Masum 251.Bölüm Özeti- 28 Kasım Cumartesi

Vidya Ahem ile Gopi’nin EVLİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ!

Masum dizisinde ikizlerle iş birliği yapan Vidya annesinin sandıkta sakladığı fotoğrafların peşine düşer. Pappu Gopi’yi karnım ağrıyor diyerek oyalarken ikizler ve Vidya dolabın üzerinde bulunan sandığı gizlice indirirler. Ancak bir sorun vardır. Sandık kilitlidir ve Pappu’nun Gopi’yi uzun süre oyalaması pekte mümkün değildir. Masum 251.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi Pappu’yu yatağına uyuturken Tolu hemen Vidya ve Molu’ya haber vermek için Gopi’nin odasına koşar. Bu arada bavul açılmış ve Kokila’nın resmi ortaya çıkmıştır. Bu arada Gopi odasına gelir. İkizler ve Vidya’nın yakalanması an meselesidir. Neyse ki Pappu son anda yetişir ve Gopi’ye onunla uyumasını söyler. Böylelikle ikizler son anda kurtulmuş olurlar. Çocuklar yeni ipuçları için Gopi’nin odasını ararken Vidya oldukça önemli bir resmi kitapların arasında bulur. Resim annesinin evlilik fotoğrafıdır ve yanında da Ahem vardır. Fotoğraf Ahem’in gençlik yıllarına ait olduğu için ikizler onu tanıyamazlar. Ancak Vidya babasının fotoğrafını da olsa görmekten oldukça mutludur.

Modi konağında ise Ahem’in durumu gittikçe kötüye gidiyordur. Kokila onun bu halinden endişelenerek yanına gelir ve dinlenmesini ister. Ancak eskiden de hatırlayacağınız üzere Ahem boşluğa düştüğünde sarılacağı tek dalı işleri oluyor. Kokila Ahem’e dinlenmesini ve yarın Radha ile evlenecekleri için törene hazır olmasını söyleyip yanından ayrılır. Ahem cüzdanından Mira’nın resmine bakıp tekrar hüzünlenirken miniklerin bulduğu evlilik resminin aynısı onun cüzdanında da vardır. Ahem Gopi’nin Mira’nın ölümünde sorumluluğu olduğu için evlilik resimlerine bakmaz. Ona olan kızgınlığı hala devam ediyordur.

Masum 251.Bölüm Özeti- 28 Kasım Cumartesi

Çocuklar ise hala Ahem ile Gopi’nin fotoğrafındaki sırrı çözmeye çalışıyorlardır. Fotoğrafı gören Pappu Ahem amcayı tanır. Çocuklar Ahem ve Gopi’nin evlenmiş olduklarının şaşkınlığını yaşarken Vidya ikili madem evlendi neden şu an ayrılar diye düşünür. Ayrıca Ahem acaba onun babası mıdır? İkizler bu soruların cevabını öğrenmek için Ahem’i ararlar. Telefonu da Vidya’ya verirler. Ancak Vidya bu konuda Ahem ile konuşmaya cesaret edemez. Ahem ise Vidya’nın sesini duyduğu için mutludur. Telefon kapandıktan sonra Vidya soruyu Ahem’e sormaya cesaret edememiş ve annesine sormaya karar vermiştir.

Bu arada Modi konağında ise evlilik hazırlıkları vardır. Rashi annesini arayarak bu evliliğe engel olmasını aksi takdirde sonsuza dek Radha’nın hizmetçiliğini yapacağını söyler. İkili bu konuşmayı yaparken Ahem ise konağa gelir. Ahem’in yüzünde Vidya ile konuşmasından kalan bir mutluluk vardır. Modiler Ahem’in bu mutluluğunu yanlış anlar. Onun Radha ile evleneceği için mutlu olduğunu düşünürler.

Radha evlilik için sari seçerken Urmi evliliği baltalamak için Madhu’ya olanları anlatır. Madhu bu duruma öfkelenir ve soluğu Modi konağında alır. Radha ve Ahem’in evlenmesini istemediğimi söyler. Ancak Koki bu duruma da el atar. Radha’nın kendi isteğiyle Ahem ile evlendiğini ve bu duruma karışamayacağını anlatır. Madhu kızının bu evliliği istediğini duyunca şoke olur.

Bu arada İkizler Gopi ve Ahem’i karşılaştırmak için oldukça iyi plan yaparlar. Ailelerini arayıp hafta sonunu evde geçirmek istediklerini söylerler. Gopi’yi de alıp yanlarına arabanın gelmesini beklerler. Amaçları Ahem ve Jigar’ın onları almaya gelince Gopi ile karşılaşmalarını sağlamaktır. Ancak planları sadece şoförün gelmesiyle suya düşer. Vidya bu duruma çok üzülürken çocuklar bu işi halledeceklerini söyler. İkizler eve gittiklerinde oldukça sıcak karşılanırlar. Onlarda akıllarında Vidya olduğu için yaramazlık yapmazlar ve Modiler bu durum için sevinir. Tabi ta ki ikizler Radha ve Ahem’in evleneceklerini duyana kadar. İkizler bu evliliği istemezlerken Kokila küçüklerin bu işlere karışmamasını söyler.

Ancak ikizlerin şimdi tek hedefi varır. O da Radha! Radha’yı bu evlilikten vazgeçirmek için ikizler türlü planlar yapsalar da Radha onlardan çok daha zekidir ve hiçbiri oyunlarına gelmez. En sonunda ikizler ve Radha’nın açık şekilde birbirlerine meydan okumaları yüzünden kavga başlar. Radha Tolu’yu altına almışken Molu’da Radha’nın saçlarına yapışmıştır. Bu kavgada mutfak darmadağın olurken Modiler’in gelmesi kavgayı sonlandırır. Rashi bu durumu görünce çocuklarını savunurken Modiler ikizleri suçlu görür. Sizce İkizler Gopi gerçeğini ortaya çıkartıp evliliğe engel olabilecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir