Masum 257.Bölüm Özeti- 4 Aralık Cuma

Kokila Radha’nın Tüm Yaptıklarını ÖĞRENDİ!

Masum dizisinde Gopi büyük bir fedakârlık yapıp Rashi’yi kurtarsa da Ahem ve Kokila’nın ona bakış açısı değişmemiştir. Kokila her fırsatta Gopi’yi azarlamaya devam ederken Ahem’de annesinden yana tavır alır. Gopi ile bir an önce boşanacağını ve Radha ile evleneceğini tekrarlar. Gopi bu duruma oldukça üzülürken Rashi Hetal ve büyükanne ona destek olmaya devam eder. Masum 257.bölüm özeti devam ediyor.

Radha ise karşısında Gopi’ye karşı birlik olanları görünce sinirlenir. Ancak diğer yandan Ahem’in onunla evlenmek istemesi onu mutlu eder. Ahem ile evlenerek Modiler’in kraliçesi olacaktır. Radha ayrıca Ahem’in onu gerçekten sevip sevmediğini de merak eder. Bu amaçla Ahem’e yakınlaşmaya çalışır. Ancak Ahem onu istemez. Radha ağlayarak blöf yapsa da Ahem’in hiç ama hiç umurunda olmaz.

Ertesi gün ise Holi Bayramı olacaktır. Holi tüm ailenin bir araya gelmesi için önemli bir bayramdır. Rashi bayram hazırlıkları için uyanırken ikizlerin bitmek bilmeyen yaramazlıkları devam eder. Rashi’nin havlusuna boya sürerek yüzünün kap kara olmasını sağlarlar. Jigar Rashi’yi böyle görünce kahkahayı basar. Ayrıca ikizler su tabancasıyla Meeti’yi de kovalarlar. İkizler için tabı bu yaramazlıklar asıl hedefleri olan Radha için birer antrenmandır.

Salonda ise Modiler tek tek bayramlaşıyorlardır. Gopi önce büyükanneden sonra Hetal’den hayır duası alıp bayramlaşır. Ancak Kokila Gopi’ye soğuk davranarak onu reddeder. Bu arada Urmiler de konağa gelirler. Yanlarında Savita’da vardır. Savita Gopi’nin de gelişiyle hep birlikte Holi’yi kutlamayı teklif eder. Kokila çıkıntılık yapmaya çalışsa da büyükler onu ikna etmeyi başarır.

Masum 257.Bölüm Özeti-4 Aralık Cuma

Salonda ise Modiler tek tek bayramlaşıyorlardır. Gopi önce büyükanneden sonra Hetal’den hayır duası alıp bayramlaşır. Ancak Kokila Gopi’ye soğuk davranarak onu reddeder. Bu arada Urmiler de konağa gelirler. Yanlarında Savita’da vardır. Savita Gopi’nin de gelişiyle hep birlikte Holi’yi kutlamayı teklif eder. Kokila çıkıntılık yapmaya çalışsa da büyükler onu ikna etmeyi başarır.

Holi eğlenceleri oldukça güzel geçerken Rashi bunu bir fırsat olarak görür. Gopi ile Ahem’i yakınlaştıracak bir fırsat. Rashi bu amaçla annesi Urmi’den yardım almak isterken onu Radha ile görür. Rashi hem annesine hem de Radha’ya kızar. Radha’ya meydan okuyarak Ahem ile Gopi’yi birleştireceğini söyler. Urmi ise kızına bir şey diyemez.  Onun yanında gözükür ve Rashi’nin planına yardım eder. Urmi anlayacağınız ikili oynuyor.

Radha ise Ahem’e yanaşmayı dener. Holi boyasını sürmek için yanına gider. Ancak ikizler devreye girip Radha’yı boya bombardımanına tutar. Radha üstü başı mahvolur.  Rashi ise Urmi ile planını tamamlar ve ikizlerden yardım ister. Plan Ahem ve Jigar’ı tatlı yeme yarışmasına sokmak. Urmi’nin meşhur sarhoş eden tatlılarından yedirip Ahem’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak ve Gopi ile yakınlaştırmak. Çocuklar ve özellikle Vidya babasını ikna etmeyi başarır.

Ahem ve Jigar tatlıları yemeye başlarlar. Ancak tatlılar karışınca Jigar sarhoş olur. Rashi’ye sarılıp dans etmeye başlar. Ahem durumu fark edince bundan Gopi’yi sorumlu tutar ve ona kızar. Tabi planı başarısız kılan kişi Radha’dır. Radha tatlıları değiştirerek bunu sağlamıştır. Gopi ise durduk yere Ahem’in azarlamalarına maruz kalmıştır. Rashi her ne kadar durumu kurtarmaya çalışsa da Gopi’yi azarlamak için hazırda bekleyen Koki ve Ahem bu fırsatı kaçırmamıştır. Vidya’da anne ve babasının bu durumunu görünce çok üzülüp odasında ağlar. Gopi ise minikleri üzgün görüp onlara sarılır ve avutur. Çocukların bu durumu ve Ahem’in tavrı Gopi’ye zorda olsa bir karar vermeye iter. Gopi’nin kararı ise Ahem ile boşanıp bu evden ayrılmak olur. Bavulunu toplamaya başlar.

Aşağıda ise Madhu Radha’yı alıp götürmek ister. Ahem ile evlenmelerine karşıdır. Ancak Radha annesine karşı çıkar ve Ahem ile evleneceğini söyler. İşlerin iyice çığırından çıkması Hetal ve büyükanneyi çok üzer. İkili Kokila’ya yüz çevirip Gopi’ye karşı haksızlık ettiğini diler getirirler. Koki Gopi’nin odasına gittiğinde toplandığını görür. Kokila ne kadar sert davransa da içten içe o da bu duruma çok üzülüyordur.

Ve gerçeklerin ortaya çıkışı da böyle gerçekleşir. Koki tüm gün uyuyamaz ve olanları düşünür. Ertesi gün tapınağa gider. İçindeki huzursuzluğun dinmesini ister. O esnada telefon alan Radha’da tapınağa gider. Kokila tapınakta tanrıya tüm içindeki acıları haykırır. Koki tapınaktan dönerken gözlerine inanamayacağı bir şeyle karşılaşır. Radha ve Tripti buluşmuşlar ve konuşuyorlardır. Koki şok içerisinde ikiliyi uzaktan dinler. Radha Tripti’ye tüm yaptıklarını anlatır. Mira’yı öldürmek için neler yaptığını.  Gopi’nin ayağına taş vurarak Mira’yı düşürttüğünü. Mira’nın aslında yaşadığını her şeyi anlatır. Kokila şok olmuş ve eli ayağı titremiştir. Koki ikilinin karşısına çıkar ve Radha’ya okkalı bir tokat atar. Radha ise Kokila’yı görünce ne yapacağını bilemez. Koki bir daha Modi konağına gelmemesini söyleyerek oradan ayrılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir