Masum 231.Bölüm Özeti- 8 Kasım Pazar

Gopi Radha’ya TOKATI GEÇİRDİ! Konaktan KOVDU

Masum dizisinde Koki ve Madu, Radha’nın eteğini çeken kişinin peşine düşerken Urmi yakayı ele vermekten endişelenir. Urmi ikilinin gerçeği bulmalarını engellemek için elinden geleni yapar. Koki ise her zaman olduğu gibi Urmila’dan şüpheleniyordur. Ne de olsa ne olay olsa bir tarafı mutlaka Urmila’ya bağlı çıkmıştır. Bu yüzden Madhu’nun bu konuyu Urmi’ye söylemesinden mutsuzdur. Urmi’de sanki ilk kez duymuş gibi şaşırır. Masum 231.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Kokila olayları aydınlatacak bir ipucu bulur. Festivale gelenler telefon ile dansları kaydetmişlerdir. Koki telefonlardaki videolara bakarak olayı çözebileceğini düşünür. Nitekim Urmi eline aldığı telefonda yaptıklarının bir bir kayıt altına alındığını görünce şok geçirir. Urmi hemen telefonu gizlice alıp ortalıktan uzaklaşır.

O  esnada Rashi Urmi’nin yanına gelip bebeği ona verir ve ilgilenmesini ister. Rashi’de Jigar’ın yanına gider. Umri bebekle ilgilenirken gizlice aldığı telefon çalmaya başlar. Urmi bebekle birlikte sessiz bir yere gider. Amacı gizlice telefondaki görüntüleri silmektir. Ancak Urmi oldukça yanlış bir yeri seçer. Bebekle birlikte festivalde ateşe verilecek çalıların içine gider. O esnada otların yakılması için alevli ok fırlatılır. Urmila bir anda bebekle birlikte alevlerin arasında kalır. Urmi alevlerden kurtulmak için mücadele verirken Rashi ve Jigar durumu fark eder. Herkes endişe içinde Urmila’ya doğru koşuşturmaya başlar. Alevler artınca Urmi bebeği elinden düşürür. Minik bebek alevlerin içinde kalır. Jigar gözünü karartıp alevlerin içine atlar. Jigar alevlerin içinden zor da olsa bebeğini kurtarır. Ancak Jigar çok ama çok öfkelidir. Apar topar konağa gider.

Masum 231.Bölüm Özeti- 8 Kasım Pazar

Koki Jigar’ın bu hareketlerine kızar. Rashi’nin suçu olmadığını söyler. Ancak Jigar’ın gözü dönmüştür. Jigar her şeyden Urmi ve Rashi’yi sorumlu tutar. Artık bu sorumsuzluklarının kabul edilemez olduğunu söyler. Kokila’ya itiraz ederek Rashi’den boşanmak istediğini herkese ilan eder. Ayrıca Rashi’nin tüm amacının nafaka almak olduğunu da söyler. Bu sözler tüm Modiler’i şoke ederken Urmi yine her şeyi karıştırmayı başarmıştır.

Rashi’de daha fazla dayanamaz ve o da Jigar’a karşılık verir. Konaktan ayrılıp gideceğini söyler. Kokila araya girmeye çalışsa da işler artık çığırından çıkmıştır. Rashi bebeklerini alıp gitmek ister. Jigar ise bebeklerini vermeyi istemez. Modiler burada araya girip bebeklerin annesi ile kalması gerektiğini söyler. Gopi de son bir umut Rashi ikna etmeye çalışır ancak sözleri nafile kalır. Rashi bebeklerle beraber annesinin evinin yolunu tutar.

Rashi’nin gidişiyle beraber Gopi üzüntüden kahrolur. Hetal Gopi’yi sakinleştirmeye çalışırken Gopi bir bombayı daha patlatır. Tüm olanların sorumlusu olarak Radha’yı gösterir. Modilerin kafası iyice karışırken Radha bir anda suçlu konumuna düşmüştür. Koki Radha’ya olanların hesabını sorarken Radha başta olanların kendi suçu olmadığını söyler. Ancak Gopi Radha’nın itirafını dile getirince Radha tüm bunların nedenini Radhi abla olduğunu söyler. Rashi abla bana kötülük yaptığı için ondan intikam almak istedim der. Ancak Rashi ve Jigar olayı o kadar büyümüştür ki Radha’nın bu sözlerinin hiç bir anlamı ve değeri kalmaz.

Radha kendi sözlerinin dinlenmemesi üzerine herkese bağırmaya başlar. Kimse onu adam yerine koymamış hatta Koki kolundan tutup onu atmak istemiştir. Gopi Radha’nın saygısızlığına daha fazla dayanamaz ve herkesin içinde tokatı geçirir. Tüm Modiler şok içerisinde kalır. Gopi tokatla da kalmaz Radha’yı kolundan tuttuğu gibi konaktan atar. Radha’ya artık onun ablası olmadığını da söyler.

Radha üzüntü içinde annesinin yanına gider. Rashi’den sonra Radha’nın da gelişi Urmi’yi epey üzer. Madhu Gopi’yi arayıp neler olduğunu sorar. Radha’nın geri dönmesini ister ancak Gopi’den olanları öğrenince o da şok geçirir.

Bütün bu olanlardan sonra büyük bir dışlanmışlık ve yalnızlık içinde olan Radha’nın gözyaşlarını ise bilin bakalım kim siler? Elbette Umang hemen durumu değerlendirip Radha’nın yanında olarak onu destekler. Tüm bu olanlardan sonra Urmi yüzsüzce Modi konağına gidip çemkirir. Rashi’ye olanlardan Modileri sorumlu tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir