Masum 252.Bölüm Özeti- 29 Kasım Pazar

İkizler Ahem ile Radha’nın DÜĞÜNÜNÜ ENGELLEYECEK!

Masum dizisinde Radha ve ikizler kavga etmiş bu kavganın gürültüsüne gelen Modiler ortalığı dağınık görünce şoke olmuşlardı. Radha Modiler’i görünce hemen kendisini mağdur gibi göstererek yaramazlıklarıyla nam salmış ikizlere tüm suçu atar. Nitekim Modiler ikizlerin yaramazlıklarını bildikleri için onlara kızarlar. İkizlerin yanında olan tek kişi Rashi’dir ancak tek başına kaldığı için sesi çıkmaz. Herkes gidince Radha ikizlere zafer bakışı atar. Masum 252.bölüm özeti devam ediyor.

İkizler odalarına gittiklerinde Gopi meselesini annelerine açmak isterler. Ancak Rashi bu duruma müsaade etmez. Kokila’ın keskin kuralları yüzünden evde Gopi’nin adını anmak yasaklanmıştır. İkizler bunun nedenini sorduklarında ise Rashi yine sessiz kalır.

Diğer tarafta Ahem ve Vidya’nın arası ise gün geçtikçe daha da iyiye gider. Ahem Vidya’nın sesini duydukça huzur hissederken Vidya’da yıllardır eksikliğini hissettiği baba hasretini Ahem’de hisseder. Vidya Ahem’den onu ziyaret etmesini isterken Ahem bunu seve seve yapacağını söyler. Vidya ayrıca ikizlerle de konuşup son durumu öğrenir. İkizler tam Ahem’in evleneceği haberini Vidya’ya iletecekken Gopi gelir ve telefonu Vidya’dan alıp ikizlerle konuşur. Onlara tatilin keyfini çıkarıp dönmelerini söyler.

İkizler daha fazla bu duruma dayanamayarak gerçeği ilan etmeye karar verirler. Herkesin içinde Ahem’in kızından haberdar olduklarını söylerler. Tabi kimsenin Vidya’dan haberi yoktur. Herkes bu sözlerin Mira için söylendiğini düşünür. Hetal ikizlere bu konuyu anlattığı için Rashi’ye söylenir. İkizler Mira’da kim diyerek şaşırıp Vidya konusuna gelmeye çalışsalar da bu mümkün olmaz. Radha’da araya girerek ikizlerin Mira konusunu zamanla kabulleneceğini söyler. Anlayacağınız ikizler hiçbir şeyi beceremezler.

Masum 252.Bölüm Özeti- 29 Kasım Pazar

Ertesi gün Vidya kahvaltısını bile yapmadan koşarak telefon başına geçer. Amacı hem Ahem’le  hem de ikizlerle görüşmektir. Ancak ne ikizler ne de Ahem telefonu açar. Modiler düğün günü için tapınağa gitmişlerdir. Tapınakta ikizler Mira ile karşılaşırlar. Daha önceden Mira’yı kurtaran ikizlerin onunla arası oldukça iyidir. Bu durumdan tek rahatsız olan kişi ise Radha’dır. Peder düğün gününün yarın olabileceğini söylerken Ahem’de tapınakta Mira’yı görür. Elini Mira’ya doğru uzatarak sanki onu tanıyormuş gibi bir izlenim verir. Radha bu durumu görünce aşırı panikler. Ancak Ahem’in hatırladığı Mira ile çarpışmalarıdır sadece. Mira Ahem’in onu göstermesinden korkup kaçarken Radah bu duruma sevinir.

Modiler Urmi ‘nin evine giderek düğün için onlara da bilgi verirler. Radha ile Madhu bu durum hakkında tekrar konuşur. Madhu kızının Ahem ile evlenmesini istemez. Gopi’nin eşi ile evlenmesinin ileride sorun yaşatabileceğini söyler. Ancak Gopi Radha’nın umurunda değildir. Modiler için Gopi’nin silindiğini ve Madhu’nun kızının düğününe gelmesi gerektiğini söyler. Madhu mecburen kızının düğününe gitmek durumunda kalırken Urmi bu duruma üzülür. Bu düğünü engellemek için Madhu onların son şansı konumundaydı.

Düğünü engellemek için artık tek güç Modi çocuklarıdır. Bu amaçla ikizler Ahem’i arayarak yarın onu okula götürmelerini ister. Amaçları Vidya ile Ahem’i buluşturmaktır. Ahem bunu kabul edip telefonu kapatırken Modiler ikizlerin düğünde kalmalarını ister. Ancak Ahem’in erken gelmesi onlar için bir şans olur. Ahem ikizleri bırakmak için erken gelse de Kokila buna müsaade etmez. Koki kıyafet provası için Ahem’in evde durmasını söyler. Bu yüzden ikizleri okula şoför bırakacaktır. İkizlerin planı suya düşerken Radha’da onları tehdit ederek Ahem’den uzak durmalarını söyler.

Tabiki bu duruma en çok üzülen Vidya olur. Ahem’i beklerken ikizler tek gelmişlerdir. Vidya gözyaşlarına boğulur. İkizler onu sakinleştirmeye çalışırken diğer kötü haberide verirler. Ahem’in evleneceğini. Ancak bunu engellemek için her şeyi yapacaklarını da söylerler.

İkizleri Vidya ve Pappu el ele vererek bu düğünü engelleyeceklerini söylerler. Artık hepsinin tek amacı vardır. Gopi ile Ahem’i buluşturmak ve her şeye son vermek. Sizce çocuklar bunu başarabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir