Masum 239.Bölüm Özeti- 16 Kasım Pazartesi

Koki ve Gopi, Tripti’yi DELİYE ÇEVİRDİ!

Masum dizisinde Kokila ve Gopi Umang’ın gerçek eşi Tripti’yi yakalamıştı. İkilinin şimdiki planları Tripti’nin üzerine oynayarak tüm yalanı itiraf etmesini sağlamaktır. Tripti ise Umang’ı köşeye çekip artık bu oyundan sıkıldığını söyler. Sürekli Radha ile eşini baş başa bırakmaktan, kendi eşi ile zaman geçirememekten yakınır. Umang ise Tripti’yi sakinleştirmeye çalışır. Ona sabretmesi gerektiğini, bu oyunun çok yakın zamanda son bulacağını ve Modiler’den intikamlarını alacağını söyler. Tripti şimdilik Umang’a karşı çıkmasa da içi içini yiyordur. Anlayacağınız Tripti Koki ve Gopi’nin onu kışkırtmasına çok açıktır. Masum 240.bölüm özeti devam ediyor.

İkili bu konuşmayı yaparken Kokila arkalarında belirir. Umang hemen konuyu değiştirerek Koki’yee yakalanmamaya çalışır. Ancak bilmedikleri bir şey vardır. O da Kokila’nın zaten her şeyi çok iyi bildiğidir. Koki’nin ilk planı Tripti’yi kıskandırmak olur. Bu amaçla Tripti’ye iş yaptırırken Radha’ya tam tersi Umang ile zaman geçirmesini söyler. Umang’ın eşi bu tavırdan dolayı deliye döner. Radha ise oldukça mutludur. Herkes ona oldukça iyi davranıyordur. Annesi Madhu’yu arayıp onunla konuşur ve her şeyin yolunda olduğunu söyler. Ancak Radha’nin bilmediği bu büyük ve ağır gerçeklerle yüzleşmesi oldukça zor olacaktır.

Diğer yandan Kokila ise Tripti’yi delirtecek bir plana resmen adım atar. Radha için oldukça romantik bir ortam oluşturmak isteyen Kokila Tripti’yi alıp Umang ve Radha’nın odasına çıkar. Tripti’ye Umang ve Radha’nın çarşaflarını değiştirir. Ardıdnan aldığı güllerle yatağını süsletir. Onunla da kalmaz her tarafı mumla donatır. Tripti kendi kocası ile Radha için böyle bir sürpriz hazırlarken sinirinden ağlamamak için kendisini zor tutar. Anlayacağınız Koki yine yapacağını yapıyor. Tripti’nin suratı beş karış olmuşken Gopi ise bu konuda endişelidir. Böyle bir plan yaparak Radha ile Umang’ı bir araya getirmenin kötü sonuçlar açabileceğini söyler. Ancak Koki Tripti’nin buna asla razı olmayacağını söyler.

Nitekim Koki dediğinde haklı çıkar. Tripti bu romantik geceyi bozmak için yemek masasında Umang’ın eline sıcak yemeği dökerek onu yakar. Radha hemen Umang’a koşarak elini tutar. Tripti ortalığı yıkmamak için kendini zor tutar.

Ancak Koki vazgeçmez. Umang ve Radha’yı odalarına götürüp onlara sürpriz yapar. Radha bu sürpriz karşısında çok mutlu olur. İkili baş başa kalırken Tripti hışımla odasına gider. Ancak Umang ve Radha’yı baş başa elbette bırakmaz. Hemen Umang’a mesaj atar ve yanına gelmesini ister. Umang Radha’yı atlatıp hemen Tripti’nin yanına gider. Bu arada Gopi ve Koki’de olanları izliyordur. Umang Tripti’nin odasına girdiğinde şoke olur. Tripti elinde bıçakla Umang’a tehditler savurur. Tripti’nin resmen gözü dönmüştür. Tabi  Umang Tripti’yi hemen sakinleştirmeyi başarır. Onu sevdiğini söyler. Bu zamanın geçeceğini anlatır.

Masum 239.Bölüm Özeti- 16 Kasım Pazartesi

İkili birbirlerine sarılırken Radha odaya girer. Radha Umang ve yengesinin birbrine sarıldıklarını görünce şoke olur.. Burada neler olduğunu sorar. Umang yalan üstadı olduğu için Radha’yı hemen kandırır. Radha zaten kandırılmaya dünden razı olduğu için Umang’a hemen kanar. Umang Tripti’nin eşi öldükten sonra psikolojisinin bozulduğunu ve onu sakinleştirmeye çalıştığını söyler. Gopi elbette bunun inandırıcı olmadığını söylese de Radha hemen Gopi’ye saldırmaya başlar. Umang’ı savunur. Koki ve Gopi gerçekleri ortaya çıkarmaya çok yaklaşsalar da başarısız olurlar.

Kokila Gopi’yi sakinleştirir ve sabretmesini söyler. Ayrıca planlarının başarılı olması için Radha’yı kendine düşman etmemesini tembihler. Gopi’ye gidip Radha’dan özür dilemesini söyler. Gopi bunu istemese de palnlarının işe yaraması için yapar. Nitekim Kokila burada asıl bombayı patlatır. Radha’ya Tripti’nin psikolojik olarak zor duruma düştüğünü ve ona yardım amacıyla evlendireceklerini söyler.

Radha bu fikri çok beğenir. Nitekim soluksuz bir şekilde olanları gidip Umang’a anlatır. Umang Tripti’nin Modiler tarafından evlendirileceğini duyunca şoke olur. Ne yapacağını bilemez ve kara kara düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir