Masum 193.Bölüm Özeti- 1 Ekim Perşembe

Kokila Urmila’yı Konaktan KOVDU!

Masum dizisinde Gopi’nin tüm gerçekleri biliyor olması Urmi ve Rashi’yi oldukça strese sokar.  İkili Gopi’yi sıkıştırıp etki altına alarak olayların gün yüzüne çıkmasını engellemeye çalışırlar. Urmi Alka’yı para koparmakla suçlar, Gopi’yi kendilerine inanması yönünde çabalar. Ancak Gopi kolay kolay ikna olmayacaktır. Masum bölüm özeti devam ediyor.

Diğer tarafta Daval Kinjal’e sürpriz yapar. Onun için odayı süslemiştir. Sevgililer günü sürprizini gören Kinjal bu durumdan çok hoşlanır. Güller, balonlar hediyeler. Kinjal özellikle Daval’ın Falguni’yi değilde onu tercih etmesine de mutlu olur. Ancak işler yine karışır. Kinjal yatakta Daval’ın telefonuna gelen mesajı görür. Mesaj Falguni’den geliyordur. Falguni otel için rezervasyon yaptığını yazmıştır. Kinjal bu mesajı görüne deliye döner. Gülü ve Daval’ın ona aldığı hediyeyi fırlatır. Ardından Daval’ı odadan çıkarıp kapıyı kilitler. Daval ne olduğunu anlayamamıştır.

Modi konağında ise Alka ve annesi konağa gelir. Urmi ve Rashi onları karşılar. Alka bebeğini isterken Urmi bebeği vermekte diretir. Bebeği yetimhaneye bıraktınız artık bu bizim bebeğimiz der. Alka’nın annesi Lata bebeği bırakmaları karşılığında aylık 10 bin rupi para ister. Urmila çirkefleşirken tüm bunları izleyen Gopi ortaya çıkar ve herkesi susturur. Gopi hiç kimseye bir şey demeden yukarı çıkar.

Bu arada Daval hala Kinjal’e yalvarmaya devam eder. Daval, Kinjal’e olayları yanlış anladığını söyler. Falguni’nin otel rezervasyonunu bizim için yaptığını tüm bunların senin aşkını kazanmak için yaptığını söyler. Kinjal ikna olup kapıyı açar. Gülü ve hediyeyi kabul eder. İkilinin arası böylelikle düzelmiş olur.

Modi konağında ise Gopi elinde terazi ile gelir. Gopi bebeği tartarak değerini öğrenelim der. Gopi’nin buradaki amacı bir bebeği ticari bir mal gibi kullanılmamasını herkesin yüzüne vurmaktır. Nitekim Rashi ve bebeğin annesi bu dersi anlarlar. Gopi bebeği annesine verip Alka’da kalacağını söyler. Bu esnada Modiler konağa gelip neler olduğunu anlamaya çalışır.

Masum 193.Bölüm Özeti- 1 Ekim Perşembe

Urmila Kokila’yı karşısında görünce şoke olur. Koki neler olduğunu tek tek öğrenir. Urmi ise olayları saklamak için kem küm eder. Koki bebeği annesi istiyorsa onunla kalacaktır der. Böylelikle bebeği annesine verip onları yollar. Urmi’de fırsattan istifade edip sıvışmaya kalkarken Koki onu durdurur. Bu yaptığıyla beraber artık sınırı aştığını söyler. Bundan sonra Modi konağına gelişini yasaklar. Rashi’ye verdiği fikirlerle sürekli onun başına işler açtığını söyler.

Urmi gidince Gopi ile Rashi baş başa kalır. Gopi Rashi’ye ağlamamasını söyler. Ona ayrıca bebeğin kaçırılması olayını anlatmama sebebini söyler. Eğer o olayı anlatsaydım Koki seni de kovardı der. Bunun tek sebebi hamile olman diye sözlerine ekler. Rashi’den artık daha dikkatli olmasını ister.

Elbette bu sözler Rashi’nin bir kulağından girip diğerinden çıkar. Ertesi gün çamaşırcı geldiğinde Rashi kendi kıyafetlerini alıp diğerlerini dağıtır. Koki çamaşırları öyle görünce kızar. Rashi elbette suçu hemen çamaşırcıya atar. Olayları baştan sona gören Gopi, Rashi’ye tekrar kızar. Neden yalan söylediğini ve suçu çamaşırcıya attığını sorar. Gopi Rashi’nin gerçekleri Kokila’ya söylemesini isterken Rashi odasına gidip gizlice banyoda Urmila’yı arar.Urmial’ya Gopi’nin çok olduğunu ve sürekli kendisini sıkıştırdığını söyler.

Rashi banyodan çıkınca karşısında Kokila’yı görür. Koki Rashi’yi uyarır ve annesiyle konuşmamasını ister.

Tabiki anne kız yine rahat durmayacaklardır. Rashi’ye yeni doğan bebeğinden ötürü dua töreni yapılır Bu tören esnasında Rashi’ye oldukça değerli kolyeler ve takılar hediye edilir. Urmi hediyeleri görünce kendinden geçer. Urmi bu seferde Rashi ile beraber bebek için takılan altın setlerin peşine düşer. İkilinini planı ise altınları sahteleri ile değiştirmektir. Rashi bu amaçla dışarı çıkıp setlerin sahtelerinden almalıdır. Ancak Kokila sürekli Rashi’nin dibinde bitince Rashi bunu gerçekleştiremez. Bütün iş Urmila’ya düşer. Urmila Modi konağına gelecektir. Sizce ikili altınları sahteleriyle değiştirebilecekler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir