Masum 270.Bölüm Özeti- 17 Aralık Perşembe

Radha Koki’yi Kandırdı! KOKİLA EVDEN KAÇTI!

Masum dizisi 270.bölüm özetinde Ahem ve Gopi’nin arası iyice düzelmiştir. Ahem Gopi’yi motorla mabede bırakırken ikili birbirleriyle konuşurlar. Gopi ilk defa motora binerken Ahem, Gopi’nin korkmaması için yavaş sürer. Masum 270.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Daval ve yardım ettiği kadının iş için görüşmelerine devam ediyordur. Daval arabada telefonunu unutunca Poja telefonu Daval’a vermek için arkasından gider. O esnada ayağı burkulur. Daval Poja’yı yakalar ve eve götürür. Evde Kinjal’in elleri hamur olduğu için Daval Poja’nın ayağına krem sürer. Kısacası Poja burada işleri fena halde karıştıracağa benziyor.

Diğer yanda Modi konağında ise Kokila’nın ev halkına güveni sıfırdır. Tek güvendiği kişi ise Radha’dır. Hetal ve evdekiler ise Kokila’nın durumunu düzeltmek için bir fikir birliğine varır. Evde Kokila’ya geçmişi anımsatan eşyaları kaldırarak Kokila’nın hafızasının zorlanmamasını isterler. Bu amaçla Hetal ve Rashi gizlice Koki’nin odasındaki eşyaları almaya çalışırlar. Ancak ikili Kokila’ya yakalanır. Kokila ikiliye odasını karıştırdıkları için kızar.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla
Şam şeytanı dolduruyor!

Bu arada Rashi’de Radha’ya yakalanır. Gümüş çeyizleri toplarken yere düşürür. Radha bu durumu hemen değerlendirir. Kokila’nın yanına giderek evdekilerin gizli işler çevirdiklerini söyler. Nitekim Hetal ertesi gün topladıkları eşyaları alması için Gopi’yi çağırınca Radha’nın ekmeğine bal sürer. Radha Kokila’yı cama götürerek Hetal’in gümüş çeyizlikleri Gopi’ye verdiğini gösterir. Kokila’yı da ev halkı seni öldürmeleri için katilin eşine para veriyor diye kandırır. Kokila tek güvendiği kişi olan Radha’nın sözlerine hemen kanar. Kafasındaki parçaları birleştiren Kokila yatağına bırakılan notları ve evdekilerin gizemli hallerini de düşününce korkusu iyice artar.

Kokila Kaçıyor!

Kokila bu durumdan kurtulmak için kaçmaya karar verir. Konaktakilere mabede gideceğini söyler. Hetal Rashi’nin de Kokila ile gitmesini ister. Koki’ye göz kulak olmasını ister. Bu arada Radha ise Tripti’ye haber verir. Kokila’nın tapınağa geleceğini ve onun işini orada bitirmesini söyler. Kokila ve Rashi tapınağa giderken Tripti’de onları uzaktan izler. Rashi yine telefon ile konuşuyordur. Üstüne Rashi’nin dalgınlığı da eklenince Kokila çok çabuk Rashi’yi atlatıp kaçmayı başarır.

Devoleena Bhattacharjee Yakın Arkadaşını Kaybetti!

Hemen Tıkla

Rashi durumu fark edip Kokila’nın peşine düşer. Kokila taksiyle kaçarken Rashi’de motora atlayıp peşine düşer. Ancak kırmızı ışıkta geçince polise yakalanır. Polis Rashi’ye ceza keserken Kokila’da gözden uzaklaşır. Rashi durumu Jigar’a, Jigar’da Ahem’e anlatır. Modiler Kokila’yı aramaya koyulurken Koki ise tren garında bilet alıyordur. Bu arada Ahem durumu polislere de bildirir. Koki’nin gidik hafızası yüzünden başına bir şey gelmesinden korkuyordur.

Masum 17 Aralık 270.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Rashi konağa döndüğünde ise Hetal tüm öfkesini Rashi’den çıkarır. Kokila’yı kaybetmesine ve Jigar ile evli olduğunu Kokila’ya göstermesine dem vurur. Yani Rashi de napsın bir ömür Jigar’dan ayrı mı kalsın! Koki’nin konaktan kaçmasının sebebi olarak Rashi’yi hedef gösterir. Rashi elbette gururlu olduğu için konağı terk edip annesine gider. Yani Rashi’nin de sabrı bir yere kadar. Kızcağız zaten yakında ölecek!

Aaaaa Hetalllllllll !

Bu arada Ahem ve Gopi tren garında Kokila’yı arar. Herkese Kokila’yı gösterip tüm vagonları gezerler. İkili uzun aramaların sonucunda Koki’yi bulur ancak iş işten geçer. Tren hareket eder ve Koki’yi yakalayamazlar. Bu arada Hetal, Kokila’nın kaybolmasında Rashi’nin sorumlu olmadığını öğrenir.  Urmi’nin evine giderek ondan özür diler. İkili tekrar barışırlar.

Ahem ve Gopi’nin aramaları ise bir sonraki istasyonda tren durunca devam eder. Kokila ise ikilinin peşinde olduğunu anlayarak bir grubun içine saklanır. Koki ve Gopi birbirlerine çok yaklaşsa da ikili bir türlü birbirlerini görmez. Gopi bir ara Kokila’yı bulmaya çok yaklaşsa da Koki yüzünü kapatarak saklanır. Trendeki kovalamaca devam ederken Modi konağı ise adeta yas yeridir. Radha dışında herkes oldukça üzgündür. Radha bu durumu Tritpti ile de paylaşır. İkili de harekete geçerler. Artık Kokila’nın sonunun geldiğini düşünürler.

Gelecek Bölüm Yayında : Masum 271.Bölüm Özeti- 18 Aralık Cuma

Hemen Tıkla Radha ve Tirpti, Kokila’yı Zehirleyip ÖLDÜRMEK İSTİYOR!

 • Emanet Legacy Episode 153 Promo
  Ele aprendeu as verdades em Yaman em Seher! No depósito, podemos dizer que os fatos são finalmente revelados, mas o surgimento dos fatos corrigirá tudo? Esta é a verdadeira questão …
 • Emanet 154.Bölüm Fragmanı – 8 Nisan Perşembe
  Yaman’da Seher’de Gerçekleri Öğrendi! Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 154.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 154.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler …
 • Legacy Episode 153 Promo
  Em quem Yaman acreditará? Seher ou Zuhal? Há um grande ponto de interrogação na cabeça de Yaman na série de relíquias. Para Yaman, fatos e mentiras começaram a se entrelaçar. …
 • Emanet 153.Bölüm Fragmanı – 7 Nisan Çarşamba
  Yaman Kime İnanacak? Seher’e mi Zuhal’e Mİ? Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 153.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 153.bölümünde Yaman ve …
 • Yaralı Kalbim 62.Bölüm Özeti – 7 Nisan Çarşamba
  Maan ve Geet’in Sırrını Herkes Öğrendi! Yaralı Kalbim 62.bölümde Geet Maan ile konuştuklarını hatırlayıp gülümsüyordur. Maan Geet’e baba olma isteğinden bahsetmiştir. Geet yatakta o kadar hayallere dalar ki en sonunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir