Masum 216.Bölüm Özeti- 24 Ekim Cumartesi

Gopi Ailesine Kavuştu! ANNESİ DELİRMİŞ!

Masum dizisinde Urmi Gopi’nin kaybolan babasını bulmuş, bu bıyıklı adamı epey kovaladıktan sonra yakalamıştı. Urmi bu adamı kolundan yakaladığı gibi Modi konağına getirir. Rashi pis bıyıklı adamın burada ne işi var diyerek Urmi’ye kızarken Urmi bu adamın Gopi’nin babası olduğunu söyler. Yıllardır anne ve babasını kaybetmiş olan Gopi için bu büyük bir şoktur. Urmi çıkmış hiç tanımadığı bir adamı babası diye ona tanıtıyordur. Gopi daha fazla dayanamaz ve Urmila’ya bağırır. Ölmüş babasını oyunlarına alet etmemesini ister. Gopi göz yaşları içinde kalmıştır. Urmi’nin intikam için böyle bir oyun oynadığını düşünüyordur. Masum 216.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi’nin bu sert tavrı Urmila’yı şaşkına çevirirken aynı zamanda pos bıyıklı adamda Gopi’nin göz yaşlarına ve sözlerine üzülüp göz yaşı döker. Gopi’den sonra Kokila da Urmi’ye kızar. Urmi gerçek olduğunu haykırsa da tam bir yalancı çobana döndüğü için kimse onun sözlerine inanmaz. Ahem de artık bu saçmalığın bitmesini ister ve pala ile Urmi’yi konaktan kovar.

Ertesi gün olduğunda Urmi pala bıyığı Modiler’e kabul ettirmenin yolunu düşünür Bu arada Kinjal de bu bıyıklı adamı evde görünce çığlığı basar. Adamın tipi gerçekten ürkütücüdür. Urmi gerçeği kanıtlamak için ikinci kez Modi konağına gider. Modilere siz inanmasanız da bu gerçeği size açıklayacağım der. Urmi ve Koki karşı karşıya gelirken Urmila kararlılığını bozmaz. Kendi sözlerine inanılmıyorsa o da daha güvenilir birini getirir. Bu eşidir. Gopi’nin karşısına geçen dayısı her şeyin Urmi’nin anlattığı gibi gerçek olduğunu söyler. O adamın Urmi’nin babası olduğunu söyler. 22 yıl önce yaşananları anlatır. Büyük selde Gopi ve ailesinin ayrıldığını söyler. Gopi’nin babası ve ailesinin tüm aramalara rağmen bulunamadığını ve böylece Gopi’nin yetim kaldığını dile getirir. Gopi’yi kendileri alıp büyüttüklerini ve bir daha eniştesi ve ailesini görmediklerini anlatır.

Masum 216.Bölüm Özeti- 24 Ekim Cumartesi

Tam tersi Gopi’nin ailesi de onu aramış, hastanelere her yere bakmış ancak Gopi’yi bulamamışlardır. Hatta Gopi’nin annesi bu acıdan dolayı aklını yitirme noktasına gelmiş ve delirmiştir. Jitu’nun anlattıkları tüm herkesi etkiler. Modiler sessiz bir şekilde onu dinler. Jitu’nun sözleri bittiğinde Urmi gerçeğe şimdi inandınız mı der. Tüm bu gerçekleri Gopi’yi çok ama çok etkilemiştir.

Jitu herkesi bu gerçeğe ikna ettikten sonra Gopi’nin babasını konağa getirir. Baba ız birbirlerinin gözlerine bakarlar. Gopi’nin babası uzun bıyıklarının hikayesini anlatır. Küçükken Gopi’nin bıyıklarını sevdiğini ve onu kaybettikleri günden sonra bir daha bıyıklarını kesmediğini söyler. Gopi daha fazla dayanamaz ve babacım diyerek sarılır. Gopi’nin babası da göz yaşları içinde kızım diyerek onu sımsıkı sarar. Bu anlar Kokila ve diğer Modileri de etkiler. Herkesin gözleri dolmuştur.

Gopi kendine geldikten sonra babasına annesini ve kardeşlerini sorar. Babası onlarında burada olduğunu ve yakın zamanda getireceğini Gopi’ye söyler. Gopi yıllar sonra öldü zannettiği ailesi ile kavuşmak üzeredir. Oldukça heyecanlı olan Gopi heyecanlı heyecanlı sorular sorup durur. Mira da büyükbabasını şimdiden çok sevmiştir. Büyükbaba deyip durur.

Tüm bu olanlardan memnun olmayan tek kişi ise Urmi’dir. Urmi o kadar uğraşıp Gopi ve ailesini bir araya getirmiştir ancak bundan hiçbir çıkar elde edememiştir. Üstelik Modiler’e yeni ve yakın akraba gelecektir.

Ertesi gün olduğunda Gopi oldukça heyecanlıdır. Annesi ve kardeşi ile tanışacaktır. Gopi ne yemekler yapsam diye düşünüp durur. İçi içine sığmıyordur. Çeşit çeşit yemekler yaparak ailesini beklemeye başlar. Ve beklenen an gelir. Annesi ile karşılaşan Gopi koşarak ona sarılmak ister. Ancak annesi Gopi’ye değil Mira’ya sarılır. Onu Gopi diyerek öper. Gopi’nin annesi yaşadığı travma sonucu Gopi’yi kaybettiği yaştaki tüm çocukları o zannedip koşuyordur. Modiler ve Gopi bu duruma çok üzülür. Ancak Gopi annesini iyileştirmeye kararlıdır.

Gopi ayrıca kız kardeşi ile de sarılır. İkili göz yaşları döküp özlem giderirler. Ardından babaları da gelip kızlarına sarılır. Dağılan aile bir anda tekrar toplanmıştır. Gopi ailesinin onlarla kalmasını isterken Ahem bu konuda biraz endişelidir. Gopi’nin annesi Mira’yı Gopi zannediyordur. Ve bu ileride sorunlara sebep olabilecek bir konudur. Nitekim Ahem çok geçmeden bu konuda haklı çıkacaktır. Ayrıca Gopi’nin ailesinin yaşam tarzı da Modiler’e göre çok farklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir