Masum 246.Bölüm Özeti- 23 Kasım Pazartesi

Gopi Kovuldu, Mira Nehre DÜŞTÜ! 6 YIL SONRA…

Masum dizisinde Radha Gopi’nin minik kızı Mira’yı hedef almaya devam eder. Tüm Modiler ailecek tapınağa giderken Radha Mira ile aynı araca biner. Amacı ilk bulduğu fırsatta Mira’ya zarar vermektir. Radha bu amaçla Mira’yı kucağına alır ve camdan sarkıtır. Karşıdan kamyon gelirken de Mira’yı alıp camdan kamyonun önüne atar. Mira’nın bu kez kurtulma şansı yoktur tabi tüm bunlar gerçek olsaydı. Olanlar sadece Radha’nın hayalidir. Mira Gopi’nin kucağında güvendedir. Ancak Radha hayallerine bile giren bu düşüncesini gerçekleştirmeye kararlıdır. Masum 246.bölüm özeti devam ediyor.

Radha bir fırsat kollarken arabanın lastiği patlayınca Modiler yolda kalır. Ahem lastiğin tamir işinin uzayabileceğini söyleyince Modiler haliyle yakında bulunan bir piknik alanına oturmaya giderler. Radha hemen Mira’yı kucağına alır. Bu onun düşüncelerini gerçekleştirebilmesi için bir fırsata dönüşebilir.

Gopi ise Ahem’e hala bebeği olacağını söylememiştir. Gopi bunu direk söylemek yerine hepimizi sinire boğmak için dolaylı şekilde söylemeye çalışır. Bu sefer Mira’nın yaptığı aile resmine bebek ekler. Ahem’e resmi gösterip bebeği olacağını anlamasını ister. Ahem’de haliyle Mira kardeş istiyor şeklinde anlar resmi. Gopi Ahem’in demek istediğini anlamasına bozulur.

Bu arada Modiler fotoğraf çekinirler. Radha bu çekim esnasında herkesin mutluluğunu görünce sinir olur. İçinden mutluluğunuz çok uzun sürmeyecek der. Çünkü Mira’yı öldürecek planı bulmuştur. Piknik alanın yakınında tehlikeli bir uçurum vardır. Radha bir şekilde Mira’yı oraya götürüp atmayı kafasında tasarlar. Radha Mira’yı almak için fırsatı da bulur. Büyükannenin ayağına kıymık batınca herkes onunla ilgilenir. Bu arada Radha Mira’yı zorla kolundan tutup uçurumun kıyısına bırakır.

Masum 246.Bölüm Özeti- 23 Kasım Pazartesi

Gopi Mira’nın olmadığını fark edince hemen onu aramaya başlar. Mira’yı çok geçmeden tehlikeli uçurumda bulur. Gopi yavaşça Mira’nın yanına gidip onu kucağına almayı başarır. Radha Uzaktan olanları izleyip üzülür. Ancak Gopi uçurumdan uzaklaşmak isterken ayağı yumuşak bir zeminde kayınca dengesi aniden bozulur. Uçuruma doğru dengesini kaybederek düşen Gopi Mira’yı elinden kaçırır ve aşağı düşürür. Mira metrelerce yukarıdan aşağıda bulunan kirli gölete düşer ve suların içinde kaybolur. Gopi çığlık çığlığa bağırır. Modiler hemen Gopi’nin yanına gelip neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Ahem durumu anlar anlamaz gölete atlar. Gopi gözyaşları içinde çığlık çığlığa ağlarken Ahem göletin içinde kızını arıyordur. Ancak gölet oldukça büyük ve derindir. Ahem’in aramaları neticesiz kalır.

Modilerr arama ekiplerine haber verirler. Rashi gözyaşları içinde Daval’ı arayıp ona haber verir. Urmi ve diğerleri de hemen olay yerine gelirler. Gopi ağlamaktan iki göz iki çeşme olurken polisler de olay yerine gelip aramaları başlatırlar. Ahem gözyaşları içinde nehirden çıkar. Tek mutlu kişi Radha’dır. Mira’nın ölmesi ve Modiler’in acısı onu mutlu etmiştir. Dalgıçlar ve diğer kurtarma ekiplerinin aramaları tüm gün sürer. Bu arada büyükanne konağa götürülür. Kötülükleriyle bildiğimiz Urmila bile tanrıya dua ederek Mira’nın kurtulmasını ister.

Ancak tüm aramalar olumsuz sonuçlanır. Dalgıçlar gece boyu arama yapsalar da Mira’ya ait hiçbir iz bulamamışlardır. Polis olayı soruşturmaya başlar. Mira’nın öldürülmesinden şüphelenirler. Ayrıca Modiler’in de evlerine gitmelerini ister. Bunca aramadan sonra artık Mira için bir mucize gereklidir.

Ahem ise o mucizeyi duyduğunu zanneder. Uzaklardan Mira’nın sesini hisseder ve koşmaya başlar. Ahem o kadar tehlikeli koşar ki Jigar son anda kolundan yakalamasıyla uçurumdan düşmekten son anda kurtulur. Kızının kaybolması Ahem’i resmen delirtmiştir. Ortada Mira’ya ait ne bir ses ne de bir iz vardır. Herkes eve dönerken Ahem’in durumu Kokila’yı derinden sarsar. Koki konakta Mira’yı bulacağına dair söz verir. Ancak polislerin Mira’nın kıyafetini getirmesi tüm umutları tekrar yıkar. Tüm bu olaylar boyunca sessiz kalan Kokila ise sonunda patlar. Tüm olanlardan Gopi’yi sulu tutan Kokila onu konaktan atar.  Herkes Kokila’nın sözlerine şoke olurken Gopi bir tarafta Modiler ise karşılarındadır. Radha isteğine kavuşmuş ve mutlu aileyi paramparça etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir