Masum 27.Bölüm Özeti – 18 Nisan Cumartesi-

Ahem, Gopi’yi Hırsızlıkla Suçlar!

Masum dizisinde konağa hırsız girmiş, Kinjal ise gizlice hırsızı serbest bırakmıştı. Tabi ki konağa gelen polislerde hırsızı bulamamıştı. Ahem, kendi elleriyle bağladığı hırsızın nasıl olup da kaçtığına anlam veremez. Polise hırsızın kendi başına çıkamayacağını söyler. Çünkü onu sıkıca bağladığından emindir. Polis bunun üzerine soruşturma yapar.

Polisin ilk tespiti hırsızın kolayca içeri girmesidir. Bu ipucu belki hırsıza kimin yardım edeceği konusunda ipucu oluşturur. Polis tum bu olanların üzerine karakola gelinmesini ve obot resim çizilmesini söyler. Bu arada Kokila’nın altınlarıda kayıptır. Kinjal yaptığı bu planla altınları alıp suçu hırsıza atmayı başarmıştır.

Polis gittikten sonra ise Kokila direk Rashi’nin yanına gider ve ona kapıları neden kilitlemediğinin hesabını sorar. Rashi her zamanki gibi tüm bunları inkar eder. Kokila bu sefer yalan söyleyemezsin diyerek Rashi’ye bağırmaya başlayınca, Hetal araya girip suçu üstüne alır. Böylelikle Rashi’yi kurtarır.

Diğer yandan Ahem hırsıza kimin yardım edeceğini düşünmeye başlar. Depoda karşılaştığı Kinjal hiç aklına gelmez. Aklına gele gele Gopi gelir. Onu hırsızlıkla suçlar. Hırsızın kaçmasına sen yardımcı oldun diye bağırıp Gopi’yi suçlamaya başlar. Kokila ise Gopi’yi savunur ve gelinimi rahat bırak der. Ahem’in Gopi’yi suçlamasına kızgındır. Tüm olanlar için Gopi’yi suçlama huyunu bırak der.

Bu arada Kokila ise suçlunun kim olduğu konusunda kafa yorarken Gopi önemli bir ipucu verir. Hırsızın en başında takıları çalmadığını söyler. Elinde sadece çuvalı vardı der. Bu bilgi üzerine Kokila her tarafı aratmaya başlar. Kinjal ise bu durumdan tedirgin olmaya başlar.

Apar topar odasına gidip takıları yastığının altına saklar. Konaktakiler de Kinjal’in odasına gelip takıları aramaya başlarlar. Ancak altınlar ortalıkta oktur. Kokila, Kinjal’in altınları sakladığı yere de bakar ancak orada da bulamaz. Bu sefer Kinjal de duruma şaşırır. Sakladığı altınlar yerinde yoktur.. Kinjal’in şansı yaver gitmiş takılar yatağın altında bir köşeye düşmüş ve kimsede onu görememiştir.

Kinjal altınların bir daha kimse tarafından bulunmaması için saksının içerisine saklar. Kimse altınları bulamaz. Gopi ise yere dökülen saksıdaki toprağı görüp yerine koyarken altınları saksıya gömülü şekilde bulur.

Kinajl de odasında Gopi’yi görünce bağırmaya başlar. Hırsızı buldum diyerek Gopi’yi suçlar. Gopi altınalrı saksıda bulduğunu söylese de Kinjal ona iftira atmaya devam eder. Üstüne Ahem de Gopi’yi suçlamaya başlar.

Kokila ise ikisinide susturup Gopi’ye güvendiğini ve gelinin hırsız olmadığını söyler. Ben gelinime güveniyorum der.

Ardından herkesi dışarı çıkartıp Kinjal ile oda da baş başa kalır. Kinjal’e tokat atmak için elini kaldırır ve ona takıları neden çaldığını sorar. Kinjal bu durumu inkar edince Kokila, tırnaklarını göstererek içindeki toprağı sorar. Olayları Kinjal’in yaptığına emindir. Takıları neden çaldığının hesabını sorar.O esnada telefon çalar. Kokila telefonu alıp kendisi açar. Adamla konuşmaya çalışır. Kinjal’e bu adamın kim olduğunu sorar. Kinjal cevap vermeyince Kokila,onu cezalandırmak için evlilik işini hızlandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir