Masum 261.Bölüm Özeti- 8 Aralık Salı

Kokila Mira’yı Hatırladı! Radha ENDİŞELİ!

Masum dizisi 261.bölümde Kokila, Gopi’nin kayıp kolyesinin akıbetini merak etmeye devam eder. Koki şans eseri Ahem’in odasının önünden geçerken telefonda konuştuğunu duyar. Ahem’in kuyumcu ile konuşması Kokila’yı şüphelendirir. Koki Gopi’nin kolyesini Ahem’in çalmış olabileceğini düşünür. Koki bu işin peşine düşmeye karar verir. Masum 261.bölüm özeti devam ediyor.

Gece olduğunda ise Ahem’in başı farelerle belaya girer. Ahem Gopi ile ayrı uyuduğu için yatağı yerdedir. Bu esnada minik bir fare Ahem’in yatağına girer. Ahem fareyi fark ettiğinde korkudan ne yapacağını bilemeyip panikler. O hışımla kendini Gopi’nin yatağına atar ve korkudan Gopi’nin elini tutar. Gopi ise fareye mi yoksa Ahem’in elini tutmasına mı şaşıracağını bilemez. Fare odadan çıktığında ise Ahem kendine gelir ve Gopi’nin elini bırakır. İkili yer değiştirip tekrar uyur.

Ahem ayıppp yaaaa 😀

Ertesi gün Koki gizlice Ahem’in odasına girer ve odayı arar. Kolyeyi Ahem’in çaldığını düşünen Koki bir şekilde bir ipucu ya da kanıt arıyordur. Diğer tarafta Daval ise hırsızların yakalandığı gün orda bulunan parayı polise teslim etmemiştir. Daval olayı haberlerde görünce endişelenir. Polisin her an gelip onu suçlayacağından korkuyordur.

Bu arada Kokila’nın aradığı kanıt ise ayağına gelir. Koki Ahem’i yine telefonla konuşurken görür. Ardından Ahem dışarı çıkıp elinde bir poşetle gelince Kokila onu hemen durdurur. Elindeki pakette ne olduğunu sorar. Bu arada Hetal ve Gopi’de oraya gelmiştir. Ahem paketi açmak istemese de Koki elinden alıp açar. Paketin içinden Gopi’nin kolyesinin aynısı çıkar. Herkes şoke olurken Koki, Ahem’i hırsızlıkla suçlar. Ahem kolyeyi yeni kuyumcudan aldım dese de Koki buna inanmaz. Hetal araya girerek kolyeyi Ahem’e kendisini aldırdığını söyler. Koki böylelikle durulur. Ahem’in kolyeyi alma sebebi ise kayıp kolyenin suçunun Mira’ya kalacak olmasıdır. Ahem böyle yaparak Mira’nın konaktan gitmesini engellemek istemiştir. Mira yani Gauri bu durumu duyunca Ahem’e sarılır. Ahem’in onu koruması onu mutlu etmiştir. Koki ise madem yeni kolye aldın o zaman Gopi’ye tak der. Ahem herkesin içinde kolyeyi Gopi’ye takar. Gopi bu durumdan utanırken Radha ise kıskançlık krizlerine girer.

Ahem Eski Günlere Gider!

Diğer yandan minikler konağa gelirler. Koki miniklerin notlarına bakar ve düşük olduklarını görünce kızar. Koki miniklere ders verip notlarını düzelteceğini söyler. Bu durum Ahem’i geçmişe götürür. Annesinin onlar çocukken ders çalıştırdığı zamanı anımsar. Ahem bu dalgınlıkta yanındaki Gopi’yi görmez ve ona çarpar. Gopi Ahem’in çarpmasıyla masadaki bardağı yere düşürür. Ahem Gopi’ye kızarken Koki araya girer. Ahem’e kızan Koki elindeki cetvelle onu cezalandırır ve eline vurur. Ahem odasına giderken Vidya ve Mira’da peşinden gider. Ahem’in cetvel ile kızarmış eline krem süren ikili ona üzülmemesini söyler. Ahem bu durum karşısında çok ama çok mutlu olur. Gopi de uzaktan izleyip bu mutluluğa ortak olur.

Radha Yine Dört Ayak Üstüne Düşer!

Radha ise boş durmaz. Garui’nin yani Mira’nın giderek aile ile iç içe olması onu ürkütür. Radha bu amaçla kolyeyi gizlice Mira’nın çantasına koyar. Amacı yine onu ispiyonlayıp suçlu duruma sokmaktır. Ancak işi beceremez. Kolye Radha’nın sarisine takılıp peşinden sürüklenir. Koki bu durumu görüp Radha’yı hırsızlıkla suçlar. Radha bir anda kazdığı kuyuya düşmüştür. Radha bu suçlamayı inkar ederken Koki’nin baş dönmeleri tekrar başlar. Koki odasına götürülürken olay çok büyümeden kapanır.

Ahem ve Gopi ise Mira’ya olayla ilgili sorular sorar. Mira olayları tam hatırlamazken beyaz sarili bir kadının da orada olduğu ipucunu verir. Radha yine endişelenmeye başlar ve durumu Tripti’ye anlatır. Polisinde gelişiyle Radha’nın panik katsayısı giderek artar. Radha adım adım gerçeklerin ortaya çıktığını hisseder.

Masum 261.Bölüm Özeti- 8 Aralık Salı

Bu arada Daval’ın aldığı paralar da Urmi ve diğerleri tarafından öğrenilmiştir. Kinjal ve Madhu paranın kendisinde kalmasını isterken Urmi paraları çalmayı planlar. Daval ise polislere teslim etmekten yanadır.

Kokila herkese fake attı 🙁 dağılalım.

Asıl meseleye dönersek Radha ve Tripti işlerin açığa çıkmaması için çözüm yolunun Mira’dan kurtulmak olduğuna karar verirler. Bir kadın ile anlaşıp Mira’yı kaçıracaklardır. Radha gece kapıyı açık bırakırken kadın Modi konağına sızar. Kadın çocukların odasına girip Mira’yı kaçırmak ister ancak Mira yerine Vidya’yı kaçırır. Gopi kadını konaktan çıkacakken görüp bağırınca kadın Vidya’yı da kaçıramadan yakalanır. Ahem Vidya’yı kadından alıp hesap sorar. İşler karma karışıkken bu kargaşa Koki’nin hafızasını geri getirir. Koki bir anda olanları hatırlar. Mira diye bağırarak Gauri’ye yürür ancak daha fazla dayanamayarak bayılır. Koki uyandığında elbette hafızası geri gitmiş olur. Kadın ise yalanlar söyleyerek işin içinden sıyrılmak ister. Gauri’nin kızı olduğu yalanını ortaya atar.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Gelecek Bölüm Yayında Hemen Tıkla: Mira Evden KAÇTI! Kokila BAYILDI! 

One Comment on “Masum 261.Bölüm Özeti- 8 Aralık Salı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir