Masum 214.Bölüm Özeti- 22 Ekim Perşembe

Kinjal Kreş Açtı! Çocuk Adam ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR!

Masum dizisinde Mira kreşe başlamış hem anne hem de kızı gözyaşlarını tutamamıştı. Gopi evde Mira’yı düşünüp ağlarken Mira da annesini özleyip ağlar. Gopi gün sonu Mira’yı okuldan almaya gittiğinde onu uyuyorken bulur. Gopi öğretmene Mira ile ilgili sorular sorar. Yemeğini yiyip yemediği ve neler yaptığını. Öğretmen Mira’nın gayet güzel bir gün geçirdiğini söyler. Masum 214.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi eve döndüğünde Mira’nın garip durumu Kokila’nın dikkatini çeker. Koki Mira’nın uykulu haline ve akabinde iştahlı olmasına şaşırır. Nitekim olayın gerçek yüzü çok geçmeden ortaya çıkar. Gopi ertesi gün Mira’yı kreşe bıraktığında suluğunu vermeyi unuttuğunu fark eder. Gopi kreşe geri döndüğünde öğretmenin Mira’ya uyku ilacı içirdiğini görür. Gopi hemen bağırarak olaya müdahale eder ve öğretmene kızar. Herkese bu yapılan uygulamayı söyleyeceğini haykırır.

Diğer tarafta Urmila’dan sıkılan Kinjal, Modi konağına gelip isyan eder. Ahem ve Jigar’ın sürekli övgüler aldığını söyleyen Kinjal kendisinin adeta bir köle gibi yaşadığını söyler. Kinjal ailesinden hiçbir destek alamadığını ve yalnız olduğunu anlatır. Kokila’nın çocukları arasında ayrım yaptığı ve kenar mahallede süründüğünü Koki’ye söyler.

Kinjal öfkesini kusarken Gopi endişeli bir şekilde gelir. Kreşte olanları Koki’ye anlatır. Çocuklara ilaç verildiğini söyler. Gopi’nin bu sözleri Kokila’yı şoka sokar. Koki Kinjal’in meselesini daha sonra çözeceğini söyler ve kreşe gider. Kreşte öğretmenlere ağır sözler söyleyen Koki durumu çocukların ailelerine de anlatır. Çocuklarına uyku ilacı içirildiğini öğrenen diğer veriler şoke olurken kreşteki öğretmenler bunu inkar ederler. Koki bu hadsizlik karşısında daha çok sinirlenir.

Tüm bu olaylardan etkilenen Kinjal ise yeni bir fikir bulur. Kinjal kreş açacaktır. Kinjal bu fikrini diğer aile üyelerine de söyler. Onlardan kreş açmak için destek ister. Kokila bu duruma karşı çıksa da Kinjal diğer aile üyelerinin de desteğini alarak bu işe başlar. Hetal maddi olarak Kinjal’i destekleyeceğini dile getirir.

Kinjal kreş açacağı için mutlu bir şekilde Urmi’nin evine geri döner. Urmi tüm bu olayları önceden haber aldığı için Kinjal gelir gelmez ona övgülerde bulunup hizmet eder. Urmi Kinjal’in para kazanacağını düşündüğü için onunla arasını iyi tutmaya çalışıyordur.

Masum 214.Bölüm Özeti- 22 Ekim Perşembe

Ertesi gün Modi konağının bir bölümü kreş için tahsis edilir. Kinjal’in kreşinin ilk üyesi Mira olur. Kinjal ayrıca diğer kreşteki velilerle konuşarak kreşine yeni kayıtlarda yaptırır. Herkes Kinjal’in bu başarısından mutluyken tek endişelenen Kokila’dır. Koki, Kinjal’in hevesini alıp tüm işi Gopi’ye yıkacağını düşünür. Ayrıca Kinjal’in yeni getirdiği öğrencilerinde diğer kreşten olmasına kızar. Koki’nin aksine Savita dahi çocuklarını Modi kreşine getirmiştir.

Okulun ilk günü geldiğinde tüm çocuklar tam saatinde gelmiştir. Gopi çocuklarla ilgilenirken Kinjal geç kalır. Kinjal’in geç kalması Kokila’yı kızdırır. Okulun sahibi olarak en erken sen gelmelisin der. Nitekim Koki düşüncelerinde haklıdır. Çocuklarla ilgilenmek Kinjal için çok zor bir iştir. Ancak Kinjal’in işleri ise oldukça iyidir.

Kinjal’in kreşinin aksine diğer kreşte ise hiçbir öğrenci kalmaz. Tüm aileler çocuklarını Kinjal’in ana okuluna yolluyordur. Eski kreş sahipleri Kinjal’den intikam almak için bir plan yaparlar. Planları Kinjal’in kreşine küçük çocuğa benzer bir cüce yollamak ve onları sabote etmektir. Bu amaçla Modi konağına gelen biri cüce insanı çocuk olarak okula kaydeder. Koki çocuğun tipini görünce şaşırır ancak duruma müdahalede bulunmaz.

Bu arada Urmi ise Kinjal’in kreş işlerinden çok para kazandığını düşünüp gizlice odasına girer. Dolaptan Kinjal’in cüzdanını alan Urmi para araklamak istiyordur. Ancak Kinjal Urmi’yi tanıdığı için cüzdanına not bırakır. Notta seni çok iyi tanıdığım için parayı bulamayacağın bir yere sakladım yazılıdır. Urmi bu durumu görünce sinirlenir.

Kinjal’in kreşinde ise cüce adam ortalığı karıştırmaya başlar. Cebinden oyuncak kertenkele çıkartıp ortaya bırakır v tüm çocukları korkutur. Modiler’e ve Rashi sese koşar. Rashi çocukları sustururken çocuk adam Rashi’ye aşık olur. Koki yere atılmış plastik kertenkeleyi bulup kimin yaptığını sorgulamaya başlar. Ahem’in de annesi gibi kreş işlerine karşı olması çocuk adamın ilgisini çeker. Bir sonraki planını Ahem üzerinden oynayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir