Masum 226.Bölüm Özeti- 3 Kasım Salı

Jigar ve Rashi BOŞANIYOR!  

Masum dizisinde Radha’nın kötü oyunları tüm hızıyla devam eder. Radha bu sefer Rashi ve Jigar’ın arasını bozmak için Rashi’nin Jigar’dan gizlice aldığı pahalı sarinin faturasını Jigar’a göstererek yapmak ister. Rashi ise ecel terleri dökerek bu durumu engellemeye çalışıyordur. Ancak Radha tahmin ettiğimizden de fenadır. Jigar’ın yatağının üzerine aşk mektubu koyar. Jigar mektubu okuyunca şoke olur. Rashi bunu fatura sanıp hemen Jigar’ın elinden alır. Rashi Jigar’ın faturaya kızdığını sanarak olayları yatıştırmaya çalışır ancak Jigar tam tersi aşk mektubuyla Rashi’nin onu aldattığını düşünüyordur. Rashi küçük bir olay için bu kadar büyük bir tepki çok değil mi diye Jigar’a sorarken Jigar bu olayın çok büyük bir olay olduğunu söyler. Radha ise uzaktan ikiliyi izleyip kıkır kıkır güler. Masum 226.bölüm özeti devam ediyor.

Jigar’ın Rashi’ye soğukluğu yemekte de devam eder. Rashi bu durumu nasıl kurtaracağını düşünerek annesi Urmi’den yardım arar. Urmi sende Jigar’a soğuk davran der. Bırak o alttan alsın ve seni kazanmak için çabalasın diye öğütler. Elbette Urmi’nin bu fikri oldukça kötüdür.

Radha ise planlarına hız kesmeden devam eder. Rashi’nin yanına giden Radha Siyam ile konuşmak istediğini söyler. Rashi hemen annesini arayıp durumu bildirir. Radha telefonu alıp Siyam’ın onu aramasını bekler. Ancak sinsice bir fikri vardır. Rashi’nin telefonunu Siyam aramadan gidip Jigar’ın yanına bırakır. Jigar Rashi’nin telefonun çaldığını görünce şaşırır. S harfini görünce de zaten daha öncesinden şüphelendiği için telefonu açar. Urmi telefondakini Radha zannederek aşk sözleri söylemeye başlar. Jigar bu sözler karşısında şoke olurken Rashi’nin onu aldattığı konusunda artık emindir. Urmi ise her şeyden habersiz saf kızı ne güzel kandırdım diye güler.

Jigar ve Rashi arasında yaşanan büyük problemi ise Gopi görür. İkili birbirlerine karşı oldukça soğuktur. Ve üstüne Jigar geceyi salonda koltukta geçirmiştir. Gopi ikilinin arasını yapmak için Koki ile konuşup akşam restoranda yemek yeme fikrini atar. Koki başta istemese de Gopi’yi kırmaz. Gopi Rashi’ye planını anlatırken Radha arkadan bu durumu izler ve hiç memnun kalmaz. Gopi ardından Jigar’a durumu söyler ancak Jigar yengesini dinlemez. Rashi’ye karşı çok öfkelidir. Bu durumda Gopi Ahem’in desteğini alarak ikiliyi akşam yemeğine ikna eder.

Masum 226.Bölüm Özeti- 3 Kasım Salı

Rashi akşam yemeğine annesinin de gelmesini ister ancak Urmi Jitu’dan fena azar yer. Urmi Jitu’yu adam erine koymazken Jitu Madhu’nun gazıyla Urmi’ye fena kızar. Urmi elbette dışarı çıkamaz. Rashi ise o kadar kişi içinden gidip Radha’yı yanına alır. Onunda akşam restoranta gelmesini ister.

Ertesi gün Rashi ve Radha restoranda giderler. İkili bir reklam çekimine denk gelir. Reklam çekimi için seçmeler yapılıyordur. Radha hemen Rashi’nin kanına girerek ona seçmelere katılmasını söyler. Rashi kem küm etse de Radha Rashi’ye çok güzel olduğunu ve kesinlikle seni alacaklarını söyler. Rashi bebekleri restoran görevlisine bırakıp bir form doldurur. Bu arada Jigar’da arabasını park edip gelmiştir.  Radha onun yanına gidip şüphe çekici konuşmalar yapar. Bu arada Jigar bebeklerinin başında yabancı bir adamı görünce şoke olur. Bu arada Rashi’de adamın yanına gelip onunla konuşmaya başlar. Jigar neler olduğunu anlamak için yanlarına doğru gider.

Rashi o esnada adama beni bırakıp gitmeseydin çocuklarımın babası sen olurdun der. Jigar bu sözlerle adeta yıkılır. Rashi’nin amacı çocukların ona ait olmadığını vurgulamak ve reklamcıları kandırmaktır ancak bu oldukça büyük bir yanlış anlaşılmaya sebep olur. Radha ise yaptığı planlarla resmen ipi kesmiştir.

Gopi Jigar ve Rashi’nin aralarını düzelttiğini zannedip sevinirken Jigar’ın göz yaşları içinde gelişiyle şoke olur. Gopi Jigar’a neler olduğunu sormak istese de düzgün bir cevap alamaz. Jigar sadece artık her şeyin bittiğini söyler. Yaşananlar Jigar’ın gözünün önüne tekrar gelince Jigar bunun hesabını Rashi’ye sormak iin onu kolundan tutarak odaya getirir. Jigar oldukça yüksek sesli konuştuğu için Modiler de toplanır. Jigar Rashi’ye bir sevgilisi olup olmadığını sorar. Rashi buna yok diye cevap  verirken Koki de odaya gelip neler olduğunu sorar. Rashi bir yanlış anlaşılma oldu söyler. Jigar biraz da olsun sakinleşir.

Ancak Radha rahat durmaz. Rashi’ye reklam seçmelerinin olumlu sonuçlandığını söyleyip onu tekrar gazlar. Rashi çekimlere gider ancak bir çok yalan söyler. Bebeklerin kendisine ait olmadığı yalanı bunlardan biridir. Rashi çekimlerdeyken bebeklerini ve telefonunu bir kadına emanet edip makyaja geçer. Bu arada Jigar Rashi’yi arar ve kadından nerede olduğunu öğrenir. Kadın ise bebekleri bir başına bırakmıştır. Sete gelen Jigar hem Rashi’nin yalanları hem de bebeklerin bir başına olduğunu görünce delirir. Üstelik Jigar yetişmese ışık seti bebeklerin üstüne devrilecektir. Jigar bunca yalan ve sorumsuzluktan sonra Rashi’ye ondan boşanmak istediğini söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir