Masum 233.Bölüm Özeti- 10 Kasım Salı

Mira Silahla Gopi’yi VURUYORDU!

Masum dizisinde Kokila’nın oyunu Jigar’ı Urmi evine kadar getirse de Rashi Modi konağına dönmeye razı gelmez. Gopi bu konuda Rashi’yi ikna planları yaparken Rashi’nin sağlık durumu pekte iyi değildir. Oldukça bitkin gözüken Rashi yerinden dahi kalkmaktan zorlanır. Rashi’nin bu yorgun halini fark eden Kokila olur. Kokila Rashi’nin üzgün uyuyamadığından dolayı böyle yorgun olduğunu düşünüp Kinjal’in yatağında yatmasını söyler. Masum 233.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Jigar’da Hetal’i arayıp nasıl olduğunu sorar. Onların dönmesini dört gözle bekliyordur. Hetal oğluna durumların iyi olduğunu ancak Rashi’nin hastalandığını söyler. Elbette Jigar Rashi’ye olan öfkesinden dolayı bu durumu önemsemez.

Kinjal ise Rashi’ye yatağını verdiği için oldukça mutsuzdur. Durduk yere yerde yatmak hiçte hoş olmamıştır. Daval bu konuda Kinjal’i uyarır. Rashi’nin misafirleri olduğunu ve ona iyi davranmaları gerektiğini söyler. Ancak Rashi’nin sakarlığı Kinjal’i çığırından çıkarır. Rashi yanlışlıkla Kinjal’in yatağına süt döker. Her ne kadar özür dileyip yanlışlıkla yaptım dese de yatak mahvolmuştur.

Tüm bu tartışmalara rağmen herkes yataklarına geçip uyur. Gece uyuyamayan tek kişi Rashi’dir. Oldukça huzursuz hisseden Rashi bir sağa bir sola dönüp duruyordur. Gece gözüne uyku girmeyen bir diğer kişi Jigar’dır. O da yatakta dönüp durur ve en sonunda dayanamayarak Urmi’nin evine gider. Jigar Ahem ve Daval’ı kapının önünde yatar görür. Bu esnada Gopi Tolu ve Molu’nun sesine uyanır. Rashi’yi de uyandırmak ister ancak Rashi oldukça halsizdir ve cevap vermiyordur.

Masum 233.Bölüm Özeti- 10 Kasım Salı

Gopi diğer aile üyelerini uyandırıp doktoru çağırtır. Bu arada Jigar’da Rashi’nin durumunun kötü olduğunu görüp içeri girer. Rashi’nin elini tutarak ona destek olur. Doktoru arar ve Rashi’nin ateşini ölçer. Jigar Rashi için çok ama çok endişelenmiştir. Bu arada doktor gelir ve Rashi’nin sivrisineklerden hatalık kaptığını söyler. Düzenli olarak kontrol edilmesi gerektiğini söyler. Jigar tüm gece Rashi’nin başından ayrılmaz. Uzaktan ikiliyi gören Gopi Jigar’ın Rashi’ye olan bu ilgisine mutlu olur.

Bu durumdan memnun olmayan tek kişi Urmila’dır. Urmi yine patavatsız sözler eder. Kızının gitmesini ve boşanmaktan vazgeçmesini istemiyordur. Urmi’nin bu patavatsızlığı melek gibi olan Hetal’i bile delirtir. Hetal Urmila’ya bağırır. Ayrıca Rashi’de annesinin bu tavrını duyar. O da annesine kızarak Modi evine döneceğini söyler. Urmi kızının gitmesine üzülür. Ayrıca Modi evinin anahtarlarını da geri vermek zorunda kalır. Böylelikle Modiler tekrar eski düzenlerine dönmüş olurlar.

Bu arada Umang’da planlarına devam eder. Radha’yla gizli gizli buluşarak onunla ilgilenir. Ayrıca Radha’ya telefon hediye eder. Umang daha sonra Radha’yı arar ancak Madu yüzünden Radha telefonu açamaz. Umang bu duruma oldukça sinirlenir. Umang sinirle Radha’yı takip edip onu köşeye çeker. Ona telefonlarını neden açmadığını sorar. Ayrıca aşk oyununu da devam ettirip onu sevdiğini söyler.

Ancak Umang’ın bu sevgi itirafı Radha’da karşılık bulmaz. Radha ikisinin bir geleceğinin olmadığını ve kendisinin başkasıyla evlendirileceğini söyler. Umang yine oyunlarına devam eder. Radha’yı vazgeçirmek için silahını çıkartır ve intihar edeceğini söyler. Radha Umang’ın bu blöfüne hemen kanar.

Umang silahı tekrar sırtına koyarken silah Radha’nın çantasına düşer. Üstüne Madhu’nun Mira için aldığı oyuncak silahla da silahlar karışır. Tüm Modiler tören yaparken Mira oyuncak silahı ile oynamaya başalar. Silahı sırayla herkesin üzerinde doğrultur. Ahem’in büyükanneni hatta Urmi’nin.

Radha Mira’yı silahla oynar görünce yanına gelir. Ona silahla nasıl oynanması gerektiğini anlatır. İkili silahı Gopi’ye doğru tutarlar. Mira tam tetiğe basacağı anda Ahem ikilinin elindekinin gerçek silah olduğunu anlar. Ahem hızla ikilinin üzerine koşup silahı almaya çalışır. O anda silah ateşlenir. Etrafta Modiler’de büyük bir korku oluşmuştur. Neyse ki silahtan çıkan mermi kimseye isabet etmemiştir. Ancak silahın nerden geldiği ve nasıl Mira’nın eline düştüğü Modiler için büyük bir soru işaretidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir