Masum 236.Bölüm Özeti- 13 Kasım Cuma

Radha Umang ile EVLENDİ! Gopi Casusluk YAPACAK

Masum dizisinde Umang Radha’nın düğün törenine gelmiş, Radha herkese Umang’a aşık olduğunu haykırmıştı. Gopi Radha’ya tokatı geçirip içeri götürse de Radha’nın Umang aşkı bitmek bilmiyor. Radha’nın bu inadına rağmen düğün ritüelleri bir bir yapılmaya devam eder. Damat yavaşça Urmi’nin evine doğru gelir. Bu esnada Urmi ve Rashi Radha’yı tutmakta oldukça zorlanırlar. En sonunda Radha’yı sandalyeye bağlarlar. Ardından ikili makyaj yapıp gelini hazırlarlar. Masum 236.bölüm özeti devam ediyor.

Ancak Radha ne yapıp edip iplerden kurtulmayı başarır. Ardından da camdan inerek düğünden kaçar. Gopi ve Rashi bu durumu fark edince şoke olurlar. Damat gelini almak için gelmiştir ancak gelin ortalıklarda yoktur. Madhu bu durumu duyunca ağlamaya başlarken Ahem Radha’yı aramaya başlar. Bu arada durumun farkına varan damat şaşkınlık yaşar. Damat polise haber verir. Herkesi şoke eden gelişme ise Radha ve Umang’ın gelişiyle olur. Radha, Umang ile beraber gelerek herkese evlendiklerini ilan eder. Ne yapacağını bilemeyen Modiler damat ve ailesinden özür diler. Damat ve ailesi de bu rezalete daha fazla dayanamayarak düğünü terk ederler.

Radha ve Umang ailesinden hayır duası alamaya çalışsa da kimse Radha’ya pas vermez. Radha bu durumdan dolayı Gopi’yi sorumlu tutarak ona çıkışır. Ancak Rashi ve Ahem Radha’nın bu suçlamalarına karşı çıkarlar. Onun yaptıklarıyla herkesi kendien düşman ettiğini söyler. Radha’yı kovarlar. Radha ve Umang’ın gidişiyle birlikte Modiler’de dağılır.

Radha yeni evine gittiğinde kız kardeşi Radha’yı kapıda durdurup girmemesini ister. Bir takım ritüellerin yapılması gerektiğini söyler. Radha ise yeni evine geldiği için mutludur. Umang evin anahtarlarını da ona verir. Umang ve kardeşi Radha’yı bu derece kandırdıkları için mutludurlar.

Radha’nın gidişine en çok üzülen Gopi ve Madhu olur. Gopi göz yaşları içinde ağlayıp Kokila’ya sarılır. Tüm olanlardan dolayı kendisini sorumlu tutuyordur. Diğer yandan Madhu Radha’yı tekrar almak ister. Urmi ise Radha’nın kendi seçimini yaptığını söyleyerek bunun asla mümkün olmayacağını anlatır.

Gopi, Madhu, Kokila herkes Radha’nın bu yaptığının üzüntüsünü yaşarken Radha rahat durmaz. Oldukça lüks bir araç ve bir sürü hediyeyle Modi konağına gelir. Kokila hediyeleri görünce şaşırır ve nerden geldiklerini sorar. Tam o esnada Radha içeri girer ve hediyeleri kendisinin getirdiğini söyler. Koki bu durumun şaşkınlığını yaşarken elbette Radha’nın Modi konağına girmesini istemez. Ancak Radha annesini görmek için ısrarcı olur. Madhu’da Radha’ya pas vermez. Üstüne Gopi Umang konusunda Radha’yı yine azarlar. Bu arada Kokila’nn düşmanı Savita’da durumu fırsat bilerek laf sokmayı için Modi konağına gelir.

Radha için ilk yeşil ışık Urmila’dan gelir. Urmi Rashi’den Radha hakkında bilgi alır. Umang’ın zenginliğini, hediyeleri ve Rahda’nın süsünü duyan Urmila bu işten nemalanırım diyerek hemen Radha’yı ziyarete gider. Ancak Radha Urmila’ya olan kinini hemen kusar. Umang Urmila’nın geldiğini görünce hemen duruma müdahale eder. Urmi’yi içeri alır ve ona iyi davranır.

Masum 236.Bölüm Özeti- 13 Kasım Cuma

Urmi Radha’yı da alıp eve geri döner. Elbette Umang’dan aldığı hediyelrde yanındadır. Madhu bu manzarayı görünce hediyelerle zarar vermek ister ancak Urmila burasının kendi evi olduğunu ona hatırlatır ve izin vermez.  Radha annesine yakınlaşmayı tekrar dener. Ancak Madhu hem Urmila’nın hareketlerinden hem de kızından bir kez daha hayal kırıklığına uğrar.

Kokila ise Umang’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için bir plan yapar. Plana Kinjal’de dahil olur. Kinjal Umang’ı arayarak onunla buluşmak ister. Radha Umang’ı telefonla konuşur görür ve olayı sorar. Umang Radha’ya Kinjal ile konuştuğunu saklar. Umang Kinjal’le baş başa görüşebilmek için Radha’yı kardeşi ile beraber alışverişe yollar. Bu arada Kinjal Umang’ın evine gelip onunla buluşur. Kinjal Umang’a aşkını ilan ederek onu kandırmayı düşünür ancak nafiledir. Umang’ın hedefi Kinjal’in aşkı değildir. Modilerden intikam almaktır.

Ancak bu ziyaret Modilere yeni bir ipucu veriri. Umang ve kardeşinin duvarda asılı fotoğrafından kardeşi olan kişinin alnında sindur ve evli olduğunu belli eden takılar vardır. Kokila bu önemli ipucunun peşine düşer. Bu amaçla Modiler Umang ile aralarını düzeltir. Gopi Umang’ı ziyarete gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir