Masum 235.Bölüm Özeti- 12 Kasım Perşembe

Radha, Umang İçin Tokat Yedi, HASTANELİK OLDU!

Masum dizisinde Umang Radha’yı kandırmaya devam ederken Radha Umang aşkına gittikçe kendini kaptırıyor. Madhu bu konuda Radha’yı sert uyarırken Urmi’de Radha’nın kendi evinde kalmasını istemez. Madhu’yu köşeye sıkıştırmak için iyi fırsat bulan Urmi bunu oldukça iyi değerlendirir. Nitekim Madhu düştüğü bu durumdan dolayı da Urmila’ya tek söz edemez. Madhu Radha’nın evde kalması karşılığında Kinjal ve Urmila’yı rahat bırakacağını söyler. Urmi böylelikle üzerindeki Madhu baskısından kurtulur. Masum 235.bölüm özeti devam ediyor.

Diğer yandan köşeye sıkışan Radha ise ailesinden Umang konusunda hiç destek alamaz. Radha Umang’a olan aşkını ispatlamak için oldukça kötü bir işe kalkışır. Mutfağa gidip eline aldığı bıçakla bileklerini keser. Ardından kanlar içinde yere yığılır. Madhu kızını bu halde görünce şoke olur. Durumu Gopi’ye haber veren Madhu kızını hemen hastaneye kaldırır.

Doktor gerekli tedavileri yaptıktan sonra Radha’nın durumunun iyi olduğunu söyler. Gopi bu olaydan çok etkilenmiştir. Hemen Umang’ı arayarak ona tehditler savurur. Kız kardeşinden uzak durmasını aksi takdirde onu polise şikayet edeceğini söyler. Umang Gopi’nin sözlerini sakinlikle dinler ve Modiler’in hayatını mahvetme işinde oldukça başarılı gittiğini düşünür. Bu durumdan en çok etkilenenlerden diğeri ise Radha’nın annesidir. Bu işi nasıl çözeceğini kara kara düşünür.

Gopi ile telefonda konuşan Umang elbette tehditlere aldırmaz. Arabasına atladığı gibi elinde çiçekle hastaneye gelir. Kokila ve Gopi bu duruma tepki gösterirken Umang değiştiği yalanını sürdürür. Kokila’nın önünde diz çökerek onu affetmesini ister. Ancak Koki bu hareketlere prim vermez. Umang’ın derhal hastaneyi terk etmesini ister. Bu arada Kinjal’de Umang’ı görüp hemen olay yerine gelir. Kinjal Umang’a oldukça öfkelidir. Ayakkabısını çıkartıp onu kovar. Eğer buradan gitmezsen suratına geçireceğim der. Umang’ı kızları kandıran bir sahtekar olmakla suçlar.

Masum 235.Bölüm Özeti- 12 Kasım Perşembe

Umang tüm bu olaylardan sonra arabasına binip gidermiş gibi yapar. Ancak Radha’yı görüp onu etkilemek için hastaneye gizlice girmeye çalışır. Bu sırada Radha taburcu oluyordur. Ancak Gopi Radha’yı hızlıca içeri sokarak Umang’ı görmesini engeller. Modiler Urmi’nin evine gittiğinde Kokila ile Madhu Radha’nın durumunu konuşur. Madhu tek çözümün Radha’nın evlendirilmesi olduğunu düşünürken Koki’de bu fikre katılır. Daval’da Radha için bir aday olduğunu söyler. Tabi Radha her şeyin yine başa döndüğü için kızgındır.

Ertesi gün Radha için görücüler gelecektir. Radha bu durumdan oldukça memnuniyetsizdir. Nitekim görücülerin karşısına çıkmamak için gizlice arka kapıdan kaçar. Bu arada Daval’ın getirdiği görücüler eve gelmişlerdir. Görücüler Radha’yı görmek isterler. Ancak Radha ortalıkta olmadığı için ev halkı ne yapacağını şaşırır. Radha her zamanki gibi kaçarak Umang’ın yanına gitmiştir. Radha hevesle Umang’a sarılırken Umang’ın aklında yine sinsice planlar uçuşur.

Urmi’nin evinde ise görücüler Radha’nın ortalıkta olmamasından dolayı öfkelenip gitmek isterler. Ancak tam o anda Radha’nın kapıda belirmesi işleri yoluna sokar. Görücüler tekrar otururlar ve evlilik işini konuşurlar. Görücü çocuk Radha’yı çok beğenir. Bu doğrultuda evlilik için hazırlıklar hızlıca başlar.

Ertesi gün nişan için Modiler çeyizle birlikte Urmi evine giderler. Urmi’nin evinde ise süslemeler tamamlanmış her şey hazırdır. Tüm bu durumdan memnun olmayan tek kişi Radha’dır. Urmi bile mutludur. Gerçi onun mutluluğu Radha’ya gelen altın çeyizlerdedir. Radha bir şekilde bu işin içinden nasıl çıkacağını düşünür. Gizlice Umang’ı aramayı düşünür ancak beceremez.  Bu arada oyunlar danslar eğlenceler de başlar.

Bu arada Umang hizmetçi olarak düğüne sızmayı başarır.  Umang’ın amacı Radha’ya ulaşmaktır. Umang oldukça iyi gizlenip Ahem’i dahi atlatır. Ancak Kinjal Umang’ı görür görmez tanır. Hemen bağırarak Umang’ın burada olduğu söyler. Ahem hemen Umang’ı pataklamaya başlar. Tüm bu olanları gören Radha koşarak Ahem’i Umang’dan uzaklaştırır ve ona sarılır. Herkesin için Umang’ı sevdiğini bir kez daha haykırır. Düğüne katılan misafirler şok içerisindedir. Gopi Radha’ya tokat atıp onu içeri götürmek ister. Bu arada Ahem’de Umang’ı kovar. İçeride Gopi Radha’ya kızarken Radha herkesi şoke edecek bir gerçeği daha açıklar. Bu gerçek Umang ile nişanlandığıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir