Masum 182.Bölüm Özeti- 20 Eylül Pazar

Gopi ve Ahem’i Öldürmek İsteyen GİZEMLİ ADAM KİM?

Masum dizisinde Gopi Ahem’i bulmak için konaktan ayrılırken Koki onun geri dönmesini ister. Ancak Gopi kararlıdır. Ahem’i bulmadan dönmeyecektir. Koki Gopi’ye nerede olduğunu sorarken Gopi Burj’da olduğunu söyler. Koki Gopi’nin evden kaçmasına sebep olduğu için çok endişelenir. Tüm bu olanlara dayanamayan Koki sonunda bayılır. Jigar doktoru arar. Doktor Koki muayene ettikten sonra durumunun ciddi olduğunu söyler. Koki dinlenmezse ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilir der. Koki uyandığında tekrar endişelenmeye başlar. Ahem’in arkadaşı Aman Koki’yi sakinleştirerek Ahem’i bulacağını söyler. Kokila’nın bir suçu olmadığını sözlerine ekleyen Aman, Ahem ve Gopi’yi bulacağı sözünü verir.

Diğer yanda Gopi ise Burj sokaklarında elinde Ahem’in fotoğrafı ile dolaşır. Her gördüğü insana Ahem’i sorar. Ancak bir türlü bulamaz. Üstelik hamile de olan Gopi bu zorlu arayışta çok yorulur. Gopi bir köşeye oturup dinlenir ve bir şeyler atıştırır. Bu arada dualar etmeye başlar. Tam o esnada bir deve Gopi’nin saçlarına dokunur. Gopi gördüğü bu yavru deve için endişelenir. Annesinin yanına gitmesini söyler ve ona yiyecek bir şeyler verir. Gopi Ahem’i aramaya kalktığında deve peşini bırakmaz. Gopi’ye göz kırpan deve onunla seyahat etmek istiyordur. Bu arada Ahem ise bazı adamlar tarafından kaçırılmış ve dövülüyordur. Adamlar Ahem’e bir kağıda imza attırmaya çalışırlar ancak başarılı olamazlar.

Gopi deveyle brilikte çıktığı yolculukta Ahem’in olduğu kasabaya gelmiştir. Deve onu Ahem’e götürmek ister. Ancak tam o esnada motorlu bir adam gelerek Gopi’ye saldırmaya başlar. Elindeki bıçağı Gopi’ye sallayan adam Gopi’nin sarisini yırtar. Gopi hemen kalkarak kaçmaya başlar. Bir eve girerek adamdan saklanır. Adam ise Gopi’yi aramaya devam eder.

Gopi motorlu adamla mücadele ederken olanalrı hisseden Kokila yine kötüleşmeye başlar. Gopi’nin ve Ahem’in durumunun kötü olduğunu düşünüp bağırmaya başlar. Jigar, büyükanne hepsi gözyaşları içinde kalır. Apar topar doktor aranır. Doktor Kokila’ya iğne yaparak uyumasını sağlar.

Bu arada Gopi saklandığı evden Jigar’ı arayıp durumu anlatır. Başına gelen kötü şeyleri Jigar’a anlatan Gopi Ahem’in durumunun kötü olduğunu söyler. Jigar Gopi’nin nerede olduğunu öğrenip hemen yola çıkar. Bu arada evin sahipleri gelip Gopi’yi hırsız zannederler. Ancak Gopi’nin hamile olduğunu ve üstü başı yırtıldığını görünce ona yardım ederler. Gopi’ye yemek verip onunla ilgilenirler.

Gopi biraz kendine gelirken Ahem ise adamlar tarafından başka ere taşınırlar. Yeni gittikleri yerde gizemli bir adam onu döverek yine kağıtları imzalatmaya çalışırlar. Gopi yine ne yapacağını bilemez. Uçsuz bucaksız bir çölde yürümeye başlar. Yürürken Ahem’in serabını gören Gopi ona doğru koşup sarılır.  Gopi Ahem’i bulduğunu zannederek mutlu olsa da kendine gelince bu mutluluğu yok olur.

Gopi’nin artık dermanı kalmamıştır. Yere yatıp dualar etmeye başlar. O anda Gopi’ye rehberlik eden deve bir daha ortaya çıkar. Gopi’yi kaldırarak ona doğru yolu gösteririr. Gopi küçük deveyi görünce mutlu olur ve güç kazanır. Devenin rehberliğinde giden Gopi’yi yeni bir tehlike bekler. Bir keskin nişancı pusuda Gopi’yi öldürmek için bekliyordur. Adamın arkadaşı araya girerek bunu engeller. Çünkü Gopi onlara sağ lazımdır.

Modi konağında ise Kokila’nın durumu oldukça kötüdür. Koki ne konuşuyor ne de tepki veriyordur. Öylece dona kalmıştır. Rashi, Urmi herkes türlü laflar söyler ancak Koki kendine gelmez.

Ahem’i kaçıran gizemli adamsa son kozunu oynar. Ahem’i Gopi ve çocuğu ile tehdit ederek kağıtları imzalamasını yoksa öleceğini söyler. Ahem bu tehdite çok kızar ve adamla boğuşmaya başlar. Adamın kafasındaki örtü düşünce Ahem adamın yüzünü görür. Adam Ahem’in yakın arkadaşı Aman’dır. Baştan beri tüm kötülükleri yapan yanı başlarında duruyordur. Ahem gözlerine inanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir