Masum 217.Bölüm Özeti- 25 Ekim Pazar

Ahem’e TOKAT! Gopi ve Annesi Sonunda KAVUŞTU

Masum dizisinde Ahem’in Gopi’nin annesi konusundaki endişeleri haklı çıkmıştı. Bu bölümde de Gopi’nin annesi başrolde olmaya devam ediyor. Mira’yı kızı Gopi sanarken Mira’nın ona anne dememesi Madhu yani Gopi’nin annesini kızdırır. Gopi ise annesinin durumundan dolayı Mira’yı ona vermeye ve hoş görülü davranarak annesinin düzeltmeye devam eder.  Masum 217.bölüm özeti devam ediyor.

Ahem ise Mira’nın Gopi ile değil de aklını sıyırmış bir kadında olmasını istemez. Her ne kadar kayınvalidesi olsa da bu durum Mira’nın psikolojisini kötü yönde etkileyebilecek bir durumdur. Kokila ise Ahem’e bu konuda sabırlı olmasını tavsiye eder.

Ancak Ahem gece olup uyuyacağı zaman dayanamaz. Mira olmadan bir türlü gözüne uyku girmiyordur. Ahem kalkıp kaynanasının odasına gider ve Mira’yı almak ister. Bu esnada uyanan Mira ağlamaya başlar. Madhu yani Gopi’nin annesi Mira’nın ağlamasına uyanır ve Ahem’in bebeğini çaldığını düşünür. Bu korkuyla Ahem’e sert bir şekilde tokadı yapıştırır. Gopi gördükleri karşısında şoke olurken tüm Modiler gürültüyle yukarı koşarlar. Gopi olanları Koki’ye anlatır. Koki Madhu’ya kızarken Madhu’nun Gopi üzerinden yaşadığı dramı anlatması herkesi yine hüzne boğar ve olayın büyümesi engellenir.

Bu arada Rashi ise neler olduğunu öğrenmek için meraktan ölüyordur. Ancak oğulları ile ilgilendiği için içeri gidemez. Neyse ki Jigar gelince tüm olayları ondan öğrenir. Sabahı beklemeye dayanamayan Rashi annesine mesaj atarak her şeyi ona yetiştirir. Urmi ise tokadın Ahem’e gitmesine üzülür. Keşke Koki’yi tokatlasaydı der. Onun attığı tokadın acısı hala yanağındadır.

Masum 217.Bölüm Özeti- 25 Ekim Pazar

Ertesi gün Koki Ahem’i Madhu konusunda uyarır. Gopi ve annesi için sabırlı olmasını tavsiye eder. Ahem ise bu konuda dikkatli olduğunu ancak Mira’nın olumsuz etkilenmesinden endişelendiğini dile getirir. Tüm bu konuşmaları dinleyen Gopi ise oldukça üzgündür.

Ayrıca Gopi’nin babasının Ahem’e elini kaldırışı herkesi ürkütürken devamında tokatın atıldığı yanağı okşayışı herkesi mutlu eder. Gopi’nin babası dün geceki olaylardan dolayı hem Modiler’den hem de Ahem’den özür diler.

Diğer yandan Urmila ise yeni giriştiği işte epey kötü yönde gider. Urmi hiçbir satış yapamıyordur. Umri Kinjal’den yardım ister ancak o da satış işini beceremez. Ayrıca Urmi Rashi’yle de kavga eder. Rashi Gopi’nin ailesini Urmi’nin gelip götürmesini isterken Urmi bu eve onları getirecek kadar salak olmadığını söyler. Rashi’de öfkelenip telefonu annesinin yüzüne kapatır.

Urmi için elbette pes etmek yoktur. İşleri düzeltmek isteyen Urmila’nın aklına bir fikir gelir. Satış yapmaya çalıştığı kadınları toplayıp Modi konağına götürür. Amacı Gopi’nin babasının pala bıyıklarını gösterip bunların kendi ürünleri sayesinde olduğunu söylemektir. Nitekim kadınlar sağlıklı uzamış bıyıkları görünce Urmi’nin yalanına kanarlar.

Urmi için işler iyi giderken Ahem için sabır taşar. Ahem Mira’yı Madhu’nun kucağında ağlarken görünce sinirlenir. Üstelik Mira’nın kolları da mosmor olmuştur. Ahem Mira’yı, Madhu’dan alıp bu Gopi değil deyince Madhu yaşadığı şokla bayılır. Doktor apar topar gelir ve Madhu’yu muayene eder. Doktor Madhu’nun durumunun kritik olduğunu söyler. Bu durumun bir daha yaşanmaması gerektiğini yoksa olumsuz sonuçları olabileceğini dile getirir.

Ancak herkesin aksine Ahem’in bu tavrı Madhu’nun eskiye dönmesini sağlayan bir etken olur. Madhu dışarı çıktığında yağmur yağınca yine krize girer. Gopi annesine koşarken annesini aklında tüm geçmiş, Ahem’in sözleri canlanır. Madhu gözlerini açtığında Gopi’yi görür ve onu tanır. Anne kız birbirlerine sarılırlar. Bu duygusal anlarda tüm Modilerin gözleri dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir