Masum 219.Bölüm Özeti- 27 Ekim Salı

Rashi Gopi’nin Kardeşini MAYMUNA ÇEVİRDİ!

Masum dizisinde Madhu’nun isteği doğrultusunda Gopi ve Ahem tekrar evleneceklerdir. Düğün için tüm hazırlıklar yapılmış Ahem damatlıkla konağa gelmiştir. Hazırlıkları Madhu ve eşi titizlikle yapmış düğünü adeta panayır havasına sokmuşlardır. Her şey yolunda gitse de bir eksik vardır. O da Gopi’dir. Gopi mabede dua etmeye gitmiş ancak yağmur nedeniyle orada kısılıp kalmıştır. Tüm bu aksiliklerin üstüne Gopi telefonunu da düşürünce konaktakilere bir türlü haber veremez. Masum 219.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Urmi yine para kazanmanın yolunu bulmuştur. Gopi’nin babasının bıyıkları üzerinden milletten para toplar ve gösteri yapılacağını söyler. Ancak Urmi gelene kadar Gopi’nin babası bıyıklarını kesmiştir. Kesme nedeni ise Gopi’yi bulduğunda bıyıklarını keseceğine dair verdiği sözdür. Urmi yine hayal kırıklığına uğrar.

Bu arada Gopi’nin gelmeyişi Radha’nın dikkatini çekmiştir. Düğünün olumsuz gitmesini istemeyen Radha Gopi’yi merak edip durur. Gopi’nin başı ise beladadır. Yağmur bir türlü dinmek bilmiyordur. Gopi mabette bulunan birinden telefon rica ederek Ahem’i arar ancak hatlar yağmur nedeniyle kesiktir.

Gopi ortalıkta yokken artık düğün için vakit gelmiştir. Gopi’nn gelişiyle nikah töreni başlayacaktır. Radha ablasının düğününü bölünmemesi için gelinliği giyip üstünü kapatır. Düğün Radha’nın gelin olmasıyla devam ederken Gopi dayanamaz ve yağmura aldırış etmeden Modi konağının yolunu tutar. Peder artık tüm ritüelleri yapıp nikahı kıyacakken Gopi son anda yetişir ve düğünü durdurur. Herkes Gopi’yi görünce şoke olur. Radha’nın da gelinlikle olması ayrı bir kafaları karıştırır.

Radha gerçekleri anlatıp bütün bunları neden yaptığını anlatır. Neyse ki herkes Radha’nın saflığını ve cahilliğini bildiği için olay çok büyütmez. Gopi gelinliği giyer ve düğün yeniden başlar. Oldukça güzel geçen düğünde Ahem ve Gopi tekrar nikah tazelemiş olurlar.

Masum 219.Bölüm Özeti- 27 Ekim Salı

Ertesi gün Gopi’nin ailesi konaktan ayrılmak için Modilerle vedalaşır. Gopi anne ve babasıyla sarılır. Gopi’nin kardeşi Radha ablasından ayrılmak istemez. Gopi’ye onunla kalmak istediğini söyler. Kokila da bu duruma razı gelir ve Radha’nın kalmasında bir sorun olmadığını söyler. Radha Modi konağında kalırken Gopi’nin anne ve babası Urmi’nin evine taşınmıştır. Umi bu durumdan hiç ama hiç memnun kalmaz. Gopi’nin annesi Madhu ile kapışıp dururlar.

Urmi Madhu ile çekişirken Gopi’nin kardeşi Radha ise Modi konağında epey tepki çeker. Radha cahilliğinin yanı sıra Modi evinin kurallarından da bihaberdir. Sofrada elini yemeklere daldıran Radha herkesin midesini bulandırır ardından annesi ile telefonda yüksek sesle konuşarak Ahem’in telefon görüşmesini mahveder. Gopi en sonunda kardeşini yanına çekerek onu eğitmeye karar verir.

Elbette Radha’nın bu cahilliği Rashi’nin hemen dikkatini çeker. Rashi bunu kullanıp Radha’yı herkese rezil etmeye karar veiri. Böylece Gopi’yi de küçük düşürecektir. Rashi’nin ilk oyunu Radha’ya makyaj yapmak olur. Radha’yı makyajla çok güzel olacağına inandıran Rashi kızı adeta maymuna çevirir. Gopi kardeşini bu şekilde görünce şoke olur. Onu zorda olsa banyoya götürüp o saçma makyajı siler.

Tabi Rashi’nin planları bitmez. Annesi Urmi’den aldığı taktiklerle Rashi bu seferde krem yerine Radha’ya yapıştırıcı veriri. Radha yüzüm güzelleşecek diye tüm yapıştırıcıyı suratına sürer. Radha aşağı inip sofrayı hazırlarken ellerindeki yapışkan önce bardağı ardından da çatalı eline yapıştırır. Radha’yı bu zor durumdan kurtaran Gopi olur. Ancak tüm bunlara rağmen Radha’nın bu durumu tüm Modiler tarafından görülür. Modiler bu duruma oldukça üzülürler.

Diğer tarafta ise Urmila resmen eziyetler içindedir. Küçük gelin olduğu için evde Madhu’nun sözü geçiyordur. Madhu Urmila’yı azarlayıp ona işler yaptırır. Urmi Madhu’nun anlına masaj dahi yapar. Tüm bunlardan en çok hoşlanan ise Kinjal’dir Kinjal Urmila’yı izleyip kıkır kıkır güler.  Bu bölüm Rashi Radha ile Madhu’da Urmila ile uğraşıp durur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir