Masum 218.Bölüm Özeti- 26 Ekim Pazartesi

Gopi ve Ahem İkinci Kez EVLENİYOR!

Masum dizisinde Kokila ve Madhu Gopi konusunda çekişmeye girerler. Gopi hastayken Madhu duş almasını Koki ise almamasını söyler. Gopi ise ne yapacağını bilemez haldedir. Bu arada Gopi’nin kardeşi Rada’da mutfakta sütü yere döker. Dökmesinin sebebi mikro dalga fırından gelen sestir. Rada’nın bu korkusunu gören Hetal mikro dalga fırının ne işe yaradığını ona anlatır. Masum 218.bölüm özeti devam ediyor.

Ertesi sabah ise Ahem oldukça güzel bir uyandırma ile karşılaşır. Mira babasının doğum gününü kutlar. Ayrıca Gopi ve diğer Modieler’de Ahem’in doğum gününü kutlarlar. Ayrıca Gopi’nin kardeşi Rada Ahem’e çiçek almıştır. Madhu ve Koki çekişmesi burada da baş gösterir. Madhu Ahem’in boynuna çiçekler asarak doğum gününü kutlar. Ayrıca doğum günü hazırlığını da kendisi yapacaktır. Gopi’nin yorulmasını istemiyordur.

Urmi’nin başı ise fena belaya karışacak durumdadır. Kremleri sattığı bir kadın yüzündeki sivilce yüzünden Urmi’yi sorumlu tutar. Urmi böcek ısırığı diyerek bu işten sıyrılsa da Urmi’nin işi zordur.

Annesini kızı Rashi’de benzer duruma düşer. Rashi yine Rada’yı kullanmaya ve ona ev işlerini yaptırmaya devam eder. Bu sefer kıyafetleri verip asmasını kurutmasını söyler. Rada hava kötü olduğu için bunu nasıl yapacağını bilemez. Aklına mikro dalga gelir. Kıyafetleri mikrodalgada kurutmaya alışan Rada bebeklerin tüm giysilerini yakar. Rashi Rada’ya bağırmaya başlarken araya Modiler girer.

Masum 218.Bölüm Özeti- 26 Ekim Pazartesi

Modi konağında ise Kokila ve Madhu çekişmesine sebep olan bir olay daha gerçekleşir. Koki Gopi’ye sari hediye eder ve doğum gününde giymesini ister. Bunu gören Madhu’da Gopi’ye para verip kendisine Sari almasını ister. Gopi Kokila ve yıllar sonra bulduğu annesi arasında kala kalmıştır. Neyseki Koki benim sarimi daha sonra da giyebilirsin diyerek Gopi’yi bu işten kurtarır. Ancak Rashi aradaki çekişmeyi fark eder. Bunu lehine kullanmak için hemen olanları annesine anlatır.

Urmi soluğu hemen Modi konağında alır. Amacı Koki ve Madhu’nn arasını bozmaktır.Bu arada Urmi’ninn kullandığı kremler onunda yüzünü mahvetmiştir. Urmi hemen planlarına başlar. İlk olarak meyvelere toz döküp bozulmalarını sağlar. Koki Gopi’den tekrar meyveleri doğramasını isterken Madhu kızının işlerle uğraşmasını hoş bulmaz. Urmi ve Rashi ikiliyi karşı karşıya getirmek içn ince ince çalışırlar. Ayrıca ikili Gopi’yi sari konusunda da etkileyip Koki’ninkini giymesini sağlatırlar. 

Madhu bu duruma bozulurken Gopi güzel bir açıklama yapar. Koki’nin özenerek bu sariyi ona aldığını annesinin ise sadece para verdiğini söyler. Bu yüzden Koki’nin aldığını giydiğini belirtir. Ancak Madhu yinede bu duruma bozulmuştur. Urmi ve Rashi planları bozulduğu için mutsuzdurlar.

Ancak ikilinin mutsuz olmalarına gerek kalmaz. Koki Madhu’ya Mira’ya tatlı yedirme konusunda müdahale edince Madhu Kokila’yı Gopi’ye şikayet eder. Gopi bu durumun çözümü olarak ailesinin Modi konağından taşınması olarak görür. Bu durumu Kokila’ya anlatır. Koki bu duruma müsaade etmez.

Ancak çok geçmeden ikili yine karşı karşıya gelir. Bu sefer hem Koki hem de Madhu Gopi’ye tatlı yediremeye çalışır. Ortam oldukça gerilir. Urmi ve Rashi ikilinin birbirine girmesini beklerken Koki geri adım atar. Madhu’nun Gopi’nin annesi olduğunu söyleyerek pastayı yedirme önceliğinin onda olduğunu dile getirir. Bu ortama aniden sıcak bir hava verir.

Gopi’nin babasıda durumu fark edip Madhu’yu konaktan gitmeleri gerektiğine ikna etmeye çalışırken Madhu’nun bir isteği daha olacaktır. Madhu kızının evliliğini göremediği içi Kokila’dan bir istekte bulunur. Bu istek Gopi ve Ahem’in bir kez daha evlenmesidir. Kokila Ahem bunu isterse neden olmasın der. Madhu Ahem’i ikna ederek yeniden bir düğüne herkesi razı eder.

Rashi Gopi’nin tekrar evlenmesini hemen kıskanır. Annesine kendisinin de tekrar evlenmesi gerektiğini söyler. Urmi seni bedavaya evlendirdim bir daha yapamam der. Evlilikten ziyade Gopi ile Ahem’in düğününü mahvetmeye odaklanmalıyız diyerek Rashi’nin aklına girer. İkili tekrar ortalığı karıştıracaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir