Masum 237.Bölüm Özeti- 14 Kasım Cumartesi

Umang Radha’yı ÖLDÜRMEK İSTİYOR!

Masum dizisinde Gopi Umang’ın kardeşinin fotoğrafından şüphelenir. Kokila’nın planıyla kızın gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için Modiler Umang ile uzlaşma numarası yapar. Modiler ailece Umang’ın evine doğru yola çıkar. Ellerinde hediyelerle Umang’ı ziyaret eder. Umang, Modileri karşısında görünce şoka girer. Planın işe yaradığını düşünen Umang bu ziyaretten memnundur. Radha da bu ziyaretten oldukça memnundur. Ailesinin gelişi onu da çok mutlu eder. Ahem dahi Umang ile sarılarak bu oyuna katılır. Masum 237.bölüm özeti devam ediyor.

Masum 237.Bölüm Özeti

Gopi Umang’ın kardeşinin eşinin öldüğünü ondan öğrenir. Ancak Ahem bunun yalan olduğunu düşünür. Modiler ziyaretten sonra ayrılırken Gopi gerçeği açığa çıkarmak için Radha ile kalacağını söyler. Bu arada Umang ve kardeşi ise Modiler’in artık onlara güvendiğini Radha’dan ise artık kurtulmaları gerektiğini konuşur.

Gopi ise Umang ve kadının hareketlerinden şüphelenir. Onların bir işler çevirdiğini Kokila ile paylaşır. Koki bu konuda Gopi’nin dikkatli olmasını ister. Tabi ki Gopi şüphelerinde haklıdır. Umang Radha’yı ortadan kaldırmak için duştaki akşamlarla uğraşıp onu bozar. Radha her şeyden habersiz duş almak için yukarı çıktığında suyun ısınmadığını bozulduğunu fark eder. Alternatif olarak kovaya su koyup elektrikli ısıtıcıyı içine atar.

Bu esnada aşağıda oturanlar yukarıdan patlama sesleri geldiğini duyup hemen koşarlar. Radha’nın odası duman altı olmuştur. Madhu gözyaşlarına boğulurken Radha yerde öylece yatıyordur. Gopi hemen Radha’yı kaldırıp yatağa oturtur. Neyse ki Radha’nın durumu iyidir ve Umang’ın bu planı başarısızlıkla sonuçlanmıştır.

Umang durum için çok endişeli gözükse de Gopi bütün olanların Umang’ın planı olduğunu biliyordur. Ancak bu duruma herhangi bir müdahalede bulunamaz. Modiler eli kolu bağlı şekilde konağa geri döner. Ancak Gopi’nin endişeleri geçmemiştir. Gopi durumu Koki ve Ahem’e anlatır. Ayrıca Umang’ın yanındaki kadının onun eşi olduğu düşüncesini yineler.

Masum 237.Bölüm Özeti- 14 Kasım Cumartesi

Diğer tarafta Umang’ın eşi ise bu oyundan sıkılmıştır. Umang’a onun yanında eşi değilmiş gibi davranmaktan yakınır. Bu oyuna daha fazla dayanamadığını ve Radha ile eşini birlikte görmek istemediğini söyler. Tüm bu tartışma devam ederken Koki ve Gopi Umang’ı tekrar ziyarete gelir. Amaçları Radha’nın zarar görmesini engellemektir. Bu sebeple Kokila Umang ve Radha’yı Modi konağına davet eder. Umang Modilerle yakın olma fikrine hemen atlar. Kokila’nın bu teklifini kabul eder. Umang eşini de bu konuda ikna etmeyi başarır. Sabretmesini ve u konuda kendine güvenmesini ister.

Ertesi gün Radha, Umang ve eşi Modi konağına gider. Gopi Radha’yı gördüğü için oldukça mutludur. Hemen kardeşine sarılır. Tabi Radha Kokila ve Gopi’nin ona bu derece iyi davranmalarına anlam veremez. 

Modilerin dikkatini ise Umang’ın yanında gelen kardeşi çeekr. Onunda Radha ve Umang ile gelmesi yine Modileri şüphelendirir. Kokila Umang’ı yine sınar. Onun gerçek yüzünü görmek için yüklü miktarda altın alır. Ve paraları dolaba koyar. Umang’ın parayı çalacağını düşünüyordur.

Umang’ın başı ise eşiyle beladadır. Radha artık aileleri onu kabul ettiği için beraber uyumaları gerektiğini söyler. Umang’ın eşi sinirlenirken Umang bu duruma bir şekilde çözüm bulmayı başarır ve yerde yatacağını söyler. Bu arada Umang ve eşi baş başa kaldıklarında Umang karısını alnından öper. Bu esnada kapı açılır ve Mira minik ajanımız içeri girer ve olanları görür. Mira annesine durumu anlatmaya çalışsa da Gopi durumu pekte anlamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir