Masum 224.Bölüm Özeti- 1 Kasım Pazar

Radha Ahem’in SAÇINI ÇEKİYOR! Ahem DELİRDİ.

Masum dizisinde Rashi oyunlarıyla yine ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Radha’yı Ahem’in ikizi olduğuna inandıran Rashi Gopi ile ikiliyi Ahem konusunda birbirine düşürmeye çalışır. Nitekim abla kardeş çay kavgasına tutuşarak Rashi’nin tuzağına düşmüş olurlar. Masum 224.bölüm özeti devam ediyor.

Urmi ise saadet zinciri işinde büyük hayal kırıklığı yaşar. Kozmetik ürünler üzerinden zengin olacağını sandığı şirket kapıya kilit vurup sırra kadem basmıştır. Urmi yine hüsranla eve dönerken başına geleceklerden habersizdir. Bu şirkete üye yaptığı mahalleli de dolandırıldıklarını anlayıp binanın önüne gelmiştir. Urmi hemen bir aracın arkasına gizlenip onlardan saklanır.

Ancak Urmi’nin önündeki araç hareket edince Urmi kabak gibi ortada kalır. Mahalleli Urmi’yi görünce paralarını geri almak için onu kovalar. Urmi kalabalıktan kaçarken Kinjal’e çarpar ve mahalleliye yakalanır. Kinjal de Urmi’ye destek yerine köstek olur. Mahalleliyi dolandırdığı için onu suçlar. Kinjal’in amacı Daval’ın kaybolan parasının hesabını sormaktır. Urmi zor durumda kalıp bu işi çözeceğini söyleyerek öfkeyi dindirir. Urmi elbette bunu yapmak yerine Modiler’e giderek mahalleden mümkün olduğunca uzak yaşamaya çalışır. Nitekim mahalleli evinde onu arayıp paralarının hesabını soruyordur.

Modi konağında ise Radha’nın gözü Ahem’dedir. Gopi’nin sürekli onun yakınında durmasından hoşnut olmayan Radha Ahem’e yani Rashi’nin kandırmasıyla ikizi zannettiği Siyam’a yakınlaşmaya çalışır. Ancak Radha bunu başaramadığı gibi sürekli Ahem ve Gopi’yi yanyana görmektedir. Bu arada Madhu’da Modi konağına gelip yeni bir ritüelden bahseder. Koki Madhu’ya ters olduğu için bu geleneği kutlamak istemese de büyükannenin isteğiyle kutlanır.

Radha’nın Ahem’e olan yakınlaşması ise devam eder. Radha yemekte Ahem’e özel servis yaprak onun başından ayrılmaz. Sanki Ahem’in eşiymiş gibi pür dikkat onu izleyip durur. Bu hareketler elbette herkesin dikkatini çeker. Ahem ise işlerindeki yoğunluk nedeniyle Radha’yı ve yaptıklarını pek önemsemez. Radha’nın ise gözü gittikçe dönmeye başlamıştır. Rashi onu engellemeye veya iş yaptırmaya çalıştığında büyük bir tersleme ile karşılaşıp ne diyeceğini bilemez. Radha ayrıca Gopi ile konuşup korktuğu için bu gece kendisi ile yatmasını ister. Amacı gece olduğunda gizlice Ahem’in yatağına gitmektir. Rashi bunu engellemek için Radha ile konuşur. O kişinin Siyam değil Ahem olduğunu söyler ancak Radha inanmaz. Rashi Ahem’in üstüne süt döker ve kıyafetini değiştirmesini sağlar. Ahem kıyafetini değiştirince Rashi Radha’ya Siyam’ın gittiğini Ahem’in geldiğini söyler. Böylelikle zorda olsa Rashi Radha’yı engellemeyi başarır. Radha’da ablasına birlikte uyumalarına gerek kalmadığını söyler.

Masum 224.Bölüm Özeti- 1 Kasım Pazar

Radha bu arada kendini o kadar kaptırmıştır ki Gopi ve Ahem’in odasına gidip yatağına yatar. Orada hayaller kurup kendini Ahem ile düşünür. O esnada Ahem odaya gelince Radha örtüyü başına çekerek saklanmaya çalışır. Ahem’de örtünün altındakini başta Gopi zanneder ancak Gopi’yi aşağıda süsleme yaparken görür. Peki yataklarındaki de kimdir? Ahem tam örtüyü kaldıracakken Radha’nın şansına Ahem’e telefon gelir. Ve Radha bu durumdan kurtulur. Ahem odadan çıkınca Radha da hızlıca odayı terk eder.

Radha’nın bitmek bilmeyen bu oyunlarından sıkılan Rashi onu kandırıp durdurmak için bir yalan bulur. Rasha’ya Ahem ile Siyam’ı karıştırmaması için Siyam’ın peruk taktığını söyler. Rashi böylelikle Radha’nın ikide bir de Ahem’e yakınlaşmasını engellemek ister. Üstelik yalanının ortaya çıkmasından da korkuyordur. Ancak Rashi çok kötü bir karar vermiştir. Bu arada Modiler tören için hazırlanıyordur. Radha tören için meyveleri götürürken dikkatsizlik yüzünden Ahem ile çarpışır ve tüm meyveler yere dökülür. Ahem eğilip yerdeki meyveleri toplamaya başlar. Bu arada Radha’nın aklına Rashi’nin söyledikleri gelir. Karşısındaki kişi Ahem’i yoksa ikisi Siyam mı diye merak eder. Bunu anlamak içinde Ahem’in saçını çeker. Ahem saçının çekilmesine çok öfkelenir ve Radha’ya fırçayı basar. Ahem’in bağrışını duyan Modiler hemen ikilinin yanına gelip neler olduğunu sorar. Radha olayın şoku ile ağlarken Ahem saçının çekildiğini söyler. Bu arada Rashı araya girip Radha’nın delirmiş olabileceğini söyleyerek olayın gerçek yüzünün ortaya çıkmasını engeller. Madhu’da yaşananlardan dolayı kızını yanına alacağını dile getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir