Masum 202.Bölüm Özeti- 10 Ekim Cumartesi

Kötü Adamlar Gopi’yi ÖLDÜRMEK İSTİYOR!

Masum dizisinde Gopi için işler zaten oldukça kötü gidiyorken başımıza birde deli bir kadın çıkar. Bu kadın Jigar’ın arabasına binerek Modi konağına gelmiştir. Kadın yine oldukça gizli bir şeekilde konağa sızar. Kadın’ın ilgisini Gopi ve bebeği çeker. Gopi ve bebeğini takip eden kadın gizlice odaya girer. Bu arada dışarıda oldukça endişeli olan Niki bu durumu Koki ve Rashi’ye anlatır. Bu kadının oldukça tehlikeli olduğunu ve insanlara zarar verdiğini söyler. Rashi, Niki’nin bu sözlerinden çok korkar. Bu arada konuya Savita da dahil olur. Savita Rashi’ye endişelenmemesini söyler. Delinin buraya asla gelemeyeceğini iki delinin bir konakta barınamayacağını dile getirerek Koki’ye laf sokar. Masum 202.bölüm özeti devam ediyor.

Dışarıda gülüşmeler olurken Gopi oldukça zor bir durumdadır. Deli kadın Gopi’nin bebeği Mira’yı kucağına almış seviyordur. Gopi kadını görünce ne yapacağını bilemez ve çok korkar. Gopi bebeği almaya çalışırken kadın elinde çatalla onu tehdit eder. Kimseye burada olduğunu söylememesini ve ona yemek getirmesini ister. Gopi bebeğine zarar geleceği korkusuyla hiçbir şey yapamaz. Kadın ne isterse onu yerine getirir. Tabi kadının istekleri bitmez. Kokila Gopi’de bir farklılık olduğunu anlar ancak Gopi ona bir şey söylemez.

Gopi ne yapacağını bilemezken deli kadının istekleri bitmek bilmez. Gopi’nin altınlarını alır ardından müzik açtırıp ona dans ettirir. Rashi müziğin sesin için Gopi’yi uyarmaya gelir. Gopi kadının sözlerini hatırladığı için Rashi’yi oradan uzaklaştırmayı başarır.

Gopi olayları Kokila’ya söylemek için bir peçeteye yarım çağrısı yazar. Bunu Kokila’ya verir. Ancak Koki Gopi’ye kızgın olduğu için peçeteyi almaz ve yere atar. Peçeteyi gören kişi ise Ahem olur. Ahem durumu anlayınca kılık değiştirir. Gopi’nin sarisini giyerek deli kadının yanına gider. Kadının boş anını fırsat bilen Ahem Mira’yı hızlıca kucağına alarak kurtarır. Ardından görevliler çağrılır.

Koki ise yine Gopi’yi suçlar. Böyle bir olayı neden anlatmadığını söyler. Ahem annesine yine karşı çıkar. Gopi’nin peçeteye not yazdığını söyler. Koki bu duruma bozulur. Ahem’in ona yüz çevirmesi hiç hoşuna gitmemiştir. Gopi, Koki’den özür dilese de Koki oğlu ile annesinin arasını bozduğu için Gopi’ye yine kızgındır. Gopi ise anne ve oğlu ayırdığı için kendini sorumlu hisseder ve Mira’nın sorumluluğunu Kokila’ya verir.

Masum 202.Bölüm Özeti- 10 Ekim Cumartesi

Gopi tüm olaylardan sonra dua etmek için mabede gider. Ancak burada da başına büyük işler gelecektir. Yolda arabası bozulan Gopi kötü adamlar tarafından öldürülmek istenen bir kadınla karşılaşır. Gopi kadını  adamlardan saklamak için kadını arabaya alır. Adamlar kadını kovalarken arabayı aramaya başlarlar. Gopi ve kadın arabanın diğer tarafına saklansalar da çok zaman geçmeden adamlar tarafından görülürler. İkili fark edilince hemen ormana doğru kaçmaya başlarlar.

Bu arada Modi konağında ise saatin geç olması ve Gopi’nin hala gelmemesi endişe yaratmıştır. Nitekim bu endişelerinde de haklıdırlar. Adamlardan kaçan Gopi ve yaralı kadının imdadına yoldan geçen bir kamyonet yardımcı olur. Kamyonet ikiliyi hemen hastaneye götürülür. Hastaneye geldiklerinde kadının durumu oldukça ciddidir. Ancak çok geçmeden Gopi ve yaralı kadının peşindeki adamlar hastaneye gelirler.

Gopi adamları fark ederek kadını sedyeden kaldırıp tekerlekli sandalyeye koyar ve çarşafla sarar. Kadının durumu gittikçe kötüye gidiyordur. Gopi hemen Modileri aramak ister ancak kimse telefona cevap vermez. Bu esnada Modiler de Gopi’ye ulaşmaya çalışmış ve telefonu yoldan geçen biri duyup açmıştır. Ahem hemen herkesi toplayarak arabaya doğru gider. Ahem Gopi’yi bulup kurtarabilecek mi? Yoksa kötü adamlar Gopi ve yaralı kadını bulup öldürecekler midir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir