Masum 260.Bölüm Özeti- 7 Aralık Pazartesi

Mira Geçmişi HATIRLADI! Radha’nın İFTİRASI!

Masum dizisi 260.bölümde Gopi ve Rashi Koki’nin hafızasını geri getirmek için uğraşsalar da başarılı olamazlar. Hafızası kaybeden Koki ise konakta en çok iki kişiye sarmıştır. Bunlardan biri Jigar diğeri ise Radha’dır. Masum 260.bölüm özeti devam ediyor.

Koki, Radha’nın ortalıkta olmadığını görünce Meeti’ye kızar. Bu arada Gopi Koki’ye çay getirir. Koki Gopi’yi görünce biraz sakinleşse de Radha’nın gelişiyle tekrar kızgınlaşır. Radha’ya nerede olduğunu soran Koki tüm evi temizlemesini söyler.

Bu arada minikler ise ödevlerini yapıp okul için hazırlanıyorlardır. Mira onları okuma yazma öğrenirken görünce kendisini kötü hisseder. Kendisi imkansızlıklardan dolayı okula gidememiştir. Mira’da şu anki durumuyla tıpkı annesinin gençliği gibidir. Hem yetimdir hem de cahil kalmıştır. Tabi Radha Mira’yı rahat bırakmaz. Koki’nin ona yıktığı tüm işleri Mira’ya yaptırır.

Koki’nin bir diğer taktığı kişi ise Jigar’dır. Koki Rashi ile konuşarak onun evlenmesini ister ve Jigar’dan da uzak durmasını söyler. Koki Rashi’yi kız kardeşi Jigna sandığı için evlenmesinde ısrarcıdır. Ayrıca Koki Jigar’ı tekrar konağın içinde görünce onu kovmak ister. Jigar ve Rashi ne yapacaklarını bilemez duruma gelmiştir. Rashi annesinden bu konuda kendilerine yardım etmelerini ister.

Bu arada Radha’nın baskısıyla temizlik yapan Mira yanlışlıkla elini keser. Gopi gürültüyü duyarak Mira’nın yanına gelir. Eline hemen ilk yardım uygular. Gopi Radha’nın temizlik için Mira’yı kullandığını görünce onu azarlar. Ayrıca Mira’nın okuma yazma bilmediğini öğrenen Gopi onu eğiteceğini söyler. Gopi Mira’da adeta kendini görmüştür. Gopi’nin bu hareketi Koki’yi de mutlu eder. Koki Radha’nın Mira’yı çalıştırdığını da öğrenince onu evden kovmak ister. Neyse ki Modiler bu duruma yine engel olurlar. Koki’ye kalsa kova kova konakta insan bırakmayacak.

Hetal’den Yeni Plan !

Bu arada Kokila tekrar Jigar’ı kovunca Hetal bu duruma dayanamaz. Oğlunun ve gelinin sürekli Koki tarafından ayrılması onu da zorlar. Hetal Koki’nin hafızası yerine gelsin diye tekrar geçmişten bazı anıları canlandırır. Bir ip alarak Rashi ve Gopi’yi birbirine bağlar. Tıpkı Koki’nin daha önce yaptığı gibi. Kokila bu olayla yine yavaş yavaş geçmişten anılarını hatırlar. Radha bu durumdan endişelense de Koki’nin hafızası tamamen yerine gelmemiştir. Modiler Koki’nin hafızasını geri kazanması için kara kara düşünmeye devam ederler.

Rashi’ye de gına geldi !

Ancak zaman bu süreçte tek ilaçtır. Bu yalnızca Kokila için değil Mira içinde öyledir. Mira’da konağın deposuna girdiğinde Koki gibi kesik kesik anılar hatırlar. Bu konak bu duvarlar her şey ona tanıdık geliyor tabi bu his Mira’yı bir o kadar da korkutuyordur. Bu arada polisler soruşturma ile ilgili Modi konağına tekrar gelirler. Görgü tanıklarının verdiği bilgilere dayanarak olay öncesi Koki’nin bir kadınla konuştuğunu öğrenmişlerdir. Koki’ye kadını sorarlar. Ancak Koki için bu tarz sorular oldukça ağır gelir ve baş ağrısı başlar. Radha olayların adım adım ortaya çıkmasından endişelidir. Bu arada aynı soru Mira’ya da yöneltilir. Ancak Mira konakta yaşadığı hislerinde etkisiyle ağlamaya başlar. Gopi onu sakinleştirir.

Masum 260.Bölüm Özeti- 7 Aralık Pazartesi

Olayların giderek açığa çıkma ihtimali Radha’yı endişelendirir. Radha Gauri’yi yani Mira’yı evden kovmak için planlar yapar. İlk planı Gauri’yi beceriksiz gösterip evden kovdurtmaktır. Ancak bu planı başarısız olur. Radha acı ve baharat doldurduğu çorbayı Mira yapmış gibi göstermeye çalışır. Tabi planı başına patlar. Koki çorbayı zorla Radha’ya içirir. Radha acı çorbayı gözleri yaşara yaşara içmek zorunda kalır. Ancak Radha planlarından vazgeçmez.

Radha’dan Meera’ya İftira !

Modiler ise Koki’nin hafızasını geri getirmek için yine bir plan yaparlar. Bu plan geçmişte Mira için oyun amaçlı yaptıkları oyuncak bebek oyununu tekrar yapmaktır. Ancak bu plan Kokila’dan çok Mira’nın anılarını canlandırır. Mira bu oyunu daha önce yaptığını anımsar. Mira bunu Gopi’ye anlatmaya karar verir. Tabi Radha bu durumdan oldukça endişelenir. Kokila’nın gerçeği hatırlamasından endişelenirken şimdi başına Mira çıkmıştır. Radha Mira’yı Gopi’nin odasından uzaklaştırıp oradaki mücevherleri alarak ona iftira atacak bir plan yapar.

Yılan hamlesini yaptı, bekliyor !

Oyununu oynayan Radha ardından bağırmaya başlar ve tüm Modiler’i odaya toplar. Modiler gelince de Mira’yı hırsızlıkla suçlar. Gopi araya girerek Radha’yı susturur. Mira ise göz yaşları içinde hırsızlık yapmadığını söylüyordur. Ahem’de Mira’yı ağlarken görünce bu işi onun yapmadığını düşünür. Hırsızlık iftirasının peşine ise minikler düşer. Radha’nın bunu yaptığını bilen minikler onun yalancılığını ortaya çıkarmak isterler. Sizce minikler Radha’nın iftirasını ortaya çıkacak mı?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Gelecek Bölüm Hemen Tıkla : Kokila Mira’yı Hatırladı!Radha ENDİŞELİ!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir