Masum 241.Bölüm Özeti- 18 Kasım Çarşamba

Gopi Umang’ı ÖLDÜRDÜ! 😱

Masum dizisinde Tripti Kokila’dan anahtarların kalıbını gizlice almış, Umang ile birlikte bunun zaferini kutlamışlardı. İkilinin şimdiki amacı anahtarları bastırıp büyük soygunu yapmaktır. İkili gece yapacakları büyük vurgun için ön hazırlık yaparlar. Bayıltıcı spreyler ve anahtarları hazırlarlar. Akşam olduğunda ise gizlice buluşurlar. Ayrıca maske de takarak spreyden etkilenmemeyi amaçlarlar. İkilinin planı oldukça kusursuzdur. Masum 241.bölüm özeti devam ediyor.

Umang planı doğrultusunda ilk önce Radha’yı spreyle uyutur. Bu arada Tripti’de Gopi’yi spreyli ilaçla uyutuyordur. İkili bir bir herkesi bayıltır. Ve sıra asıl hedefleri olan Kokila’ya gelir. Kokila’yı da başarı ile uyuttuktan sonra sıra büyük soyguna gelmiştir. İkili son olarak Kokila’dan kopyaladıkları anahtarlarla dolabın kapısını açıp altınlar ve yüklü miktarda parayı çalarlar. Ardından rahat rahat sallana sallana konaktan çıkmak için yolu tutarlar.

Tabi ikilinin beklemediği bir olay olur. Tam kapıdan çıkacakalrı an büyükanne ve Kinjal onları karşılar. Kinjal Urmi’nin yanından ayrılmış büyükanne ise kafası gidik olduğu için gece yarısı ziyarete gelmiştir. Umang ve Tripti büyük şok yaşasalar da durumu çaktırmazlar. Kinjal’in aile üyelerini uyandırma isteğini de engellerler.  Herkes tekrar uyuduğunda Umang pencereden attığı çantayı tekrar almak için aşağı iner. Ancak karanlıkta çaldıkları takılardan biri yere düşmüştür ve Umang geride bıraktığı bu ipucunu fark etmez.

Tabi Umang için bu çok da önemli değildir. Çünkü gözünü karartmıştır. Eşini de bırakıp altınlarla kaçacaktır. Tabi işler yine ters gider. Hetal uyanıp avluya gelince Umang’ın altınları alıp kaçma işi de yalan olur. Büyük soygun elde patlayınca Umang altınları tekrar Kokila’nın dolabına koyar. O esnada Koki uyanır ama Umang çoktan tüymüştür. Koki aşağı indiğinde Kinjal ve Hetal’i görür. Oldukça yoğun bir baş ağrısı da çekiyordur.

Masum 241.Bölüm Özeti- 18 Kasım Çarşamba

Umang ve Tripti başarısızlığın sinirini yaşarken büyük soygundan kalan ipuçları birer birer gün yüzüne çıkıyordur.  Öncelikle Meeti çöp kutusunda maskeleri bulup Kokila’ya gösterir. Koki maskeleri görünce şaşkınlık yaşar. Ardından Mira minik ajanımız Umang’ın odasından bayıltıcı spreyi alıp annesine gösterir. Rashi Umang’ın gece düşürdüğü mücevheri bulurken son olarak Gopi’nin de Kokila’nın anahtarlarını bulması tüm gerçekleri gün yüzüne çıkarır. Kokila her eyi anlamıştır. Umang ve Tripti gece soyguna girişmiş ancak ikili bir şekilde başarısız olmuşlardır. Ancak Kokila bu işin üzerine gitmeyecektir. Ne de olsa yaklaşan bir düğün vardır. Umang ve eşi er ya da geç her şeyi itiraf edeceklerdir.

Ayrıca Kinjal ve Daval’ın da arası düzelmiştir. Kinjal tüm bu olanların sebebinin Umang olduğunu anlar. Daval ile gereksiz bir kavgaya girdiğini ve tekrar anlamsızca boşanma işlerini konuştuğunu anlar. İkili birbirinden özür dileyip sarılırlar. Kinjal bunun hesabını Umang’a sormak için Modi konağına gelir. Umang’a tokat atmak ister. İkilinin kavgasını gören Ahem de fırsat bulmuşken Umang’ı döver. Neyseki Koki durumu fark edip herkesi ayırır.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen herkes düğüne odaklanır.  Umang ve Tripti yeni bir soygun planı düşünürken, Rashi tüm olanları dayanamayıp annesine anlatır. Daval ise Umang’ın yaptıklarını öğrenmiş onu dövmemek için kendini zor tutuyordur.

Oldukça gergin ve karmaşık olan bu ortamda düğün için Damat gelir. Ancak ortalığı daha da karıştıracak bir çığlık sesi tüm konağı inletir. Bu ses Gopi’den geliyordur. Herkes sesin olduğu yere doğru koşar. Odaya girdiklerinde ise gözlerine inanamazlar. Umang hareketsiz bir şekilde koltuğa yığılmıştır. Gopi ise elinde bir bıçakla duruyordur. Tripti Umang’a doğru koşup onu kaldırmak ister ancak Umang oldukça ağır durumdadır.

Tripti Gopi’yi suçlarken, Madhu kızının böyle bir şey yapmayacağını söyler. Kokila’da Gopi’ye neler olduğunu sorar. Gopi Umang’ı öldürdüğünü itiraf eder.  Tripti polisi arar ve Gopi tutuklanır. Radha ise eve gelip Umang’ı ölü olarak görünce şoke olur. Radha gözyaşları içinde Umang’ın ölüsüne sarılır. Bütün bu olanların sorumlusunun Gopi olduğunu öğrendiğinde ise hemen onun karşısına dikilir. Gopi’ye artık onun kardeşi olmadığını haykırır. Radha Gopi’nin boynunu boğazlayıp onu öldürmeye çalışırken araya Kokila girip ikiliyi ayırır. Radha Gopi’ye intikam yeminleri eder.

Tüm bu olanlara rağmen Kokila Gopi’nin sulu olduğuna inanamaz. Gopi böyle bir şeyi asla yapamaz der. Mutlaka işin içinde başka bir iş olmalı diye düşünür. Ne olursa olsun Gopi’nin suçsuzluğunu ispat edecektir. Bu arada polis memurları Gopi’nin ellerine kelepçe vurup onu tutuklarlar. Kokila Gopi götürülürken aynı sözleri tekrar eder. Ne olursa olsun onu kurtaracak ve gerçeği ortaya çıkartacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir