Masum 204.Bölüm Özeti- 12 Ekim Pazartesi

Modiler Kılık DEĞİŞTİRDİ! Haydutlar Peşimizde

Masum dizisinde kötü adamlar Modi konağında ipucu ararken Kokila kontrol amaçlı konağa gelmiştir. Kokila ile yer değiştiren Urmi ise konağın nimetlerinden faydalanmaya devam eder. Urmi adeta cennete düşmüştür. Kötü adamlar konağa hem hizmetçi sokar hem de konağa kameralar takarak izleme yaparlar. Bu iki durumdan sonuç alamayan adamlar bu sefer de konağa tüpçü yollarlar. Amaçları ipucu elde etmektir. Nitekim tüpçü ipucu bulmaya çok yaklaşır. Modilerin aile resmi yerde duruyordur. Koki adamı kovarak bu durumu zorda olsa kurtarır. Masum 204.bölüm özeti devam ediyor.

Haydutlar bu sefer Savita ve Niki’yi sorguya çekerler ancak onlardan da sonuç alamazlar. Modi konağında bahivan olarak giren Ajan Umri’nin telefon konuşmalarından şüphelenerek gizlice son aradığı numarayı kaydeder ve patronuna gönderir. Haydutlarda numaranın izini sürerek Modilere ulaşmaya çalışırlar. Numara Urmila’nın evini işaret ediyordur. Haydutlar Modilerin izini bulmuş olurlar. İyi olan polis memuru hemen Ahem’i arayarak durumu ona bildirir. Ahem  bu duruma önlem alırlar. Bu önlem kılık değiştirmek olur. Rashi kapıyı açıp haydutları karşılar. Adamlar Gopi’yi sorarken Rashi onları tanımadığını söyleyip kovar.

Modi konağında ise Urmi yine kendi işlerinin peşine düşer. Kanada dan gelen bir kıza kendini zengin göstermek için Modi evini ve mevcut durumu kullanmak ister. Amacı zengin Kanadalı kızı etkilemektir. Daval’ı da bir şekilde odaya kilitleyen Urmi ortamı hazırlar.

Diğer tarafta ise dışarı çıkan Gopi neredeyse haydutlar tarafından fark edilir. Haydutlar Gopi’ye doğru yaklaşıp ona seslenirler. Gopi aceleyle suratını kapatsa da haydut Gopi’nin yüzüne bakmaya çalışır. Neyse ki Ahem son anda araya girerek bu durumu engeller.

Urmi misafirlerini yolladıktan sonra hemen Rashi’yi arar. Ancak Urmi’nin bilmediği bir şey vardır. Bahçıvan gizlice Urmi’nin telefonunu dinleme cihazı koymuştur. Polis Şukla Kokila’ya mesaj atarak durumu bildirir. Acilen telefonu kapatmazlarsa yerleri belli olabilecektir. Koki durumu engellemek için elinde suyla odaya girer. Adamların yeri saptamasına saniyeler kala Koki suyu telefona dökerek konuşmayı sonlandırır. Koki Urmi’ye gizlice telefonun dinlendiğini de söyler.

Bu olaydan sonra Urmila’nın aklına evindeki dosyalar gelir. Urmi Kanadalı kızla  Daval’ı evlendirmek için onun belgelerini dolabına saklamıştır. Bunlar ortaya çıkarsa zor duruma düşebilir. Bu yüzden evine gitmeye karar verir. Tabi Urmi’nin konaktan çıkması için öncelikle bahçıvan ajandan kurtulması gerekir. Bu Urmi için ok kolay bir iştir. Adama ilaç içirerek onu hemen bayıltır.  Urmi adam bayılınca hemen konaktan ayrılır. Ancak kameralardan onu takip eden diğerleri Urmi’nin peşine takılırlar. Yolda araya giren kamyon Urmi’nin izini kaybetmesini sağlar. Urmi bir şekilde eve gitmeyi başarır. Tabi Modiler Urmi’yi görünce şoke olurlar. Onun böyle pervasızca herkesi riske atmasına kızarlar. Çünkü Urmi tüm haydutları peşine takıp getirmiştir.

Masum 204.Bölüm Özeti- 12 Ekim Pazartesi

Urmi elbette buraya kadar gelmişken Daval için hazırladığı evlilik belgelerini de dolaptan alır. Kadın resmen profesyonel suçludur. Suç içinde suç işlemeyi başarabilmek sadece Urmila’ya özgü olsa gerek.

Modi konağında ise Kokila çamaşırları toplarken çamaşırın uçmasıyla gizli kameraları fark eder. Haydutlar her tarafı kameralarla sarmışlardır. Hatta kameraları izlerken Kinjal ve Daval kavgası üzerine iddiaya bile giriyorlardır. Koki bu durumu herkese mesaj atarak bildirir ve dikkatli olmasını ister.

Bu arada Urmi işlerini halledip geri döner. Gizlice konağa girmeye çalışan Urmi’yi Kokila kilerde yakalar. Urmi aniden yakalanınca bir hayli korkar. Koki herkesi kilere toplar ve orada saklar. Kameralar sadece kilerde yoktur. Bu arada haydutlar ise Modi konağına gelmişlerdir. Amaçları Urmi ve diğerlerini sorgulamaktır. Kapıyı kırarak içeri giren haydutlar konakta kimseyi bulamazlar. Kameralarda da olaylar gözükmez. Haydutların patronu bu duruma oldukça sinirlenir.

Modi konağında bir şey bulamayan haydutlar Urmi’nin evinde aramaları artırmaya karar verirler. Koki bu konuşmayı duyar ancak Ahem’e haber veremez. Kilerde tıkılı kalan Koki durumu Ahem’e haber vermenin yolunu arar.

Koki haber vermek için yol ararken Urmi’nin evine yeni bir komşu ziyarete gelir. Yeni komşu Sarika Gopi’den şeker isteme bahanesiyle tanışır. Ardından da Modileri yemeğe evine davet eder. Ahem bu kadından şüphelenir onun haydutların adamı olduğunu düşünür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir