Masum 220.Bölüm Özeti- 28 Ekim Çarşamba

Gopi’nin Kardeşi Saflıkta REKOR KIRACAK!

Masum dizisinde Rashi Gopi’nin kardeşi Radha’yı kullanmaya devam eder. Kızın cahilliğinden faydalanarak kendisinin yapması gereken tüm işleri Radha’ya yaptırır. Tabi Radha’nın saflığı Gopi’nin başlangıçtaki saflığından daha beterdir. Radha mutfağı temizleyeceğim diye her yeri inek tezeği ile sıvalar. Koki bu durumu görünce deliye döner. Radha’yı azarlar. Ayrıca Gopi’den kardeşini eğitmesi için daha sert olması gerektiğini söyler. Rashi ise Radha’nın aklını o kadar iyi yıkamıştır ki tüm Radha başına gelen tüm saçmalıkların sebebi olarak Gopi’yi görür. Rashi ise onun gözünde onu koruyup kollayan kişidir. Masum 220.bölüm özeti devam ediyor.

Nitekim Radha bu düşüncelerini Gopi’ye de ilan eder. Ona artık kardeş olmadıklarını ve iyi gibi davranma oyununu bırakmasını söyler. Gopi kardeşinin bu sözleriyle kırılırken uzaktan Rashi olanları izleyip sinsi sinsi güler. Rashi ardından Radha’yı yakalayıp biraz daha gazlar. Onu eğiteceğini söyler. Ancak işlerim çok yoğun diyerekten Radha’yı kendine köle yapar. Radha ise saflığıyla hiçbir gerçeği göremez.

Ayrıca Radha yeni bir olaya daha imza atar. Ahem’in koltukta duran çek defterini alan Radha onun imzasını taklit ederek ek yaprağını imzalar. Bunu marifetmiş gibi Rashi’ye göstermeye çalışır ancak Rashi’nin umurunda olmaz. Urmi ise Madhu’dan kaçmış Rashi’yi ziyarete gelmiştir. Radha’nın elindeki çek defterini gören Urmi’nin gözü döner. Urmi hemen Radha’yı kandırarak çeki ondan alır. Bu çeki bozdurarak zengin olacağını düşünür. Nitekim çek boştur ve istediği kadar rupi yazıp bankadan alabilecektir. Ancak Urmi’nin bilmediği bir şey vardır. Ahem bu durumu fark edip bankaya bildirir. Çek bozdurmak için gelen olursa onu tutuklanmasını söyler.

Bu arada Rashi ise Radha’yı alıp gezmeye çıkar. Onu kandırıp pof poflar ama amacı Radha’ya bebeklerine baktırmaktır. Rashi yolda giderken Radha’nın mutsuz halini görüp ona neler olduğunu sorar. Radha sonunda baklayı ağzından çıkarır. Ahem’in çekini kendisinin aldığını daha sonra Urmila varken masaya koyduğunu ancak bir daha bulamadığını söyler. Rashi hemen durumu anlar. Çeki annesi almıştır ve eğer onu engelleyemezse hırsız konumuna düşecektir.

Rashi telefona sarılıp Urmila’yı arar ancak Urmi telefonu evde bırakmıştır. Rashi bebekleri Radha’ya annesi çeki bozdurmadan bankaya gitmeye çalışır. Bu arada Urmila’da bankanın yolunu tutmuş zenginlik hayalleri kuruyordur. Urmi bankaya girince epey sıra olduğunu görür. İnsanlardan izin isteyerek öne geçmeye çalışır. Zengin olmak için sabırsızdır. Bu arada Rashi trafiğe takılmıştır ancak tam zamanında bankaya yetişir. Urmila çeki vezneye uzatmadan araya girer. Urmi’yi hemen köşeye çekerek durumu anlatır. Urmila yine son anda paçayı kurtarmıştır.

Masum 220.Bölüm Özeti- 28 Ekim Çarşamba

Diğer yandan annesini kurtaran Rashi arkadaşlarının yanına geri döner. Rashi Radha’yı hizmetçisi olarak kızlara tanıtır ve onlara hava atar. Bu esnada şans eseri Gopi’nin bindiği araç arıza yapınca Gopi Radha’yı görür. Rashi’nin yanına giden Gopi Rashi’nin kardeşini hizmetçi olarak kızlara tanıttığını duyar. Gopi Rashi’yi köşeye çekip bu konuda onu uyarır ve bu yaptığının kabul edilemez olduğunu söyler. Gopi ardından Radha’yı alıp gitmek ister ancak Radha ablasının günün mahvettiğini düşünüp ona karşı koyar. Ancak Gopi ablalık vazifesini yerine getirip onu zorla da olsa konağa geri götürür.

Rashi konağa oldukça gergin döner. Kokila’nın olanları öğrenmesi onun için bir son demektir. Koki onu konaktan kovarsa ne yapacaktır. Ancak Rashi’nin korktuğu başına gelmez. Gopi olanları Kokila’ya anlatmamıştır. Gopi Rashi’yi bir kez daha kenarı çekip son uyarısını yapar. Eğer bir daha kardeşini kullanırsa gerekleri saklamayacaktır.

Gopi uyarasını yapsa da Rashi huyundan vazgeçmez. Radha’yı Gopi’ye karşı doldurmaya devam eder. Ona Gopi’nin kıskandığını söyler ve Radha’yı doldurmaya devam eder.

Urmi’nin başı ise Madhu ile derttedir. Urmila Madhu’dan kurtulmayı kafasına koyar. Bu amaçla Kinjal ile anlaşma yapar. Ne pasına olursa olsun Madhu’dan kurtulmalıdır. Urmi Rashi’yi arayıp ona da dert yanar. Kokila’ya kötü derdim ama Madhu Koki’den de beter der.

Modilerin sorunları bunla da bitmez.. Bayram’da yılanlara süt içirten adamın yılanı Modi konağına girer. Mira yılanı görüp anlatmaya çalışsa da kimse anlamaz. Rashi yılanı yanlışlıkla eline alınca fark eder. Tüm konak bağrışmaya toplanır ve herkes kaçışmaya başlar.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir