Masum 195.Bölüm Özeti- 3 Ekim Cumartesi

Gopi ve Rashi’nin KIYASIYA YARIŞI!

Masum dizisinde Urmi Koki tarafından tekrar kovulmuştur. Urmi kovulmanın acısıyla eve döndüğünde kötü bir manzara ile karşılaşır. Rashi dolaptaki turşuyu almaya çalışırken elinden kaçırmış ve güzelim tezgahı kırıp parçalamıştır. Urmi Rashi’ye bu sakarlığı yüzünden kızarken Rashi daha fevri davranır ve bu evde her şeyin eski olduğunu, hiçbir şeyi olmadığını söyleyerek mutfaktan ayrılır. Urmi kırık tezgahıyla baş başa kalırken Rashi Modi konağına geri dönmeye karar verir. Rashi tam kapıdan çıkacakken Urmi ona yetişir ve onu engeller. Masum 195.bölüm özeti devam ediyor.

Rashi’nin gitmesini istemeyen Urmi Gopi üzerinden birçok şey söyler. Bunlardan en önemlisi ise Rashi’nin eğer şimdi giderse Gopi’ye karşı yenilgisini kabullenmiş olacağıdır. Urmi Gopi artık tüm istediklerini sana yaptıracak der. Rashi geçmişi ve Gopi’nin bitmek bilmeyen nasihatlarını düşününce gitmekten vazgeçer.

Tam tersi Gopi ise Rashi’nin gidişine üzülmüştür. Koki bu durumu fark eder. Gopi’yi sakinleştirici şeyler söyleyerek Rashi’ye biraz zaman vermesini ister. Bu arada Modi konağında bir yarışma için hazırlıklar vardır. Jigar bu yarışmaya katılmaları için Ahem ve Gopi’yi ikna eder. Ardından Rashi’yi de arayarak ona bilgi verir. Rashi Gopi’ye bilendiği için yarışmaya katılmak istemez. Gopi’nin olduğu hiçbir yerde olmak istemiyordur. Rashi’nin bu kararı Jigar’ı bilhassa en çokta Gopi’yi üzer. Gopi, Rashi’yi tekrar arayıp onu ikna etmeye çalışsa da Rashi onu azarlayıp telefonu yüzüne kapatır.

Urmi gazetede yarışmanın ödülünü görünce gözü döner. Yarışmada kazanana 50 bin rupi ödül vardır. Urmi hemen Rashi’yi kandırır. Ona bu yarışmayı kazanarak Gopi’yi alt edebileceğini söyler. Böylelikle Rashi yarışma günü alana gider. Jigar Rashi’nin bu sürprizine çok mutlu olur. Tabi Gopi’de çok mutludur.

Rashi’nin gelişiyle  Modiler yarışma alanına giderler. Yarışma heyecanla başlar. İlk yarışma balon patlatma yarışması olur. Rashi hamile olduğu için Jigar onun yarışmaya katılmasını istemez. Rashi yerine Urmi yarışır. Urmi  50 bin rupilik ödül için balonları o kadar hızlı patlatır ki kimse ona yetişemez. Nitekim ilk turu Urmi sayesinde Rashi ve Jigar kazanır. 2. yarışma gözler kapalıyken eşlerine makyaj yapmaktır. Bu turu ise Ahem ve Gopi kazanır.

Masum 195.Bölüm Özeti- 3 Ekim Cumartesi

Son yarışma dandiya dansıdır. Dans başlar. Kıyasıya dansta son ikiye Modiler kalır. Bu yarışmada Rashi’nin ayağı takıldığı için kaybeder. Son yarışma ise çiftlerin sırayla podyuma çıkmasıdır. Bu turda bittikten sonra sonular açıklanır. Sunucu yarışmanın bir değil iki kazananı olduğunu söyler. Bunlar elbette Rashi ve Gopi’dir. Ödül bölünecektir. Ancak Rashi ödülü almak istemez. Yarışmayı Gopi kazandı ben kazanmadım der. Rashi elbette Gopi ile birlikte olmak istemediği için böyle yapmıştır.

Urmi bu sözler karşısında şok olur. Rashi’nin parayı bırakması onu üzer. Gopi parayı Rashi’ye teklif etse de Rashi Gopi’ye hakaret eder.  Kendisinin de Gopi’ye göre sözde yalancı olduğunu söyleyerek onu asla affetmeyeceğini dile getirir.

Rashi’den sonra Urmi’de gelip Gopi’ye iftiralar atar. Rashi’nin limonatasına ilaç katarak onun kazanmasını engelledin der. Gopi’yi paranın peşine düşmekle suçlar. Gopi ne kadar kendini açıklamaya çalışsa da bir şey söyleyemez.

Gopi Rashi’ye tekrar konağa dönmesi için ısrar edince Rashi Gopi’ye şartlar sunar. Konağa döndüğünde ona karışmayacak ve Rashi ne isterse yapacaktır. Gopi Rashi’nin dönmesi için bu isteği kabul eder.  Rashi böylece Urmi’nin evinden eşyalarını toplayıp geri döner.

Ancak Rashi’nin beklediğini aksine Gopi onun şartlarını kabul etmeyecektir. Rashi bu duruma bozulur ve konağa gitme işinden tekrar vazgeçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir