Masum 223.Bölüm Özeti- 31 Ekim Cumartesi

Radha Ahem’i Gizemli AŞIĞI ZANNEDİYOR!

Masum dizisinde Gopi’nin doğum günü için kutlamalar devam ederken Urmi ve Kinjal Madhu’nun bitmek bilmeyen istekleri ve azarlamalarından illallah ederler. İkili köşeye çekilip Madhu ile mücadele etmek için gizli anlaşma yapar. Kinjal ve Urmi’yi yan yana görmek gözlerimizi yaşarttı desek yeridir. Tabi ikilinin bu anlaşmasına kulak kabartan bir kişi daha vardır o da Savita. Savita ortalığı karıştırmak için planlar kurar. Planı basittir. Tören için yapılan sütü gizlice mutfaktan kaçırmak ve Kokila’nın tören esnasında rezil olmasını sokacağı laflarla izlemektir. Savita sütü mutfak penceresinden çıkartarak saklamayı başarır. Gopi tören için süt tenceresini almaya gidince tencerenin olmadığını görür. Gopi durumu Koki’ye söyler. Kokila da pedere süt tenceresini bulamadıklarını iletir. Savita neşelidir. Bir bir laflarını Modiler’e söyleyerek Kokila’yı ezer. Masum 223.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi ise çeşmeden su doldurarak en azından boş tencere götürmemek ister. Bu amaçla tencereyi doldurur ama çeşmeden su yerine süt akar. Bu durum elbette herkesi şaşırtır. Sütün sebebi kedinin Savita’nın koyduğu tencereyi su deposuna dökmesidir. Bu güzel olayla beraber Gopi’nin doğum günü kutlanmış olur.

Diğer yandan yine geleneksel bir gösteri bizleri bekliyor. Bu gösteride Urmi şeytan, Gopi prenses, Ahem prens minik Mira ve diğerleri bir çok farklı rollere girer. Bu rollerde tiyatral oyunlarla beraber Ahem aşkı Gopi’yi kurtaran bir efsaneyi canlandırır. Özellikle Ahem ve Gopi’nin güzel dansı hepimizi izlerken çok mutlu edecek. Bu eğlenceli anları bir kenara bırakırsak Gopi’nin kardeşi Radha, Rashi’nin gazlamalarıyla ona gizemli sevgilisinin aldığı elmas kolyeyi Gopi’nin çaldığını düşünür. Radha bu amaçla Gopi’ye hesap sormak için karşısına çıkar. Gopi bu hediyenin Ahem tarafından ona verildiğini söyleyince Radha gerçeklerle yüzleşmiş olur. Rashi onu kandırıyordur. Radha Rasahi’ye hesap sormak için yanına gider.

Masum 223.Bölüm Özeti- 31 Ekim Cumartesi

Rashi oldukça zor duruma düşmüştür. Yardım için hemen annesini arar. Umri şeytani fikirleriyle hemen Rashi’ye telefonu Radha’ya vermesini ve gizemli sevgilinin telefonda olduğunu söylemesini ister. Urmi sesini değiştirerek gizemli sevgili rolü yapar. Radha bir kez daha Urmi ve Rashi’nin tuzağına düşmüş olur. Ancak Radha’da cin fikirlidir ve adamla buluşmak ister. Urmi ve Rashi buluşma fikriyle şoke olur. Durduk yere başlarına iş almışlardır.

Radha güzel giyinip dışarıda gizemli sevgilisi ile buluşmaya giderken Urmi de tiyatrocu birini bulup yalancı sevgili rolü için adama para verir.  Ancak işler çok farklı bir hal alır. Urmi’nin tuttuğu adam sarhoş bir şekilde dolaşırken tiyatrocu Ahem’in arabasının önünde devrilir. Ahem adama yardım etmek için gideceği yere kadar onu götürmeye karar verir. Ahem ve tiyatrocu buluşma noktasına doğru ilerlerken Rashi ve Radha orada bekliyorlardır. Ahem araçtan iner ve tiyatrocunun elindeki gülü alır. Bu esnada Radha ve Rashi Ahem’i gülle görünce şoke olurlar. Ahem bir anda Radha’nın gizemli sevgilisi durumuna düşmüştür.

Radha yine Rashi’nin kendisini kandırdığını düşünür. Ne de olsa gizemli sevgili beklerken karşısına Ahem çıkmıştır. Ancak Rashi sivri zekasını yine kullanır ve saftirik Radha’yı kandırır. Ona Ahem’in ikiz kardeşi olduğunu ve evden anlaşamadığı için kovulduğunu söyler. Gördükleri kişinin Ahem’e tıpa tıp benzeyen ikizi Siyam der. Radha hemen Rashi’ye inanır. Rashi’nin amacı iki kardeşi birbirine düşürmektir.

Nitekim bu olay kısa zamanda Radha ve Gopi arasında çekişmeye sebep olur. Radha eve geldiğinde Ahem’de onun ardından eve gelmiştir. Radha Ahem’i Siyam zannederek Gopi’den önce ona çay yapmak ister. İkili burada sürtüşürler. Rashi ayrıca Radha’ya Gopi’nin onu kıskandığı yalanınada inandırır ve ikizler mevzusunu kimseye anlatmamasını ister. Çay tartışmasına ise Ahem son veriri. Gopi’ye Radha’nın ona çay yapmasına izin vermesini söyler. Rashi yine ortalığı karıştıracak bir işe imza atmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir