Masum 208.Bölüm Özeti- 16 Ekim Cuma

Kinjal ve Daval Kaza YAPTI! Rashi’nin Bebekleri YOLDA!

Masum dizisinde Kinjal ve Daval boşanma kararı almış Urmi ikilinin arasını yeniden düzeltmenin yollarını aramaktadır. Kinjal tüm olanları Modiler’e anlatma kararı alırken Urmi bunu engellemeye çalışır. Gürültü çıkartıp Kinjal’in ağzına tatlılar tıkayarak Kinjal’in konuşmasını engeller. Ancak gerçekleri bilen bir kişi daha vardır. Bu kişi Gopi’dir. Gopi, Daval ve Kinjal’in boşanma kararını Kokila’ya anlatır. Kokila duydukları karşısında şoke olur. Bu durumun nasıl olacağını bilemez. Koki soluğu hemen Urmi’nin evinde alır ve ona ateş püskürür. Nasıl olurda Kinjal ve Daval’ın boşanma kararını ondan saklamayı denemiştir der. Tüm bunların üstüne bayan Ketki gelip Urmi’nin yaptığı pislikleri anlatır. Urmi’nin Daval’ı bekar olarak internette yayınladığını ve Kanadalı bir kızla evlendirmeye çalıştığını söyler. Urmi köşeye sıkışmış ve oldukça zor duruma düşmüştür. Masum 208.bölüm özeti devam ediyor.

Koki tüm bu olanlardan sonra Urmi’ye ateş püskürür ve olayları düzeltmesini söyler. Urmi’ye yarım gün verir. Urmi bu kadar kısa sürede ikilinin arasını nasıl düzelteceğini düşünmeye başlar. Urmi geceleri dahi uyuyamayıp bu işi çözmenin yollarını arar.

Ertesi gün Kinjal ve Daval boşanma işlemlerinin son aşaması için avukata gideceklerdir. Urmi planlar yapıp bu olayı çözmenin yollarını arar. Kağıda seni seviyorum yazıp bırakır. Daval kağıdı görse de bu ikilinin boşanmalarını engelleyecek düzeyde değildir. İkili boşanma için yola çıkarken Urmi de peşlerine takılır. Urmi bir türlü ikiliyi vazgeçiremeyince polis aracından kelepçe çalar. Kinjal ve Daval’ı birbirlerine kelepçeleyip taksiye sokar. Ardından da taksiyi çalar. Amacı ikilinin avukata gitmelerini engellemektir.

Urmi aracı çalıştırır ancak kullanmaktan bihaberdir. Aracın hakimiyetini kaybeden Urmi trafikte oldukça tehlikeli bir şekilde ilerlemeye başlar. Urmi araçtan atlarken Daval ve Kinjal sıkışır. Araç bir ağaca çarparak anca durabilir. Çarpma esnasında Kinjal Daval’ın kafasını çarpacağını fark ederek araya elini sokar. Daval Kinjal’in eli sayesinde yaralanmadan kurtulur. Ancak Kinjal’in eli kanamaya başlamıştır. Kinjal’in bu hareketi Daval’ı çok etkilerken ikili gerçekleri birbirlerini söylerler. Hem Kinjal hem de Daval boşanmak istemediklerini itiraf ederler. İkili mutlu şekilde araçtan çıkarken Urmi’nin yanına giderleri. Urmi’nin ise ağzı yüzü kaymıştır. İkilinin boşanmaktan vazgeçtiğini duyan Urmi çok sevinir. Yine bir şekilde olayları istediği yöne çevirmeyi başarmıştır.

Urmi olayı çözdüğünü Kokila’ya da anlatır. Koki Urmi’yi uyarır ve bir daha olayları bu noktaya getirirsen seni asla affetmem der.

Urmi kaza esnasında dişini de yaralamıştır. Dişi davul gibi şişen Urmi hastaneye gider. Hastanede bir kadın Urmi’den sırasını ister. Amerika’ya uçaklarının olduğunu söyler. Çocuğun Amerika’da doğduğunu ve Amerikan vatandaşı olduğunu bunun da artılarını Urmi’ye anlatır. Urmi kısa sürede aydınlanma yaşar. Rashi’nin bebeklerini Amerika’da doğurması gerektiğini düşünür.

Urmi Modi konağına gittiğinde bu fikri Rashi’ye anlatır. Rashi Koki’nin buna asla izin vermeyeceğini söyler. Rashi yine de isteğini Jigar’a söyler. Jigar hamileliğinin ilerlemesinden dolayı bunun mümkün olmayacağını söyler. Bu arada dişçiye giden Urmi’nin yanlış dişi çekilir. Doktor yerine altın diş takar ancak dişin fiyatı oldukça pahalıdır.

Doktora giden bir diğer kişide Rashi’dir. Bebeklerinin kontrolü için gitmiştir. Urmi dişçiden çıkıp hemen Rashi’nin yanına gelir. Mira Urmi’nin altın dişini görünce korkup ağlar. Gerçekten dişi çok çirkin olmuştur. Doktor Rashi’yi kontrol ettiğinde bebeklerin hareket ettiğini söyler. Ancak bu çokta sorun değil diye ekler. Urmi hemen bunu fırsat bilerek Rashi ile beraber algı oyunu yapar. Bebeklerin ters döndüğünü söyler. Doktor da bunu başıyla onaylamıştır. Rashi Koki’ye daha önce karnında saat unutulma olayını da anlatarak doktorları kötüler ve bebekleri Amerika’da doğurmak istediğini söyler. Koki bu durumu kabul eder.

Koki Jigna’yı arayarak ondan fikir alır. Rashi Amerika’ya gidecektir ancak hamile olduğunu gizlemesi gerekir. Urmi’de Rashi ile Amerika’ya gideceğini düşünürken Koki ve Hetal’in Rashi ile gidecek olmasına şoke olur. Urmi onları egale etmek için planlar yapar. İlk olarak Hetal’in pasaportunu ıslatır ve suçu Mira’ya atar. Urmi daha sonra Kokila’yı gizlice arar ve annesi olarak rol yapıp hasta olduğunu söyler. Böylece Koki de gidemeyeceğini söyler ve meydan Urmi’ye kalır. Rashi ve Urmi hazırlıklar yaparken Rashi’nin sancılanması kafaları karıştırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir