Masum 200.Bölüm Özeti- 8 Ekim Perşembe

Gopi’nin İMAJI YERLERDE! Koki Kızgın!

Masum dizisinde Gopi Koki’den gerçekleri sakladığı için dışlanmıştır. Gopi Koki’den af dileyip gerçekleri anlatmak için fırsat bulamadığını söylese de Koki bu durumu kabullenmez. Koki gibi Ahem’de Gopi’ye kızgındır. Annesinin haksız yere hapse girmesi Ahem’i de üzer. Masum 200.bölüm özeti devam ediyor.

Gopi gibi dışlanan bir diğer kişide Urmila’dır. Urmi’de eve gidince hem Daval hem de Kinjal tarafından dışlanır. Urmi kızı Rashi’yle konuşmak istese de Rashi annesiyle artık bağı kalmadığını söyleyerek telefonu suratına kapatır. Urmi Rashi’ye ulaşmak için yine planlar yapar. Bu seferki düşüncesi intihar etme oyunudur. Böylelikle Rashi Urmi’yi yeniden dinleyecektir. Urmi bu amaçla Gopi’ye mesaj atar ancak bu mesaj pek işe yaramaz. Urmi ardından ev hattını arar. Arama esnasında Koki’nin sesini arkadan duyan Urmi onların tapınağa gideceklerini öğrenir.

Urmi’nin yeni stratejisi mabede gidecek olan Rashi’nin güzergahında intihar etmek ve onu kandırmaktır. Urmi adeta bir intihar timi gibi elinde ilaç, boynunda iple planlar yapar. Urmi’nin ilk planı Rashi’nin arabasının önüne kendini atarak intihar etme olur. Ancak bu planı başarılı olmaz. Yoldan geçen bir bisikletli Urmi’yi yoldan çeker ve planının suya düşmesine sebep olur.

Umri aksiliğe rağmen vazgeçmez. Rashi’nin arabasının önüne kendini tekrar atmayı dener. Ancak ayağı taşa takılan Urmi bu sefer de hızla gelen bir kamyonun önünde kalır.  Urmi’yi son anda Gopi kurtarır. Rashi annesine böyle bir şey yaptığı için kızar. Urmi’nin çabaları boşa olmuştur.

Masum 200.Bölüm Özeti- 8 Ekim Perşembe

Gopi ve Rashi eve döndüklerinde Gopi’nin yaralanması Koki’nin dikkatini çeker. Gopi olanları Kokila’ya anlatır. Tabi Koki bu durumu önemsemez. Aksine Gopi’ye güvensizliğini yine belirtir. Gopi’ye gelen mesajla birlikte Urmi’nin oyununa alet olduğunu söyler. Gopi ayrıca Rashi’nin de tepkisini alır. Annesinin mesajını ona söylemediği için kızar. Gopi Rashi’den de dışlanınca iyice ortada kalır.

Urmi ise Rashi’yi kandırmak için farklı bir yöntem uygular. Sesini değiştirerek Rashi’ye kendini kuyumcu olarak tanıtır. Özel bir hediye kazandığını söyleyip onu kuyumcuya çağırır. Rashi bedava hediyeyi duyunca hemen olaya atlar ve Urmi’nin yalanına kanar. Rashi hevesle kuyumcuya gidip Urmi’yi görünce yine sinirlenir. Hemen gitmek ister. Ancak Urmi bu sefer kararlıdır. Ona türlü olaylar anlatarak Kokila’yı kötüler. Rashi annesinin intihar olayını da anımsayınca Urmi’ye hak veriri ve onu affeder.

Anne kız barışır barışmaz yeni planlarına başlarlar. Bu seferki planları Gopi’nin kaybolan imajını iyice kötüleştirip Kokila’yı ona iyice ona düşman etmektir. Gopi kapıda Urmila’yı görünce onu uzaklaştırmak için dışarı çıkar. Ancak Gopi’nin gördüğü kadın Urmi değildir. Ona çok benzeyen başka bir kadındır. Urmi bu kadını tutup Gopi’ye göndermiştir. Koki Gopi ile bu kadını görünce yanlış anlar. Onu Urmi sanarak Gopi’nin yine Urmi ile görüştüğüne kanaat getirir. Gopi kendini ne kadar anlatmaya çabalasa da Koki onu anlamaz. Üstelik yalan söylemekle suçlar.

Hetal Koki’yi yumuşatmak için onunla konuşur. Koki ,Gopi’nin değiştiğini hatta Mira’ya karşı bile sorumsuz davrandığını söyler. Rashi bunları dinleyerek yeni bir plan daha yapar. Gopi’ye sari verip onu bebeğin yanından uzaklaştırır. Bu arada Koki gelip bebeği yalnız görünce Gopi’ye bakınır. Gopi ise Rashi’nin verdiği sariyi giyiyordur. Koki Gopi’nin bebeğe bakmak yerine sari giymesine yine kızar. Gopi iyiden iyiye Kokila’nın gözünden düşmeye devam eder.

Koki tüm bu olanlardan sonra Gopi’ye bir görev verir. Bu görev üç maymunu oynamaktır. Koki Gopi’ye sari verir ve üç maymunu oynamasını ister. Bu sariyi Koki’nin ona verdiğini kimseye söylemeyecektir. Eğer söylerse ağzını bantla kapatacaktır. Rashi Gopi’yi zor duruma düşürmek için hemen ona sariyi kimin verdiğini söyletmeye çalışır. Sariyi Gopi’nin ona hediye etmesini ister. Sizce Gopi Koki’nin söylediklerini yapabilecek mi? Yoksa Rashi yine Gopi’nin imajını yerle bir mi edecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir