Masum 180.Bölüm Özeti- 18 Eylül Cuma

Nilam’ın Foyası ÇIKTI! Rashi KAHRAMAN OLDU!

Masum dizisinde Nilam Rashi’nin telefonundan numarayı kaydettiğini anlar. Nilam Rashi’nin telefonunu tuvalete düşürerek tüm sorunu ortadan kaldırır. Rashi ise Nilam’ın foyasını ortaya çıkarma peşindedir.

Nilam ise Rashi’den kurtulmuş Gopi ile ilgileniyordur. Gopi’yee oldukça iyi bakan Nilam ona sürekli yiyecekler yedirir. Gopi ise giderek doğuma yaklaşıyordur. Yavaş yavaş sancılarını hissetmeye başlar.Masum 180.bölüm özeti devam ediyor.

Akşam olduğunda Rashi ve Meti Nilam’ın foyasını çıkarmak için onun odasına giderler. İkili Nilam’ın ne mal olduğunu göstermeye karalıdır. İkili odada epey arama yaparlar ancak bir türlü telefonu bulamazlar. Ancak Rashi zorda olsa telefonu görür. Nilam telefonu yastığın altına koymuştur. Rashi telefonu alırken epey zorlansa da sonunda almayı başarır. Rasi hemen telefondaki mesajları okumaya başlar. Rashi mesajlarda Nilam’ın bir bebekle ilgili konuştuğunu görür. Rashi yanlışlıkla mesaj atan numarayı arar.

Rashi sesini Nilam gibi yaparak adamla konuşur. Adam Ahem’in bebeğini çalmasını söyler. Ahem ve amcasının onun hayatını mahvettiğini söyler. Rashi tüm gerçeği öğrenmiştir. Oldukça endişelenen Rashi  ertesi gün durumu Kokila’ya anlatır. Ancak Kokila Rashi’nin söylediklerini ciddiye almaz. Rashi durumu Urmi’ye de söyler. Haklı olduğunu ispatlayacağım der. Urmi gerçekleri ortaya çıkarırsan Modiler sana minnet duyar der.

Bu arada Gopi’nin sancıları yine gelmeye başlar. Rashi hemen doktoru arayıp durumu bildirir. Bu arada Nilam ise bebeğin doğumunun yaklaşmasından dolayı mutlu olur. Bebeği kaırıp bu oyuna son verecektir. Doktor geldiğinde de bunun doğum sancısı olabileceğini söyler. Doktorun mudahaleleriyle Gopi’nin sancıları diner. Ahem gelip Gopi’yi görür. Ahem Gopi’den sonra en büyük işi yaptıkalrı için mutlu olur. Parag bu iki güzel haberin aynı anda gelmesinden dolayı işe Gopi’nin ismini vermeye karar verir.

Bu arada Nilam ise neler olduğunu anlamak için bakarken Ahem’in tebrik edilmesinden dolayı doğumun gerçekleştiğini zanneder. Eşini arayıp akşam gelmesini söyler. Böylelikle bebeği kaçıracağız der. Rashi ve Meeti’de Nilam duyacak şekilde yalandan bebeğin doğduğu imajını yaratırlar. Böylelikle Nilam bu tuzağa düşmüş olur.

Akşam oldığunda Nilam ve eşi Modi konağına gizlice girerler. Nilam eşini bebeğin olduğu odaya götürür. Ancak odada kimse yoktur. Ancak ışıklar açılınca Nilam ve eşi şoke olur. Tüm Modiler karşılarındadır. Ahem Nilam’ın eşini hemen tanıyıp burada ne işi olduğunu sorar. Koki böyle salakça bir kandırmadan dolayı Nilam’a kızar. Nilam ise yaptığından pişman değildir. Ahem’den intikam almak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Ahem’i eşini hapse attırmakla suçlar. Ahem ise şirketinden para çaldığı için hapse soktuğunu söyler. Onu affetmeseydi sonsuza dek hapiste kalabilirdi der.  Koki bu yüzsüzlüklerinden dolayı Nilam ve eşine kızar. Koki ayrıca Rashi’ye de övgü dolu sözler söyler. Polislerin ikiliyi götürmesiyle Modilerin başındaki bela yok olur.

Masum 180.Bölüm Özeti- 18 Eylül Cuma

Ertesi gün ise Modiler evlilik yıl dönümü kutlayacaklardır. Ahem arkadaşını da getirir. Rashi ise moralsizdir. İş anlaşmasında yine Ahem ön plandadır. Rashi Jigar’ın ön planda olması için planlar yapar. Ahem’in hamile karısıyla birlikte zaman geçirmesi için her yolu dener. Rashi başarısız olamaz. Durumu karıştıracak kişi Gopi olur. Ahem’in anlaşmalarına su dökünce Ahem apar topar evden çıkar.

Akşam olduğunda herkes yıl dönümü için gelir. Ancak Ahem ortalıkta yoktur. Gopi Ahem için endişelenirken ona bir türlü ulaşamaz. Ahem nerededir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir