıçağı çıkararak Ahem’den paraları çıkarmasını ister. Bu esnada Gopi Ahem’i arayıp haber vermek için bir dükkandaki telefonla onu arar. Ancak Ahem yan kesici ile boğuştuğu için telefonu duyamaz. Gopi, Jigar’ı arayarak ev halkına Kokila’yı bulduğunu söyler. Yan kesicilerden kurtulan Ahem telefona gelen çağrıları görüp geri arar. Gopi’ye ulaşamasa da onun nerede olduğunu öğrenir.

Masum 18 Aralık 271.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Son gelişmeleri gören Radha oldukça mutsuzdur. Tripti’yi arayarak Kokila’nın işini bitiremediği için ona kızar. Bu arada Ahem de konağa geri döner. Konaktakiler Ahem’i gördükleri için mutludurlar. Ahem yarın ilk iş olarak uçakla Kokila ve Gopi’nin gittikleri kente gideceklerini söyler. Tabi ki Radha ve Tirpti’de o kente gitmek ve Ahem’den önce Kokila’yı bulup işini bitirmek için plan yapar.

Devoleena Bhattacharjee (Gopi) Yakın Arkadaşını Kaybetti!

Hemen Tıkla

Ertesi sabah Radha Ahem’den önce kente gitmek için hemen planlarını devreye sokar. Önce Jigar ve Ahem’in kimliklerini miniklerin kimliği ile değiştirir. Ayrıca Hetal’e de annesinin yanına gideceğini söyleyerek izin alır. Ahem ve Jigar havaalanına gittiklerinde kimlikleri olmadığını için güvenlikten geçemezler. Tirpti ve Radha bu durumu izleyip sevinirler. İkili uçarken Ahem ve Jigar uçağı kaçırmış olurlar. En yakın uçuş ise ertesi gündür. Ahem bu işlerle uğraşırken Gopi ve Kokila birlikte dini ritüelleri yerine getiriyorlardır. İkili oldukça güzel vakit geçirirler.

Modiler Özel Jet ile Havalanıyor!

Ahem ertesi gün uçmanın geç olacağını düşünerek özel jet kiralar ve onunla uçacaklarını söyler. Jigar, Rashi ve Mira’da Ahem ile beraber gelir. Tabi Radha, Ahem ve diğerlerinin geldiğini görünce sinir olur. Onlardan önce Kokila’yı bulup işini bitirmek isterler. Kokila’nın fotoğrafını göstererek onu aramaya başlarlar. Bu esnada Ahem ve diğerleri de aramaya başlamıştır. Bu aramalar esnasında Rashi ve Radha tam birbirleriyle karşılaşacaklarken Tripti araya girerek Radha’yı uzaklaştırır. Rashi, Radha’nın sesini duyduğuna emin olsa da anlam veremez.

Tripti ve Radha koca kadını kaçırıyor!

İkili Kokila’yı aramaya devam ederken ayrıca bir satıcıdan gizlice zehirli ot çalarlar. İkili suya karıştırarak Koki’ye içirmeyi planlarlar. Nitekim fırsat ikilinin ayağına gelir. Koki baygınlık yaşayınca Gopi onu kaybeder. Radha ve Tripti hemen Kokila’yı kaçırırlar. Bu arada Rashi’de Mira’yı kaybeder. Mira ise Kokila’nın kaçırıldığını görür. Mira, Radha ve Tripti’yi takip etmeye başlar. Tripti ve Radha ise Kokila’yı dağlık bir alana götürüp öldürmeyi planlarlar.

 • Emanet 102.Bölüm Fragmanı – 26 Ocak Salı
  Seher ve Yaman EVLENİYOR! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 102.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 102.bölümünde Yaman ve Seher arasında romantik …
 • Masum 316.Bölüm Özeti- 1 Şubat Pazartesi
  Gopi Radha’yı ÖLDÜRDÜ! 10 YIL SONRA… Masum dizisi 316.bölüm özetinde Gopi Radha’nın peşine düşerken, Modiler de Gopi’nin yokluğunu fark edip onu aramaya koyulur. Gopi Radha’nın peşinden gittiğinde ona seslenir. Radha …
 • Masum 315.Bölüm Özeti- 31 Ocak Pazar
  Radha Gopi’yi ÖLDÜRMEK İSTİYOR! Masum dizisi 315.bölüm özetinde Radha, Rashi bebeği kaçırmış ve Modiler’e şantaj yapmıştı. Modiler bebeği ararken Radha ise onlara şantaj yapar. Bu arada Kokila nehrin yanında dua …
 • Masum 314.Bölüm Özeti- 30 Ocak Cumartesi
  Radha, Rashi Bebeği Önce KAÇIRDI! Sonra KAYBETTİ! Masum dizisi 314.bölüm özetinde polis Radha’yı tutuklamış ve Modiler’e haber vermişti. Radha karakolda gözetim altındayken Modiler de yola çıkar. Ancak yol bir türlü bitmek …
 • Masum 313.Bölüm Özeti- 29 Ocak Cuma
  Bebeğin İsmi Rashi OLACAK! Masum dizisi 313.bölüm özetinde Radha’nın bebeği doğmuştu. Koki Radha’yı konaktan kovsa da bebekten dolayı bu kararından vazgeçer. Ancak Modiler konağa döndüğünde Radha’ya bebeğin annesi gibi davranmazlar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir