Masum 249.Bölüm Özeti- 26 Kasım Perşembe

Yıllar Sonra Ahem Gopi’yi GÖRDÜ! Gözlerine İnanamadı.

Masum dizisinde arsız ikizler Ahem’in önerisiyle yatılı okula verilecektir. İkizler için yolculuk hazırlığı başlarken Urmi hala bir şekilde şu yatılı okul işinden herkesi vazgeçirme derdindedir. Bu arada Kinjal’in oğlu Pappu’da Modi konağına gelir. Ancak Pappu şok içindedir. Tolu ve Molu ile beraber aynı yatılı yurda gideceğini öğrenmiştir. Pappu yatılı okula gitmek istemediğini Daval’a söylese de Daval eğitim hayatı için bunun çok iyi bir fırsat olduğunu söyleyerek Pappu’nun isteğini kabul etmez. Masum 249.bölüm özeti devam ediyor.

Rashi ve Jigar ikizleri yatılı okula götürmek için yola çıkarlar. Yolda durakladıklarında ikizler arabadan atlar ve Mira’yı görüp onun yanına giderler. İkizler daha önce Mira’yı kurtarmışlardır ve arkadaş olmuşlardır. Rashi ikizlere bağırıp onları arabaya tekrar sokarken Mira’yı görür ancak tanıyamaz.

Modiler okul için yola çıkarken aynı zamanda Gopi’de okula doğru kızı Vidya ile gidiyordur. Sevgililer günü olduğu için ikili gül alıp dua ederler. Bu arada Ahem’de okula gelmiştir. Kayıt işlerini halledecektir. Kayıt işleri bittikten sonra müdire ile görüşüp tüm prosedürler tamamlanır. Bundan sonrasını ise çocuklar kendileri yapacaklardır. Görevli onlara odalarını gösterir ve yerleşmelerini ister. Rashi oğullarından ayrıldığı için mutsuzdur.

Bu arada Ahem’e bir telefon gelir. Ahem telefonu açmak için dışarı çıktığında kulaklarına inanamaz. Uzaklardan gelen bir ilahi ona çok tanıdık geliyordur. Ahem bu ilahiyi düşünürken İlahi’nin kaynağı elbette Gopi’dir. Gopi kızıyla birlikte mabette dua ediyordur. Ahem sesin olduğu yere doğru gider. Her adımında ses daha fazla geliyor ve Ahem’in tüyleri diken diken oluyordur. İkili 6 koca yıldan sonra ilk defa aynı ortamda aynı havayı soluyorlardır. Ancak burada birbirlerini görmezler.

Masum 249.Bölüm Özeti- 26 Kasım Perşembe

Gopi tören bitince dışarı çıkar. Bu arada Jigar ise Ahem’i arıyordur. Ahem abi diye bağırınca bu seferde Gopi Jigar’ın sesini duyunca şoke olur. Sesin geldiği yöne doğru bakar ancak hiçbir şey göremeyince yanlış duyduğunu düşünür. Ancak tesadüfte olsa baba kız karşılaşırlar. Ahem dalgınlıkla yürürken Vidya’ya çarpar. Vidya hiç tanımadığı babasına kızarken Ahem küçük kıza karşı bir sıcaklık hissetse de anlam veremez.

Ahem tüm bu garip hislerden sonra Madedden çıkarken çarpıştığı küçük kızın ayakkabılarını bağlayan bir kadın görür. Ahem arkadan gördüğü kadının Gopi’ye benzediğine emin gibidir. Ancak buna cesaret edemez. Ahem arabasına doğru gider. Bu esnada Gopi Ahem’in arabasını görüp ona doğru bakar. O da Ahem’i gördüğünü düşünür. Ve sonunda ikiliden biri görmeyi başarır. Ahem dikiz aynasından bakınca Gopi’yi görür. Arabadan inip arkaya baktığında kadının başka bir adamla konuştuğunu ve yanında da bir çocuk olduğunu görünce delirdiğini düşünür. Durduk yere Gopi’nin sesini, görüntüsünü görüyorum der.

Modiler okuldan ayrıldıktan sonra Gopi, masumca oturmuş Pappu’yu görüp onunla ilgilenir. İkizler Pappu’yu şimdiden bezdirmişlerdir. Pappu ise Gopi’nin kızı ile arkadaş olur. Vidya, Pappu ile birlik olarak onun canını yakan ikizlerden intikamını almasına yardımcı olur. Pappu ve Vidya çok iyi arkadaş olurlar. Tabiki Kinjal minik tatlış oğlunu özler. Onu arar ancak Pappu annesine kızgındır.

Çocukların kavgası bununla bitmez. Hep birlikte okuldan kaçar. Gopi durumu fark edip hem çocukları hem de kızını aramaya başlar. Çocuklar ise bu tehlikeli kaçışta çukura düşmüşlerdir. Neyse ki Gopi çok geç olmadan onları bulur. Vidya’ya bu yaptığı davranıştan dolayı çok kızan Gopi bir daha bunu yapmamasını ister.  

Rashi ise Ahem için gelin adayı bakmaya devam eder. Kokila’nın da isteğiyle Ahem’in evlenmesinin onun sağlığına iyi geleceğini düşünüyordur. Ancak Rashi ve Urmi’nin kriterlerindeki saf, köylü profili yine ellerinde patlar. Görücü adayı kız daha ilk andan Rashi’nin kolyesini çalar ve yakalanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir