Masum 225.Bölüm Özeti- 2 Kasım Pazartesi

Radha’nın İçinden Tam Bir ŞEYTAN ÇIKTI!

Masum dizisinde Raddha  Rashi tarafından kandırılmış ve Ahem’in saçını çekmişti. Radha bu hareketi yüzünden epeyce azar işitirken Madhu kızını götürmek ister. Madhu’nun aksine Kokila Radha’nın bu hareketini mazur görür ve zamanla bu cahilliğinden kurtulacağını söyler. Radha’nın Modi konağında kalmaya devam edebileceğini ifade eder. Masum 225.bölüm özeti devam ediyor.

Radha ise düştüğü bu kötü durumdan dolayı çok üzgündür. Tüm bunların hesabını da Rashi’ye sormaya kararlıdır. Radha bu konuyu Rashi ile konuşmak için odasına gider ancak Urmila ile Rashi’nin içeride konuştuğunu görünce gizlice onları kapıdan dinler. Urmila ve Rashi Radha hakkında konuşuyordur. Rashi Radha’nın cahilliğinden, her şeye inanan bir köylü oluşundan bahsederek Ahem’in ikiz olduğu yalanına hemen inandığını annesine anlatır. Radha Rashi’nin bu sözleri karşısında afallarken onun gerçek yüzünü de görmüş olur.  Radha ardından ablasının odasına gittiğinde Gopi’nin onu koruduğunu ve onun için Ahem’den özür dilediğini görür. Radha artık tüm gerçekleri görmüştür. Ve bu gördükleri onun intikam alması için yeterli sebeplerdir.

Rashi ise her şeyden habersiz Radha’yı Siyam yalanıyla kardırıp mutfakta iş yaptırmaya çalışır. Ancak Radha kendini kötü hissettiğini söyleyerek bunu reddeder. Rashi bu duruma sinir olsa da anlam veremez. Ertesi gün olduğunda büyükanne gelinleri için hediye almıştır. İki paket halinde hediyeyi onlara verir ve seçmelerini ister. Rashi hemen birini almak isterken Koki müdahale eder ve önce Gopi’nin seçmesini ister. Gopi her zamanki gibi mütevazi davranarak sırasını Rashi’ye veriri. Rashi birbirinin aynı olan iki paketten hangisini alsam diye düşünürken ağır olanda karar kılır. Rashi paketi açınca gümüş bir bilezik çıkar. Tam tersi Gopi’de ise altın bilezikler vardır. Rashi bu duruma üzülür.

Gopi odasında çamaşırları toplarken bilezik kutusunu masaya bırakır ve çıkar. Bu arada Rashi ve Radha Gopi’nin odasının önünden geçerler. İkili içeri girince Rashi bilezikleri görür ve denemek ister. Radha Rashi’nin kanına girmek iin bileziklerin ona çok yakıştığını söyler. Ancak Rashi bilezikleri geri bırakıp odasına gider. Elbette Radha’nın işi bitmemiştir. Radha bileziklere yapıştırıcı sürüp Mira’ya kutuyu verir ve Rashi’ye götürmesini ister. Rashi Mira’nın ona bilezikleri getirdiğini görünce bir kez daha takar ancak bilezikler koluna yapışır ve çıkaramaz. Bu arada Gopi bileziklerini göremeyince aramaya başlar. Radha da ona yardım ediyormuş gibi aramaya başlar. Rashi bilezikleri çıkarmakla uğraşırken Radha’yı görür ve yardım ister. Radha tam tersine Gopi abla diye bağırır. Bu ses Modilerin de dikkatini çeker. Koki ve diğerleri de odaya gelir. Rashi bir anda hırsız damgası yer. Kendini açıklamaya çalışsa da Koki her zamanki gibi onu dinlemez. Radha elde ettiği sonuçtan dolayı oldukça mutludur.

Masum 225.Bölüm Özeti- 2 Kasım Pazartesi

Elbette Rashi’de bu duruma karşılık verir. Rashi el yazısıyla bir aşk mektubu yazıp Ahem’in sefer tasına koyar. Ahem sefer tasında aşk mektubu gördüğü için epey kızgındır. İş yerinde rezil olmuştur. Ahem bu konuda Gopi’ye kızarken Gopi bunu yapanın Radha olduğunu düşünerek o da Radha’ya kızar. Radha Rashi’nin bu yaptığı plana cevabı daha da acımasız olacaktır.

Radha Gopi’den sıyrılıp hemen Rashi’nin yanına gider. Ona Gopi’nin kendisini kıskandığın ve engellemek istediğini söyler. Gopi’nin bu yaptıklarının hesabını ödeteceğini ve yemeğine zehir attığını Rashi’ye anlatır. Rashi bu durum karşısında şoke olur. Siyam ve Ahem’in ikizi yalanı ona aittir eğer olaylar çığırından çıkarsa iş ona kalacaktır. Rashi hemen mutfağa gidip yemekleri dökmeye çalışır. Ancak önce Meeti’yi atlatmalıdır çünkü Meeti yemekleri servis için tabaklamıştır. Rashi Meeti’nin mutfaktan çıkmasını sağlayıp yemekleri çöpe döker. Bu arada Kokila gelip onu görünce Rashi’ye bağırıp kızar. Rashi yemekler konusunda dökmek için bahane söylese de Koki öyleyse döktüğün gibi yapacaksın der. Rashi akşam yemeğine tüm yemekleri tekrar yapmak zorunda kalır. Radha zevkle bu durumu izlerken Rashi kendini yatağa zor atar.

Ancak Radha’nın oyunları bunla da bitmez. Radha Rashi’ye köylü kızının akıllı şehir kızının canını nasıl okuyacağını göstermeye karlıdır. Radha’nın bu seferki planı daha acımasızdır. Jigar’ın çantasına gül ve seni seviyorum yazan kağıt koyar ve Rashi’ye onları yanlışlıkla Jigar’ın çantasına koyduğunu söyler. Rashi Jigar’ın çantasını almak için epey uğraşır. Hatta Jigar’ın kafasına su bile döker. Rashi not ve gülü almayı başarır. Ancak Jigar Rashi’ni çöpe attığı kağıtları görür. Bunları birleştiren Jigar Rashi’ye bir aşk mektubu ve gül geldiğini öğrenince şoke olur. Radha’nın planı doğrultusunda Jigar Rashi’den şüphelenmeye başlar. Ancak Rashi bir şekilde Jigar’ı yumuşatınca Radha ikilinin arasını bozmak için yeni bir plan yapmaya karar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir