Masum 258.Bölüm Özeti- 5 Aralık Cumartesi

Kokila Kaza Yaptı! Hafızasını KAYBETTİ!

Masum dizisi 258.bölümde Kokila, Radha ve Tripti’nin konuşmalarını dinlemiş ve tüm gerçeği öğrenmişti. Koki ikiliden tüm yaptıklarının hesabını soracağını ilan ederken Radha’nın bir daha konağa gelmemesini söyler. Masum 258.bölüm özeti devam ediyor.

Kokila Tirpti’den kurtulduktan sonra Mira’yı da öğrendiği için onu da alıp taksiye binerek konağın yolunu tutar. Tripti’de hemen peşinden arabaya atlar ve Kokila’yı takibe başlar. Tripti’nin amacı Koki’yi konağa gitmesini engellemektir. Eğer Koki konağa gidip olayların gerçek yüzünü herkese anlatırsa ikilinin sonu an meselesidir. Koki ise Mira’yı bulmanın sevinci bir yandan olayların gerçek yüzünü öğrenmesi diğer yandan oldukça duygusal bir o kadar da mutludur.

Bu arada Urmi ile Rashi Gopi ve Ahem’in arasını tekrar yapabilmek için planlar yaparlarken Radha konağa gelir. Radha’nın endişeli hali Rashi’nin bir hayli dikkatini çeker ancak Rashi bu tavra anlamda veremez.

Meera iki gözü iki çeşme 🙁

Diğer tarafta Tripti Kokila’yı takibe devam ederken Koki taksiciye köprüden gitmesini söyler. Köprü oldukça dar olduğu için Tripti köprüden geçemez. Kokila Tripti’yi atlattığını düşünürken işler hiç de istediği gibi gitmez. Tripti bir şekilde aracın önüne geçerek seyyar satıcı arabasını taksinin önüne atar. Taksi manevra yapmaya çalışırken devrilir. Kokila taksiden düşerek kafasını büyükçe bir taşa çarpar. Mira göz yaşları içinde kalırken çevredekiler Koki’nin yanına toplanır. Kokila hareketsiz öylece yatıyordur. Tripti Koki’yi engellediği için mutludur.

Kokila Hiçbir Şey Hatırlamıyor !

Koki apar topar hastaneye kaldırılırken kaza yaptığı haberi Ahem’e de ulaşır. Tüm Modiler hastaneye giderken Tripti olanları Radha’ya anlatır. Ahem hastanede doktordan bilgi alırken doktor Koki’nin durumunun ciddi olduğunu söyler. Kafasına ağır bir darbe aldığını sözlerine ekler.

Bu arada Radha’da korkarak hastaneye gelir. Koki’nin gerçekleri söylemesinden endişeleniyordur. Bu arada Mira’da hastanededir. Olayların tek görgü şahidi Mira’dır. Polis olayları araştıracağını dile getirirken Gopi ve Ahem, Mira’ya bakacağını ve olaylar sonuçlanana kadar kendileriyle kalacağını dile getirir. Koki ameliyathaneden çıkıp odaya alınırken Ahem ise hıncını Gopi’den çıkarır. Tüm olanlardan Gopi’yi sorumlu tutar Kokila’nın mabede gitmesinin sebebi olarak Gopi’yi görür. Modiler Ahem’e karşı çıkarlarken Gopi suskun kalır.

Kokila,Gopi’yi bağrına bastı 🙂

Gopi, Koki’nin kendine geldiğini öğrenince hemen yanına gider. Koki bilinci açıktır ancak başının ağrıdığını söyler. Bu arada Ahem’de odaya gelir Gopi’yi Koki’nin dibinde görünce kızar. Bu arada gerçekte ortaya çıkar. Kokila Ahem’e Gopi’ye kızdığı için söylenir. Ailesinin ona terbiye vermediğini söyler. Ahem annesinin kendisinden bir yabancı gibi söz etmesine şaşırırken Koki’nin hafızasını kaybettiği de ortaya çıkmış olur.

Bu duruma elbette en çok Radha sevinir. Radha durumu hemen Tirpti’ye haber verir. İkili bu zor durumdan böylelikle yırtmış olur.

Masum 258.Bölüm Özeti- 5 Aralık Cumartesi

Doktor Koki’nin durumunu inceler ve hafızasını kaybettiğini söyler. Hafızasının ne zaman geleceğini ise belli olmadığını belki sonsuza dek hiç gelmeyebileceğini anlatır. Ayrıca Kokila’yı sarsacak hareketlerden de uzak durulmasını söyler. Bu arada Radha ise Mira’dan kurtulmak için onu sıkıştırır. Mabede gitmesini söyler. Mira Modiler’in ondan kurtulmak istediğini düşünür ve hastaneden ayrılır. Tabi Mira’nın kaybolması hemen Modiler’in dikkatini çeker. Ayrıca Koki Ahem’e kötü davranıp onu yabancı gibi görürken Gopi’ye ise oldukça yakın davranır. Ona sarılır.

Ancak Radha’nın Mira planı tutmaz. Gauri yani Mira böylece çekip gitmenin doğru olmadığını düşünür. Geri dönüp Ahem ve Gopi’den özür diler. Mira olanlardan kendini sorumlu tutar. Kötü insanların onu takip ettiğini ve Koki’nin onu kurtarırken başına bu işlerin geldiğini düşünmektedir. Ahem ve Gopi Mira’ya istediği kadar yanlarında kalabileceğini söyleyip ona destek olurlar. Gauri Ahem’e sarılıp teşekkür ederken Ahem bu sarılma esnasında geçmişe gider. Mira’ya sarıldığı zamanı anımsar. Bu yabancı kızda yıllar önce kaybettiği kızının sıcaklığını bulmuştur.

Modiler hastaneden ayrılıp konağa dönerlerken Koki sürekli Ahem’i terslerken Gopi’ye sevgi gösterir. Tripti ve Radha’da Koki’nin durumunu yakından takip ederler. Ne de olsa Koki’nin hafızasının geri gelmesi demek ikilinin sonu demektir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir