Masum 192.Bölüm Özeti- 30 Eylül Çarşamba

Gopi’den Sonra Rashi’de HAMİLE! MÜJDEEEE!

Masum dizisinde Alka sahtekar bir din tüccarı tarafından kandırılmış bunu fark eden Kokil bu duruma çok sinirlenmişti. Koki Alka’yı bebeği böyle cahilce şeylere bulaştırdığı için cezalandırır. Alka artık Vanş’a dokunmayacaktır. Rashi durumun giderek kötüye gitmesine üzülür. Annesini arayarak olayları anlatır. Aynı şekilde bebeğin gerçek annesi Alka’da kendi annesini arayarak durumu söyler. Alka’nın istekleri ise bellidir. Rashi’den Koki’yi ikna etmesi ve bebeğine Vanş denmemesi! Rashi Alka’nın bitmek bilmeyen isteklerinden yılmıştır. Masum 192.bölüm özeti devam ediyor.

Alka elbette bununla da kalmaz. Yine bebeği kucağına alıp sarmalar. Onu öper. O esnada Kokila gelip Alka’yı görünce küplere biner. Daha öncesinden bebeğe dokunmasını yasaklamasına rağmen Alka’nın onu dinlememesi kabul edilir bir durum değildir. Koki bir daha bebeğe yaklaşırsa konaktan kovacağını söyler.

Bu durum Alka’nın zoruna gider. Üstüne yemekte hizmetçilik yapması ve bebeğinin Rashi’nin kollarında oluşu da eklenince Alka bebeği kaçırmaya karar verir. Akşam olduğunda gizlice Rashi’nin odasına giren Alka minik Vanş’ı alır ve odadan çıkar.  Bu esnada hafif ses yapan Alka, Kokila’yı uyandırır ancak iyi gizlenerek onu atlatmayı başarır.

Alka konağın kapısına kadar gelir. Tam çıkacakken su almak için kalkan Gopi’ye yakalanır. Gopi Alka’ya bebeği alıp nereye gittiğini sorar. Alka son bir çabayla kaçmaya çalışır ancak Gopi onu yakalayarak buna engel olur. Bebeği elinden alır. Alka Gopi’ye dönerek ona yalvarır. Bebeğini ister ve kendisini bırakmasını söyler. Bu esnada Rashi gelip duruma el atar. Alka’nın yakın zamanlarda çocuğunu kaybettiğini ve Vanşa olan düşkünlüğünün sebebinin bu olduğunu söyler. Ardından Alka’yı kolundan tutup odaya götürür. Gopi elbette bu hikayeye inanmaz ancak olaylara şimdilik müdahale de etmez.

Rashi odaya götürdüğü Alka’yı fırçalar. Vanş’ı neden çalmaya çalıştığının hesabını sorar. Bu arada odasına geçen Gopi Alka’ya üzülür Bebeğini kaybetmenin oldukça yıpratıcı bir şey olduğunu düşünür. Ne de olsa kendisi bebeğini hastanede kaybederken bu hissi yasamıştır. Ertesi gün Gopi’nin bu panik hali devam eder. Rashi Gopi’nin bebeğini kucağına almak isteyince Gopi bebeği vermez. Rashi Gopi’nin bir şeyleri çakmış olduğunu düşünmeye başlar. Rashi bu durumu annesine anlatır ve Gopi’nin başlarına iş açacağını söyler. Ardından yatakta duran Vanşı sevmeye başlar. Rashi Vanş’tan ayrılmak istemiyordur.

Diğer tarafta Falguni ile Daval sevgililer gününde Kinjal için ne yapacaklarını düşünürler. Falguni Daval’a bu konuda yardım edeceğini söyler. Bir gül kopararak Daval’a Kinjal’e nasıl ilanı aşk etmesi gerektiğini anlatır. Daval prova yaparken Kinaj ikiliyi görür ve şoka uğrar.

Bu arada Modi konağına gelen Urmila Alka’yı bir güzel haşlar. Bebeği kaçırmasına söylenir. Ne yapmayı amaçladığının hesabını sorar. Alka kendini savunup bebeği eve götüreceğini söyler. Urmi üste çıkarak madem bebeğini bu kadar çok seviyordun neden yetimhaneye verdin der. Bu esnada Gopi kapıdadır ve tüm olanları duyar.

Masum 192.Bölüm Özeti- 30 Eylül Çarşamba

Gopi tüm olanları öğrenmiştir. Urmi hemen Gopi’yi sıkıştırıp onu tehdit eder ama nafiledir. Gopi tüm gerçekleri anlatacağım diyerek odadan çıkar. Rashi ve Urmi’nin tüm iknaları boşadır. Gopi aşağı doğru inerken Rashi’de onun peşinden koşar. Gopi tam Koki ile karşılaşıp olayları anlatacakken Rashi baygınlık geçirir ve yere düşer. Herkes Rashi’nin başına toplanır. Rashi hemen odasına yatağına götürülür. Urmi kızının oyun yaptığını düşünür ancak Rashi oyun yapmıyordur.

Doktor gelip Rashi’yi muayene eder. Herkes endişeli bir şekilde doktorun ne diyeceğini bekliyordur. Doktor sonunda Rashi’ye ne olduğunu söyler. Rashi hamiledir. Bu haber herkesi çok mutlu eder. Gopi, Hetal sevinç içindedirler. Koki ise hızını alamayıp Urmila ile sarılır. Jigar baba olacağı için çok mutludur.

Alka Gopi’yi sıkıştırıp gerçeği söyleyecek misin der? Gopi bu mutlu anı bozmamak istediğini daha sonra söyleyeceğini söyler. Ancak Alka bu annesi ile konuşunca bu fikrinden vazgeçecektir. Bebeği Modi konağında iyi bir varis olabilecekken tekrar sefil hayatına dönmemelidir.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir