Masum 248.Bölüm Özeti- 25 Kasım Çarşamba

Modi Çocukları Gopi’nin OKULUNA GİDİYOR!

Masum dizisinde Gopi Koki’nin doğum gününü kutlamış ve onun fotoğrafına bakmıştı. Gopi’nin minik kızı Vidya annesinin bir resme baktığını fark edince hemen merakı kabarır. Gopi’yi atlatıp gizlice odaya giren Vidya dolabın üstündeki fotoğrafı alıp bakar. Elbette fotoğrafta gördüğü kadını tanıyamaz.  Gopi kızının fotoğrafı gördüğünü görüp yanına gider. Vidya fotoğraftaki kadında kim diye annesine sorunca Gopi o kadın hayatımdaki her şeyi bana öğreten kişi der. Vidya annesinin bu garip cevabından bir şey anlamaz. Masum 248.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Modi konağında da Koki’nin doğum günü kutlanır. Rashi doğum gününe Ahem için bir kızda davet etmiştir. Ancak doğum günüde olanlar Rashi’nin bulduğu kısmetin kaçmasına sebep olur. Tolu ve Molu küçük bir kedinin peşinden koşarken konağın altını üstüne getirir. Gelin adayı bu iki canavarı görünce bu konağa gelmek istemez.

Gopi’nin küçük kızı Vidya ise Kokila’nın resmine bakıp kendini ona benzetmeye çalışır. Gopi gelip kızını alarak okul vaktinin artık geldiğini söyler. Bu arada Tolu ve Molu ise bir kahramanlığa imza atarlar. İkili bu kahramanlıklarında kayı kuzenleri Mira’yı kurtardıklarından elbette habersizlerdir. Mira satıcılık yaparken bazı çocuklar onu rahatsız eder. Tolu ve Molu bu durumu görüp arabadan atlar ve Gauri’yi yani Mira’yı kurtarırlar. Mira’da kendisini kurtaran bu iki kahramanına teşekkür eder.

Diğer yandan Rashi ve Uri’nin gelin adayı arama işleri de devam ediyor. İkili bu sefer çöpçatanlıkta pek iyi olan bir kadının yanına giderler. Ona aradıkları gelin adayının özelliklerini sayarlar. İkili gelinin saf olmasını, her denileni yapmasını, cahil ve eğitimsiz olmalarını ister. Bu özelliklerin kime ait olduğunu tahmin etmişsinizdir.

Bu arada okulda ise Pappu, Tolu ve Molu’nun yalanlarını ortaya çıkarır. Öğretmene ikilinin hizmetçilerini veli olarak getirdiğini ve sizi kandırdığını söyler. Bu gerçek öğretmeni çok kızdırır. İkiliye ceza verir ve Jigar’ı arayarak durumu ona anlatır. Jigar duydukları karşısında şoke olurken Meeti’yi kovmaya karar verir ancak Rashi buna engel olur. Meeti’de giderse işlerin altında ezilmekten korkmuştur. Rashi oğlanlara ceza olarak dondurmayı yasaklar. Bunun iyi bir fikir olduğunu düşünür.

Masum 248.Bölüm Özeti- 25 Kasım Çarşamba

Tabi Tolu ve Molu bu yapılanların altında kalmaz. İlk önce Pappu’dan intikam alırlar. Onu herkesin içinde rezil edip utandırırlar. Ardında da Meeti’den intikam alırlar. Bahçe hortumunu evin içine koyup gizlenirler. Meeti suyu açıp çiçekelri sulamak isterken Rashi ve Hetal’i suya boğar. Rashi hemen bahçeye gelip suyu kapatır. Ardından bunu yapanın izini sürer. Bahçedeki ayak izleri Rashi’yi Tolu ve Molu’ya götürür. Rashi ikiliyi yakalamaya alışır ancak yetişemez. İkizler kendilerini odaya kapatıp polise ihbarda bulunurlar. Polis modi konağına gelince işler daha da karışır.

Polis Modiler’i götürünce Tolu ve Molu zafer çığlığı atar. Evi bomboş bulunca kriket oynayıp tüm vazoları kırarlar. Ardından o da yetmezmiş gibi gidip gazı açık bırakırlar. Tabi gazın etkisiyle ikili bayılır. Savita konakta olanları görünce Modiler’i arar. Modiler apar topar eve gelip durumu görünce şok olurlar. Ahem ise bu duruma çözümü bulmuştur. İkizler yatılı okula verilecektir. Rashi ve Jigar’da bu kararı destekler. Diğer tarafta Kinjal’de Pappu’yu yatılı okula vermeyi düşünür. Bu fikir ona da mantıklı gelmiştir. Urmi cebinden para çıkacağı için bu işe karşı çıksa da Kinjal’in tehditlerine boyun eğer.

Bu arada Gopi ise çalıştığı okulda yeni öğrencilerin geleceği haberini alır. Tahmin edeceğiniz üzere gelecek yeni öğrenciler Modiler’in çocuklarıdır. Diğer yandan Gopi’nin kalbi hala Ahem’dedir. Çocuklara çiçek yapmayı öğretirken Ahem’i hayal eder ve bir an onu gördüğünü zanneder.

Modi konağında ise çocuklar hazırlanır ve yatılı okula doğru yola çıkar. Urmi bunu engellemeye çalışsa da başaramaz. Sizce Modiler Gopi’nin okulunda onu görebilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir