Masum 203.Bölüm Özeti- 11 Ekim Pazar

Urmi ve Koki YER DEĞİŞTİRDİ! KATİLLER PEŞLERİNDE

Masum dizisinde Gopi kötü adamlardan kaçarken Ahem ve Modiler onu arıyorlardır. Gopi yararlı kadınla hastane odasına gizlenirken kadın giderek kötüleşmeye başlar. Gözleri dönen kadının durumunu gören Gopi korkmaya başlar. Nitekim çok geçmeden kadın hayatını kaybeder. Gopi kadının da ölmesiyle ne yapacağını iyice bilemez hale gelir. Masum 203.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada kötü adamlar ölen kadının olduğu odayı bulurlar. Gopi hemen sedyelerin altına saklanırken adamlar tüm olaylara şahit olan Gopi’nin de ölmesi gerektiğini düşünür ve onu aramaya başlarlar. Nitekim çok geçmeden adamlar Gopi’yi de bulurlar. Gopi adamları kadını öldürmekle suçlarlarken kendi sonun yaklaştığını geçte olsa fark eder. Gopi yine bir fırsatını bulup adamlardan kaçmayı başarır ve kovalamaca tekrar başlar.

Modi konağında ise endişeli bekleyiş sürüyordur. Ahem her yerde Gopi’yi aramasına rağmen ulaşamaz. Diğer yandan Kokila ise Gopi’ye bir şey olmasından endişelenir ve bundan kendisini sorumlu tutar. Eğer Gopi’nin başına bir şey gelirse ben yaşayamam der.

Bu arada Gopi adamlardan gizlenirken Ahem ve Jigar’ı görür. Gözlerinin önünden ikili giderken seslenmek ister ancak bu mümkün olmaz. Çünkü Gopi’nin ses çıkartması demek adamlara yakalanması demektir. Adamları atlatan Gopi taksiye binerek konağa gitmeye çalışır. Gopi konağa vardığında bu seferde biri ağzından kapayarak onu ormana çeker. Gopi yardım çığlığı atacakken adam sessiz olmasını söyler. Ölen kadının arkadaşı olduğunu söyleyen polis memuru Gopi’yi kurtarmak için ona yardım ettiğini anlatır. Gopi elbette polise güvenmez ancak arkasından gelen kötü adamları görünce güvenmekten başka yapacağı bir şey olmadığını fark eder. Kötü adamlar Gopi’nin kimliğini bulup Modi konağına gelmişlerdir.

Masum 203.Bölüm Özeti- 11 Ekim Pazar

Polis memuru ardından Gopi’yi bırakıp Modi konağına girer. Tüm kapıları kapatmaya başlar. Modiler ne olduğunu anlamadan şaşkın şaşkın polise bakıyordur. Koki polise neler olduğunu sorarken memur Gopi ve sizin hayatınızı kurtarmaya geldim der. Gopi’nin peşinde azılı bir çetenin olduğunu anlatır. Ahem oldukça öfkeli bir şekilde polise çıkışsa da Koki onu sakinleştirip dinlemesini söyler.

Bu esnada adamlar ellerinde sopalar ve bıçaklarla Modi konağının kapısını çalıyorlardır. Onlara kağıyı ise hiç beklemediğimiz biri açar Urmila. Urmi kapıyı açınca adamlar kapıya yüklendikleri için aniden yere düşerler.

Kötü adamlar kendilerini polis olarak tanıtım Kokila’yı görmek istediklerini söylerler. Urmi bu evi satın aldıklarını ve Modilerin burada yaşamadığını söyler. Ardından adamları evden gönderir.  Bu arada Koki ve diğerleri ise dışarıda gizleniyorlardır. Polis memuru Şukla Gopi’yi alıp onların yanına getirir. Koki ve Modiler Gopi’yi görünce çok sevinip ona sarılırlar. Koki Gopi’yi affettiğini söyler. Gopi bebeği Mira’ya sarılıp hasret giderir. Şukla burada kalamayacaklarını söyleyerek güvenli bir yere gitmelerini ister. Modilerin aklına ise Urmi’nin evi gelir. Böylelikle saklanmak için Urmi’nin evine giderler.

Bu ev değişimi işinden en mutlu olan ise Urmi’dir. Koki’nin sarilerini giyer, altınlarını takar. Ardından yatağında yatar. Kinjal bu duruma kızsa da Urmi onu umursamaz. Bu rüyanın bitmemesini ister. Sonsuza dek bu konakta kalmayı ister. Tanriya dualar eder. Tam tersi Koki ve Modiler ise Urmi’nin küçük evinde tıkışmışlardır. Ne su vardır evde ne de klima.

Su sorununa çözüm için Ahem ve Gopi çeşmeye giderler. Ancak tehlike her yerdedir. Adamlar Urmi’nin mahallesinde de geziniyorlardır. Konakta ise Savita ve Niki’nin merakı Urmi’yi zora sokar. İki tarafta da tehlike devam eder. İki taraf da zorda olsa tehlikeleri atlatırlar. Urmi ise keyif süremeye devam eder. Koki’nin bakım ürünlerini alarak kendine bakım yapar. Ardından da Koki’nin yatağına yatıp şekerleme yapar.

Koki evde neler olduğunu görmek için hizmetçi kılığında konağa gelip Urmi’yi görünce öfkelenir. Mücevherlerini ortalığa saçmasına kızar. Urmi adamları kandırmak için yaptım diyerek sıyrılmaya çalışır. Bu arada Kötü adamlar ise konağa yeni bir hizmetçi sokarak ajanalık yaptırır. Koki durumu hemen fark eder. Bu arada Urmi’de gelir. Urmi adamın yanında Koki’yi azarlamaya başlar. Urmi kimliği ortaya çıkmasın diye sessiz kalıyordur. Bu değişim anlayacağınız en çok Urmila’nın işine yaramıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir