Masum 244.Bölüm Özeti- 21 Kasım Cumartesi

Radha Gopi’yi ÖLDÜRMEK İSTİYOR! İntikam YEMİNİ!!!

Masum dizisinde Tripti Umang’ı öldürdüğünü itiraf etmiş ve tutuklanmıştı. Radha ise bunca yaptıklarından sonra gerçeği görerek Gopi’den özür diler. Herkes Radha’nın bu hareketini takdirle karşılarken Gopi kardeşiyle barıştığı için oldukça mutludur. Gopi’de tüm gerçekleri ortaya çıkardığı için Kokila’ya teşekkür eder. Abla kardeş birbirlerine sımsıkı sarılırlar. Masum 244.bölüm özeti devam ediyor.

Bu güzel havayla Modiler yemeğe geçerler. Uzun süreden sonra Modiler tekrar huzurlu günlerine dönmüştü derken Radha yemekte yoktur. Gopi Radha’nın odasına baksa da onu bulamaz. Koki Urmi’ye gitmiş olabileceğini söylese de Gop oldukça endişelidir. Nitekim çok geçmeden Radha’nın nerede olduğu ortaya çıkar. Urmi bir şeyler almak için dışarı çıktığında Radha’yı görür. Onu takip ettiğinde ise Tripti’yi görmeye gittiğini anlar. Urmi durumu Rashi’ye Rashi’de Modiler’e söyler. Bu haber Modiler’i endişeledirir.

Nitekim endişeler de yersiz çıkmaz. Tripti Radha’yı görünce hemen onu kandırmaya başlar. Tüm bunların iftira olduğunu, Ahem ve Gopi’nin kendisini oyuna getirdiğini anlatır. Radha zaten Tirpti’ye inanmaya dünden razı olduğu için hemen ona kanar. Aldığı gazla Modi konağına dönen Radha yolda Umang’ın eşyalarını ve ona yaptığı resmin çöpe atıldığını görünce daha da öfkelenir. Modi konağına girdiğinde Ahem ve Gopi’yi de görünce öfkesi iyice gün yüzüne çıkar. Onlar mutlu bir şekilde ailelerini kurmuşken Radha parçalanmıştır.  Radha Tripti’nin söylediklerine kesin olarak arttık inanıyordur. Umang’ı öldüren Ahem ve Gopi’dir. Bu düşünceyle Radha nefret yemini eder. Ne olursa olsun bunun intikamını Ahem ve Gopi’den alacaktır.

Radha çok geçmeden bu düşüncesini gün yüzüne çıkarır çünkü konakta sürekli Gopi ve onun mutlu küçük ailesini görüyordur. Üstüne Savita ve birsürü çocuk Modi konağına gelince Radha için işler daha da çekilmez hal alır. Radha tüm hıncını Mira’nın oyuncak bebeğinden çıkarır. Bebeği eline alıp kafasını koparır. Mira bebeğinin parçalanmasını görünce ağlamaya başlarken herkes Radha’nın bu hareketi karşısında şoke olmuştur. Kokila Radha’ya neler olduğunu sorar. Radha ise ablasının hayatını mahvettiğini bir bebeği kırmasına neden bu kadar şaşırdıklarını söyler. Kendi hayatının parçalanmasına bu kadar tepki göstermediklerini söyler.

Gopi her fırsatta kardeşiyle olan arasını düzeltmeye çalışır. Radha’nın gözünü intikam bürümüştür. Bu niyetini gizlemek ve Gopi’nin güveninin kazanmak için onunla iyi geçinir. Nitekim çok geçmeden intikamı için harekete geçer. Radha’nın amacı Gopi’yi öldürmek ve Umang’ın intikamını almaktır. Bu amaçla eline mutfaktan bıçak alan Radha Gopi’nin odasına gider. Gopi ise banyodadır. Radha Gopi’ye saldırmak için yaklaşırken Ahem’i fark eder ve planından vazgeçer.

Ancak Radha Gopi’yi öldürmeyi kafasına koymuştur. Yeni bir plan daha yapar. Mutfağa gittiğinde tencerenin saplarını gevşetir. Gopi tencereyi ocaktan almaya çalışırken tencere sapları kopacak ve Gopi kızgın yağda yanacaktır. Ancak Radha’nın bu planı da bu kez Rashi yüzünden bozulur. Ardından Radha yine Gopi’yi gafil avlayacak bir an yakalar. Gopi balkondan düşen kıyafeti almaya çalışırken Radha onu arkadan itip düşürmek ve öldürmek ister. Ancak bu seferde Kokila Radha’nın planını bozar.

Radha’nın Gopi’ye zarar verecek tek planı ertesi gün işe yarar. Modi konağında yapılacak eğlencede her taraf balonlarla süslenmiştir. Radha balonların içine cam parçaları koyar. Amacı balonu patlatıp Gopi’ye zarar vermektir. Gopi balonun altına geçtiği esnada Radha balonu patlatır. Gopi cam parçacıklarının altında kalır. Kolu yaralanır. Radha Gopi’yi öldüremese de ona zarar verdiği için mutludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.