Masum 238.Bölüm Özeti- 15 Kasım Pazar

Koki ve Gopi Umang’ın EVLİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ!

Masum dizisinde Kokila Umang ve Radha’yı Modi konağına davet etmişti. Koki’nin amacı hem Umang’ın gerçek yüzünü öğrenmek hem de Radha’yı ondan korumaktır. Tüm bu çabaya rağmen Modiler Umang aleyhinde bir delile ulaşamazken Umang’ın sahtekarlıklarını yakalayan tek kişi Gopi’nin minik kızı Mira olur. Masum 238.bölüm özeti devam ediyor.

Umang eşi Triphi ise kıskançlığı nedeniyle sürekli Umang’a yakın davranır. Umang karısının bu denli yakınlaşmasına kızar ve tüm planlarının açığa çıkmasından endişelenir. Urmila ise yalakalıkta sınır tanımıyor. Daha önce Umang’tan güzel hediyeler kapan Urmi Radha’ya yaranmak için elinden geleni yapar. Tabi bu yaranmayı parayla yapmak istemez. Urmi bu amaçla gizlice Daval’ın Kinjal’e aldığı geceliği çalıp güzelce paketler ve Radha’ya hediye eder. Güzel kızım Radha deyip bu gecelikle Umang’ı etkileyeceksin diyerekten gazlar. Rashi ise annesinin bu yaranmalarına sinir olur. Ancak Urmi’nin gözü her zamanki gibi paradadır.

Radha aldığı hediyeyi odasında denerken Umang’ın eşi Triphi ise bunu görüp kıskançlık krizine girer. Kinjal ise aniden kaybolan geceliğinin izini sürer. Urmi bu durumu inkar etse de dolaptan çıkan Urmila’nın küpesi onu ele verir.

Modi konağında ise tapınağa gidilip dualar edilecektir. Umang’ın eşi bilerek merdivenlerden düşerek ayağını incitir. Amacı dua törenine gitmemektir. Nitekim Umang Radha’yı bıraktıktan sonra o da konağa geri döner. Bu şüphe çekici olaylar Kokila’nın dikkatinden kaçmaz. Modiler törenden erken dönerken Umang ve Triphi ise herkesin yokluğunda oynaşıyorlardır. Koki ve Gopi tam ikiliyi yakalayacakken Umang hızlıca sanki Triphi’nin incinmiş bileğine bakar gibi yapar. Elbette Kokila bunu yutmaz ama durumu da çaktırmaz.

Gopi ve Koki baş başa kaldıklarında bu konuyu tekrar konuşurlar. Kokila, ne olursa olsun bu konuda Radha’ya bir şey söylememeleri gerektiğini ve birlikte Umang’ın yalanını ispatlayacaklarını Gopi’ye söyler.

Masum 238.Bölüm Özeti- 15 Kasım Pazar

Koki ve Gopi ipucu peşinde koşarlarken Umang’ın eşi Tripi ise Radha ile aynı yatakta uyur. Kıskançlığından dolayı ikiliyi baş başa bırakmak istemez. Gopi ise Tripi’nin odasına gidince odada yatağın hiç bozulmamış olduğunu görür. Gopi Tripi’yi bulamayınca endişelenir ve onu aramaya başlar. Tripi ve Umang Gopi’nin siluetini kapıda görünce endişelenirler. Bu arada Gopi ise durumu Kokila’ya anlatır. Tripi’nin yatağından olmadığını söyler. İkili tekrar odaya geldiklerinde Gopi şoke olur. Tripi yatağında kitap okuyordur. Tripi durumu son anda kurtardıklarını düşünse de Kokila her şeyin farkındadır.

Ertesi gün olduğunda Kokila ve Gopi Tripi’nin odasını aramaya karar verirler. İkili Tripi’yi odadan uzaklaştırdıktan sonra odayı iyice ararlar. Kokila orada oldukça güçlü bir kanıt bulur. Tripi’nin evlilik kolyesi. Koki ve Gopi kolyeyi alıp odadan çıkarlar. Bu arada Tripi odasına gelince kolyeyi bulamaz ve onu kaybettiğini düşünür. Tripi Umang’a durumu haber verir.

Bu arada Koki kolyeyi gizlice yere koyar. Kolyeyi Umang alınca Koki Umang’a kolyenin kime ait olduğunu sorar. Umang kolye Radha’ya ait der. Koki Umang’a kolyeyi herkesin içinde taktırır. Tabi Umang’ın karısı bu manzara karşısında krize girer ve orayı terk eder. Koki ve Gopi ise sakince durumu izlemeye devam ederler. Umang kolye taktıktan sonra karısının yanına gider ve onu zorda olsa sakinleştirir ve kolyeyi ona getireceğini söyler.

Akşam olduğunda Umang Radha’nın anına gidip kolyeyi ondan çalar. Radha kolyesini kaybettiğini sanıp ararken Umang aşağıda kolyeyi karısına tekrar takar. Ancak ikilinin bilmediği bir şey vardır. Tüm bu anları Kokila ve Gopi’de izliyordur. Koki ve Gopi gördükleri karşısında şoke olurken artık gerçeği kesin olarak biliyorlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir