Masum 234.Bölüm Özeti- 11 Kasım Çarşamba

Radha Evden Kaçtı! Umang İçin İntihara KALKIŞTI!

Masum dizisinde Ahem’in son anda müdahalesiyle Gopi ölümden dönmüştü. Ahem hemen polisi arayarak bu gerçek silahın nereden geldiğinin araştırılmasını ister. Polis Modi konağına geldiğinde bu durumdan en çok endişelenen Radha olur. Radha silahın Umang’a ait olduğunun ortaya çıkacağını düşünür. Bu arada Madhu silahı oyuncakçıdan aldıklarını ancak bu silah ile aldıkları silahın aynı olmadığını söyler. Polis silaha el koyar ve incelemek için götürür. Ancak silah kayıtlarda olmadığı için her hangi bir isme ulaşamaz. Masum 234.bölüm özeti devam ediyor.

Bu tehlikeli olay böyle kapanırken Radha için görücüler Modi konağına geleceklerdir. Radha durumu heemen Umang’a anlatmak ister. Ancak Umang telefonlarını açmıyordur. Radha en sonunda Umang’a ulaşmayı başarır. Hem silahtan hem de gelecek görücüleri ona haber verir. Bu arada Urmi odaya gelince Radha telefonu hemen saklar. Urmi Radha’ya hemen hazırlanmasını söyler. Ayrıca ona lafta sokar. Ne kadar hazırlansan da kara kuru bir şeysin boşa ama yine de hazırlan der.

Bu arada Umang Radha’nın evlenmesini engellemek için onu kandırır. Eğer o çocukla evlenirsen onu öldürürüm der. Gopi Radha’nın bir çocukla konuştuğunu fark eder. Ancak onun kim olduğunu göremez.

Modi konağına ise Radha’ya gelen görücü gelmiştir. Görücü çocuk oldukça yakışıklıdır. Ancak Radha Umang’ın sözlerinden dolayı evliliği bozmak içi plan yapar. İlk olarak dişlerini siyah kalemle boyar. Görücü çocuk ile beraber bahçede baş başa konuşurlarken de dişlerini ona gösterir.  Ancak çocuk bu durumu sorun etmez. Radha işler kötü gidince bu sefer hastalıklı taklidi yapar. Titreme nöbetlerine girer. Çocuk bu durumu görünce şok olur ve evlilikten vazgeçer. Modiler görücü çocuğun bu hareketlerine anlam veremez.

Masum 234.Bölüm Özeti- 11 Kasım Çarşamba

Nitekim görücü Radha’nın hastalığı ve çürük dişlerini Kokila’ya söyler. Koki Radha’nın bu oyunlarını öğrenince şoke olur. Gopi’de yukarıda kalem ve telefonu görünce Radha’nın yaptıklarını herkese anlatır. Ayrıca görücüler gelmeden önce biriyle konuştuğunu da söyler. Madhu ve Kokila Radha’ya baskı yapınca Radha sonunda konuşmaya başlar. Urmi ise keyifle bu durumu izliyordur.

Radha birini sevdiğini söyler. Kokila hemen Radha’nın konuştuğu çocukla tanışmaları gerektiğini söyler. Radha Umang’ı arayıp onu konağa çağırır. Umang eve geldiğinde herkes şoke olur. Ahem Umang’ı dövecekken Radha araya girer. Ahem Radha’ya Umang’ın gerçek yüzünü anlatır. Onun geçmişte Kinjal’e yaptıklarını söyler. Kinjal’de öfkeyle Umang’a bağırır.

Tam tersi Umang ise Kinjal’e olanların yalan olduğunu, artık değiştiğini ve Radha’ya aşık olduğunu söyler. Radha Umang’ın bu yalanlarına inanır. Ahem ise daha fazla dayanamayarak Umang’ı kovar. Rada tekrar araya girince Gopi Radha’ya bağırır. Radha ablasına karşı çıkıp Umang’ı savunur. Madhu bu hadsizliğe dayanamayarak Radha’ya tokatı geçirir.

Tüm bu olanları izleyen Urmi keyiflidir. Madhu’dan intikam almak için iyi bir fırsat yakalamıştır. Nitekim tum bu olanların üzerine Radha evden kaçıp Umang’a gidince Urmila laflarını bir bir laflarını sokar. Kızına sahip çıkmadığını, kızlarını iyi yetiştiremediğini ve ana kızın aynı olduğunu söyler. Bana Rashi’yi yetiştiremedin dedin ama kızına bak diyerek Madhu’yu mal eder. Kinjal hemen durumu Ahem’e söyler ve Radha’yı bulmaları gerektiğini anlatır.

Ancak Umang oldukça zeki bir hamle yapar. Radha’yı Modi konağına getirip iyi adam rolü oynar. Radha ile ailesinin rızası dışında evlenmeyeceğini söyler. Radah’da Modiler’e Umang’ın artık değiştiğini ve iyi bir insan olduğunu söyler. Herkes Radha’ya Umang’ın ne mal olduğunu söyler ancak Radha inanmaz. Koki bu amaçla bir plan yapar. Ahem’e talimat verir ve Umang’a para teklif etmesini ister. 1 milyon rupilik bu çeki Umang’a götürür. Ancak Koki’nin bu planı tutmaz. Umang parayı geri getirip Radha’yı istediğini söyler. Koki’nin planı Umang’ın ekmeğine yağ sürmüş olur. Elbette Koki buna inanmaz ama Radha’nın Umang’a olan inancı çok artar. Radha, Umang için intihar girişiminde bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir